Как бихте изградили форумската си "кариера", ако...

  • 4 231
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 892
Който ме познава извън форума би следвало да сподели дали има разминаване между впечатлението, което оставям за себе си тук и в другите си познанства. Аз се намирам за по-толерантна и гостоприемна в писането си тук.  Laughing

Подобно аз.

Има една приказка, че номерата, които имат успех пред другите, не вършат работа в добре осветената задна уличка, където човек тайно се среща със себе си и там не минават победоносните усмивки, нито хубавичко съставените списъци с добри намерения.

# 31
  • Мнения: X
Не знам за форумската кариера, но май трябва да се изследвам за този Хашимото.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 209
Нямам идея.
Сигурно трябваше малко по-нахакано и по-впечатляващо-пиперливо-внушително, ама нейсе, късно е.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 768
е, чак пък да отиде някъде, за да остане трайно... някак преувеличено ми се струва! Това е форум, човек надниква, опитва, пък ако му хареса зачестява. Съмнявам се някой да е влязъл тук с идеята да пусне корени.
Човек  влиза да се забавлява, да получи информация.И аз се съмнявам да има такива, които да са решили  "кариера "да правят тук.

# 34
  • Мнения: 3 972
Тук-таме съм обиждала леко дебелашки. Ако можех, това бих променила. Полагам усилия да разбера и достойнствата на другите. Не знам защо обаче е имало случаи когато не съм го правила. (Май по едно време пазех някакви диети за да боря целулита си  Joy  Thinking)

# 35
  • Мнения: 7 122
ССФ, благодаря.  bowuu
buttinsky,  Hug

# 36
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Не градя образ.Тук влизам най-вече за забавление.Обсъжданите теми са ми интересни и казвам мнението си.Това е .Срещам много различни характери,гледни точки във форума.Реалният живот не може да ми даде това.

# 37
  • София
  • Мнения: 23 116
Не съм градила образ - прекалено изморително би ми дошло. Такава съм, каквато съм в действителност. Всъщност в действителност съм още по-добра.  Mr. Green

Тук-таме съм обиждала леко дебелашки. Ако можех, това бих променила.
И аз така.  Blush Но това означава, че събеседникът е бил на отчайващо ниво, за да си изпроси благословиите ми.

# 38
  • Мнения: 3 405
От себе си не мога да избягам. Нито да се надскоча. А напоследък не мога и да се заобиколя  Laughing

# 39
  • Мнения: 984
И аз - тъй. Не мога да се надскоча. Всъщност, в реалността съм значително по-добре приета.

# 40
  • Мнения: 24 467
На мен ми е хоби, не ми е кариера.

Кариера си имам в достатъчно количество, мерси.  Laughing
Тук почивам, забавлявам се, ползи си извличам даже и ми е последна идея кой как ме вижда.
Пък и ме познават хора- излишно е театрото. А и не ми плащат, за да правя такова.
Има си хора- родени артисти, за които имиджът е особено съществен- вярно е това. За мен би било изморително да поддържам такъв изкутвено.

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 09:17 от Judy

# 41
  • Мнения: 135
Да градиш кариера във форум???  Shocked Shocked Shocked
Недооценените мозъци се класират в номинациите...само че форумната кариера си е друга (слива)..бира...но пък щом има консуматори..ще има и форумни кариери!!!!  Peace

# 42
  • Мнения: 142
Твърде много буквализъм. Кавичките не са случайни.

# 43
  • Мнения: 24 467
И ти не ни разбирай тъй буквално.

# 44
  • Мнения: 4 841
Щях да си сложа ник "Лунно мечтание", "Пътеводна светлина" или "Вселенска мъдрост", да си слагам  ей такива комбинации от аватар + подпис, и да си ги менкам с  ей такива  Flutter
Освен това щях да пиша в поне 10 отчетни, да си показвам кухнята, детската, хола, пердетата, изтривалката пред входа, праха за пране, интимния гел, дезодоранта за крака...
Във всеки пост щях да слагам Hug  bouquet  Heart Eyes smile3501 newsm51 Two Hearts newsm76 txtloves
 И, естествено, щях да се записвам в темите с +1 (каквото и да значи това)...




Общи условия

Активация на акаунт