Как бихте изградили форумската си "кариера", ако...

  • 4 230
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 127
Аз съм си аз. Не `градя образ` У ФорумУ. Wink

# 91
  • Мнения: 2 216
Хапче за сърбеж, което те успокоява и заспиваш. Ей, някой трябва да гадае по ник-ове hahaha

# 92
  • Мнения: 135
Да ми помогне да се превърна във форумска легенда и в последствие във форумска липса, не е ли очевидно?

Форумска легенда значи  newsm78...от години се размотавам из форумите...превъплътих се в какви ли не образи..накрая стигнах истинското си аз.
Но пък вече не искам да ме помнят..по добре аз да помня!!!!  Peace

# 93
  • Мнения: 2 658
...
Определено нямаше да съм толкова открита - т.е. щях да съм каквато съм сега. Mr. Green

И аз така. Не бих споделила неща, които съм споделяла.

Да, със сигурност  Wink  Peace
И сега ако ме пита човек, не бих влизала в разни безсмислени разпри с определени всеизвестни потребители, щото всеки знае - тука това е безсмислено  Laughing Ама тогава.. не ми беше съвсем ясно..

Иначе образ умишлен някакъв изкуствен? Абсурд.. каквото е, това е.. Още чак толкоз не съм изперкала (е, надявам се поне Crazy ), та да влизам в роли по форуми...

# 94
  • Мнения: 7 947
Абе...аз и в живия живот не споделям, та какво остава тук  Wink

# 95
  • Мнения: 2 658
Абе.. и аз така. Не съм от споделящите, внимавам с кой какво. И не че нещо тука съм чак споделяла... ама и толкова не е било зор, дет´ се вика..

# 96
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Началото на форумската си кариера не бих го пипнала  Grinning Но краят и бих ускорила, с форума трябваше да се разведем по-навреме, вместо да живеем заедно по навик и без страст.

# 97
  • Мнения: 6
моя образ във форума е доста мъгляв.... хич не го виждам...

# 98
  • София
  • Мнения: 399
 Винаги мога да почна да градя образ, досега съм писала неангажиращо и нередовно, едва ли някой ме свързва с нещо. Отделен въпрос е, че нямам време и причини за подобен експеримент.

Общи условия

Активация на акаунт