Как бихте изградили форумската си "кариера", ако...

  • 4 236
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 142
А "запис"?

# 46
  • Мнения: 4 841

Естествено  Hug

А, и щях да си сложа за подпис нещо свръх-естетстко, само се чудя дали щеше да е общоразбираемо като "Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни", или нещо по-високо интелектуално, например сентенция на немски философ, но написана на френски, или на френски авангардист, но написана на руски  Thinking Да е по-интернационално положението, и да си личи, че съм космополитна личност...

Еххх, комплексирАх се значи, като си помислих какъв образ можех да имам.....

# 47
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
То не е късно да станеш за резил

# 48
  • Мнения: 984
Луд до лудия за нормален се цани. Laughing

# 49
  • Мнения: 142
BirdsFlu ми даде полезни насоки Simple Smile.

# 50
  • Мнения: 24 467
...Щях редовно да гледам на подпис, ник и картинки. /И да моля някой да се смили да ми погледне и на мен  Embarassed/
Щях да искам помощ и напътствия за отношенията със свекървата и мъжО и да сипя редовни такива с тон любезен и разбиращ.
Щях да се дракам редовно в теми кой на кого какво впечатление е сторил, да се групирам и разгрупирам, насочвам и пренасочвам, клакирам и обсъждам останалото народонаселение поименно и поникно.

# 51
  • Мнения: 142
Аз сега съм малко прецакана, защото ми пишете в темата...

# 52
  • Мнения: 24 467
Що? Нали по темата пишем?  newsm78
Тъй се расте кариерно.
Другото остава раздел "хоби" и не порастваш.

# 53
  • Мнения: 4 300
Направо ми се прочистиха чакрите и прогледнах с третото око от тези красоти, благодаря    bouquet

# 54
  • Мнения: 3 447
Темата е интересна и - о, чудо! - не помня да е пускана подобна преди. Атаракс, ти кой/коя от старите си?  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 24 467
Ма те казват ли си?

# 56
  • Мнения: 3 447
Бе не си казват, ма аз да попитам.

# 57
  • Мнения: 142
В началото съм, можеш да избираш коя искаш да бъда  Flutter

# 58
  • Мнения: 24 467
По- важно е ти да избереш.  Flutter

# 59
  • Мнения: 4 300
В началото съм, можеш да избираш коя искаш да бъда  Flutter
Петък е все пак, добре е преди да хвърляте такива реплики да сте решили дали темата ще е петъчна или не, ако ме разбирате  Grinning


пп. ако си менкате на Лс инфо за истинска самоличност и ме пропуснете, няма да ви простя

Общи условия

Активация на акаунт