Фейсбук 2

  • 1 271 846
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 11 670
  • Мнения: 22 473
Здравейте,
Имам едно чудене.
Тайните групи, тези с ключето, виждат ли се ако се напише името им в търсачката?
Или е възможно така да се настроят така че само ако ти изпратят покана да можеш да разбереш, че има такава група.

# 11 671
  • Мнения: 17 546
Виждат се като име, но не се вижда съдържанието. Т.е. те са заключени групи (само за приети членове), а не тайни групи, които са невидими.

# 11 672
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 413
А аз мисля, че тайните не се виждат. Тези с катинарчето са просто затворени - вижда се името на групата (и членовете май), но не и съдържанието, а тайните търсачката не ги открива. Peace

Понеже съм член на една тайна група, в описанието пише: Only members can find the group and see posts.

# 11 673
  • Мнения: 22 473
Да, явно групата е тайна и затова не се вижда в търсачката. 
Т.е. няма начин ако не те добавят да я видиш и искаш присъединяване.

# 11 674
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Тайните групи не се откриват с търсачката. Можеш да се включиш в тях, само ако член на тази група те присъедини.
При затворените групи - откриват се с търсачката, пращаш заявка за присъединяване и някой я одобрява (администратор или член на групата).

# 11 675
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Ако дам прякор на абонат в месинджъра, той ще го види ли?

# 11 676
# 11 677
  • Мнения: 54 635
Сестра ми ме помоли да ѝ деактивирам профила, защото мъжът ѝ, с който са в развод, влиза и пише от нейно име.
Обаче той е сменил паролата и не мога.
Къде да го докладвам?

# 11 678
  • Мнения: 32 009
Ужас, много детинско.
Честно казано не знам, но се разрових и намерих статия за това къде да пишем, ако има подобни проблеми

https://www.lifehack.bg/business/social-networks/kak-da-se-svarg … ko-imame-problem/

Чувала съм, че имали и форуми, но не ги знам.

# 11 679
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Защо не пробваш да смениш паролата, като дадеш забравена парола, ще ти изпрати инструкции къде и как да я смениш, а той вече няма да я знае.

# 11 680
  • Мнения: 54 635
Защо не пробваш да смениш паролата, като дадеш забравена парола, ще ти изпрати инструкции къде и как да я смениш, а той вече няма да я знае.

Това го е направил той. Сменил е нейната и сега тя не може да влезе. Сега и аз ли да го правя?

Елорче, благодаря! bouquet Това го видях и аз, но исках да се допитам и до темата.

# 11 681
  • Мнения: 22 473
Благодаря, знам за съществуването на една група и ми беше интересно да надникна, но няма как да стане ако не ме поканят и добавят там.

# 11 682
  • Мнения: 1 502
Здравейте, може ли да се изтрие хронологията на търсенията от профила и ако да, как? Благодаря!  bouquet

# 11 683
  • Мнения: 5 558
Здравейте, може ли да се изтрие хронологията на търсенията от профила и ако да, как? Благодаря!  bouquet

Цъкваш в полето на търсачката и виждаш бутон "Редактирай". Оттам вече триеш.

# 11 684
  • Мнения: 1 502
Здравейте, може ли да се изтрие хронологията на търсенията от профила и ако да, как? Благодаря!  bouquet

Цъкваш в полето на търсачката и виждаш бутон "Редактирай". Оттам вече триеш.
Стана, благодаря! Обаче, вярно ли е, че търсенето може да е видимо за другите?  Thinking Аз, явно по случайност съм го оставила скрито и по-добре. И какво се вижда - приятелите ти виждат какво/кого си търсил или търсената група/човек получава известие, че си го търсил/видял?  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт