Фейсбук 2

  • 1 272 090
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 11 685
  • Мнения: 5 582
Хм, не мисля, че търсенето може да се види от други. Никога не съм виждала какво е търсил някой от приятелите ми.

# 11 686
  • Мнения: 64
Имам въпрос относно "Му day" в месинджъра - има ли вариант да се скрие само едно story ? Да речем имам 4 и искам някой да вижда само 3 от тях?

# 11 687
  • Мнения: 2 634
Или скриваш всичките, или нито едно.

# 11 688
  • Мнения: 22 479
Защо не виждам всички приятели на един познат? От техните настройки ли е?
Няма как те да са ме блокирали, за да не ги виждам, т.к. никога не сме имали допирни точки. Но търсех няколко човека, а не ги откривам в листата му.

# 11 689
  • Мнения: 2 634
Може да е от настройките на познатия, от настройките на тези, които търсиш, или просто бъг.

# 11 690
  • Мнения: 54 693
Защо не виждам всички приятели на един познат? От техните настройки ли е?
Няма как те да са ме блокирали, за да не ги виждам, т.к. никога не сме имали допирни точки. Но търсех няколко човека, а не ги откривам в листата му.

Явно ги няма.

# 11 691
  • софия
  • Мнения: 775
Защо не пробваш да смениш паролата, като дадеш забравена парола, ще ти изпрати инструкции къде и как да я смениш, а той вече няма да я знае.

Това го е направил той. Сменил е нейната и сега тя не може да влезе. Сега и аз ли да го правя?

Елорче, благодаря! bouquet Това го видях и аз, но исках да се допитам и до темата.


Ако профила й е свързан с телефонния номер, да поиска да й пратят код за възстановяване .

# 11 692
  • Мнения: 22 479
И още един въпрос. Simple Smile

През телефона имам опция да скрия коментара на някого. През компютър я няма, а само да изтрия коментар.
В същото време коментара е видим за всички в листата ми, а аз не искам да го виждат, но не искам и да го трия.

# 11 693
  • Мнения: 1 320
Къде да видя кои са страниците, които само "следвам"/т.е. нямам "харесано", а само "последвано" на съответната/?
( уточнявам, че ползвам фб през телефона, влизах къде ли не, така и не открих каквото ми трябва....)

# 11 694
  • Мнения: 447
Регистър на дейността –> категория –> последвано
Може да не е това, което търсиш, но само така ги откривам и аз.

# 11 695
  • Мнения: 1 320
lululi, благодаря, точно това е, което търсех 👌!

# 11 696
  • Мнения: 838
Как се популяризира тайна група и как може да се присъединяват участници? По- точно те самите да заявят желание за участие, а не аз да добавям приятелите си.

# 11 697
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 886
Ако групата е тайна (не затворена), няма друг начин. Дори и да напишеш в търсачката "Групата Х", няма да излезе. Само член на групата може да добавя нови участници. Те няма как да пращат заявки.

# 11 698
  • Мнения: 838
Ако групата е тайна (не затворена), няма друг начин. Дори и да напишеш в търсачката "Групата Х", няма да излезе. Само член на групата може да добавя нови участници. Те няма как да пращат заявки.

Много благодаря. Явно ще трябва да е затворена.

# 11 699
  • Мнения: 161
Къде сигнализараме за лице, което предлага заеми без да е фирма, във ФБ посредством коментари напълно несвързани с темата под която са писани. Очевиден scam, фейк профил и т.н.?

Профила е за ФБ сигнал, но какво значение има един фейк профил.
Дейността си е направо за полиция.

Общи условия

Активация на акаунт