Фейсбук 2

  • 1 273 206
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 11 730
  • София
  • Мнения: 4 429
Аз не харесвам такива приставки, защото и без това имам такива, които ми трябват и не мога да се лиша от тях, хромът гълта доста ресурси.

Свалям всеки ден видеа по следния начин:
Докато е в нюсфийда, кликам на видеото, така че да се вижда само то, както и коментарите.
Кликам с дясно копче на мишката върху видеото и се появява меню.
Избирам Show link - Покажи линка, показва се и го копирам.
В този сайт: http://www.downvids.net/  пействам линка и се сваля.

Този сайт става и видеа от youtube, само се пейства линка и се клика Download.
Да! и така става за Фейсбук и Тубето, но с разширението което съм дала, мога да свалям или взимам директните линкове за ТВ предавания, които в сайта са бъкани с реклами и забрани за гледане в чужбина.

      пример 1
      пример 2

Аз също имам много добавки, но някои включвам само когато имам нужда от тях. През другото време, са включени само тези, които ми трябват постоянно.

Последна редакция: пт, 09 мар 2018, 14:37 от Mari_Mar

# 11 731
  • София
  • Мнения: 11 757
Да, да,  аз не ти опонирам. Ти постваш и тук редовно много видеа, които си свалила от различни източници, за което съм сигурна, че момичетата в чужбина са ти много благодарни!

Дадох алтернатива, ако някой не иска да си инсталира нищо, дали защото има вече доста приставки или му се случва рядко да сваля видео.

# 11 732
  • София
  • Мнения: 4 429
Да, да,  аз не ти опонирам. Ти постваш и тук редовно много видеа, които си свалила от различни източници, за което съм сигурна, че момичетата в чужбина са ти много благодарни!

Дадох алтернатива, ако някой не иска да си инсталира нищо, дали защото има вече доста приставки или му се случва рядко да сваля видео.

     

 Може би трябва да се направи тема, кой, какви разширения използва.
 Ще е полезна за хора, които нямат време да се ровят, четат и откриват добавки, които биха направили браузърите много по-функционални.

А видеата които давам за хората живеещи в чужбина, дори не ги свалям, просто взимам линка към тях и хубавото в този случай е, че се отварят и дори след преместването им от btv plus във  VOYO(докато не ги премахнат от там)


 

# 11 733
  • Мнения: 2 856
Как става премахването на опцията "Сподели". Качвайки снимка на моята страница или на страница в група, в която участвам искам да е видима публично, но да не може да се споделя.

# 11 734
  • Мнения: 55 056
Как става премахването на опцията "Сподели". Качвайки снимка на моята страница или на страница в група, в която участвам искам да е видима публично, но да не може да се споделя.

Май няма такава опция за публични.

# 11 735
  • Мнения: 2 856
Би трябвало да може, виждала съм го в група с над 1000 членове, няма как всички да са в листата с приятели на пускащия поста, а под поста са оставени само опцията за харесване и коментар.

# 11 736
  • Мнения: 17 546
В затворените групи постовете нямат опция за споделяне.

# 11 737
  • Мнения: 2 856
Групата е от 21 597 члена.  Пробвах през профила на сина ми да видя какво ще излезе за групата. Виждам моите публикации, защото съм в листата му за приятели. За да вижда всичко останало трябва да се присъедини, тоест групата е затворена. В същата тази група има хора, които качват постове с липсваща опция "сподели", не са много, но ги има. Останалите са като мен с трите опции -харесване, коментар и споделяне. Значи е възможно, но как? Рових, търсих информация и нищо не открих, затова писах тук. Питах една от дамите как се прави това, ще видя дали и какво ще ми отговори. Да поясня, че групата не е някаква супер секретна, става дума за общо хоби - бродиране.

# 11 738
  • Мнения: X
Странно ми е, в две гобленарски групи членувам, но всички постове са само с харесай и коментар. С изключение на постовете, които са заключени за коментиране от администратор.

# 11 739
  • София
  • Мнения: 1 220
Странно ми е, в две гобленарски групи членувам, но всички постове са само с харесай и коментар. С изключение на постовете, които са заключени за коментиране от администратор.

Здравейте, когато се публикува през истаграм публикациите ме могат да се споделят. Поне така знам от профила на дъщеря ми, тя качва снимки от там които не могат да се споделят.

# 11 740
  • Мнения: 2 856
Получих отговор от дамата на която писах, каза че тя не прави нищо, тоест е от някакво обновяване на фейсбук. Виждам все повече такива постове, не само в тази група, а и от приятели в листата ми.

# 11 741
  • Мнения: 7 820
Снимки отдавна не могат да се споделят от група или от чужда стена
Не е само за снимки от инстаграм

# 11 742
  • София
  • Мнения: 9 977
Може ли да разбера за дадено събитие кой съм поканил (от тези които ще отидат)?

# 11 743
  • Мнения: 4 391
 Simple SmileДано да мога да се обясня какво питам.Ако се шерне нещо на стената на приятел,то е видимо и за приятелите на приятеля/т.е.на този,който го е шернал/ Ама това важи ли,когато приятелската листа на този,на чиято стена е шернато е скрита?
И верно ли е това,че ако някой отвори списъка ми с приятели,ще ги види подредени,според това с кои съм била най-активна последно Питам дали списъка се подрежда на случаен принцип или не /мисля,че аз ги виждам,според това с кои от тях съм говорила последно,но ако друг го разглежда,пак ли така се редят/

Последна редакция: нд, 11 мар 2018, 23:18 от red soul

# 11 744
  • Мнения: 2 663
Ще ги вижда по азбучен ред, ако списъка ти е видим.
Първият ти въпрос нещо не е наред. Какво като му е скрита приятелската листа?

Общи условия

Активация на акаунт