Фейсбук 2

  • 1 271 877
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 11 130
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
Сега се загледах – и аз нямам телеграф. Peace

# 11 131
  • Мнения: 54 638
Аз отдавна нямам. Но не ми трябва, тъй като ми е изключен от години.

# 11 132
  • София
  • Мнения: 4 429
Затвори, отвори, рестартирай браузъра... Отваря се и в телефон, и на лаптоп.
Нещо не можах да се справя. Може ли по подробно?
       Опитай с опция ''отвори в нов таб'' или прозорец


___________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________

# 11 133
  • Мнения: 7 848
Не е само при теб, за телеграфа. Тук четох, че много хора се оплакват, и при мен от седмица сигурно го няма.

Последна редакция: пт, 17 ное 2017, 09:05 от Билян@

# 11 134
  • софия
  • Мнения: 775
Скрит текст:
       



Имате ли този бутон и опция - Marketplace?

# 11 135
  • Мнения: 17 546
Да, от вчера.

# 11 136
  • Мнения: 5 568
Какво означава, ако в чат линията не виждам кога някой е активен или кога е бил онлайн? Виждам му името, но срещу него няма нито зелена точка, нито 7 мин, 10 часа, 1 ден (например). За втори път ми се случва в рамките на няколко дни, с различни хора от списъка ми. Срещу всяко име има индикатор, само срещу проблемното име нищо не пише...

# 11 137
  • Мнения: 4 841
Скрит текст:
       

Имате ли този бутон и опция - Marketplace?

На един и същи компютър, в един и същи браузер - на един профил излиза, а на друг не. Както винаги, въвеждат новостите поетапно, нямам представа на какъв принцип обаче.

# 11 138
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 186
Като блокираш профила на някой в забележката пише, че не важи за групи, в които участвате заедно, нали? Оказва се, че си важи. Кое не съм разбрала?

# 11 139
  • Мнения: 17 546
Какво означава, ако в чат линията не виждам кога някой е активен или кога е бил онлайн? Виждам му името, но срещу него няма нито зелена точка, нито 7 мин, 10 часа, 1 ден (например). За втори път ми се случва в рамките на няколко дни, с различни хора от списъка ми. Срещу всяко име има индикатор, само срещу проблемното име нищо не пише...
Ако рефрешнеш или се върнеш стъпка назад и пак отвориш, се показва, но се случва често.

# 11 140
  • Мнения: 5 568
Скрит текст:
Какво означава, ако в чат линията не виждам кога някой е активен или кога е бил онлайн? Виждам му името, но срещу него няма нито зелена точка, нито 7 мин, 10 часа, 1 ден (например). За втори път ми се случва в рамките на няколко дни, с различни хора от списъка ми. Срещу всяко име има индикатор, само срещу проблемното име нищо не пише...
Ако рефрешнеш или се върнеш стъпка назад и пак отвориш, се показва, но се случва често.

Не става... От всички устройства, от които влизам е така - стационарен компютър, телефон, таблет... Може ли човекът е е излязъл от профила си например, дали би оказало влияние върху това как аз го виждам?

# 11 141
  • Мнения: 2 633
Може да е бъг или да не е включвал интернет на телефона си дълго време.

# 11 142
  • Мнения: 5 568
Бъг трябва да е. Сутринта беше онлайн.

# 11 143
  • Мнения: 1 822
предполагам НЕ може да пиша в група и да избера хора, които да НЕ виждат публикацията?

# 11 144
  • Мнения: 164
Имате ли идея как да си върна телеграфа, много е дразнещо така!

Общи условия

Активация на акаунт