Фейсбук 2

  • 1 272 265
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 13 515
  • Мнения: 113
Здравейте,
Използвам ФБ и Месинджър само на мобилен телефон. Бихте ли ми казали, какви настройки е необходимо да направя за да не ми се вижда дали съм "on line" в Месинджър. Изключвам от "Active Status", но се оказва, че пак съм "На линия" Благодаря предварително!

# 13 516
  • Мнения: 322
Не зам дали го правиш, но трябва да си изключиш и на двете места, във Фейсбук и в Месинджър че си на линия.

# 13 517
  • Мнения: 113
Bo Bo Va, много благодаря! Flowers Hibiscus

# 13 518
  • Мнения: 332
Здравейте приятели ,интересувам се от май дей .Защо понякога ми изписва май дея на хората че са го публикували като история в фейсбук като известие ,а не горе в прозорчето като снимка . Или автоматично от фейса е

# 13 519
  • Мнения: 65
Здравейте,

Знаете ли как мога да избера какво да се появява под профила ми (името ми) във фейсбук, например био, град, училище и тн.?

Благодаря,

# 13 520
  • Мнения: X
Докато скролвам Фейса, постоянно ми се появяват някакви страници "спонсорирано" и подкана "инсталирай сега". Има ли как да забраня да се показват?

# 13 521
  • Мнения: 333
Привет,
деактивирах профила си, временно, но и месинджърът ми не е активен. А аз искам да мога да получавам съобщения.
Благодаря.
Здравейте,
Как мога временно да "замразя" фейсбук профила си? Може ли да изглежда все едно го е унищожил вирус Simple Smile
на предната страница:
Скрит текст:
от настройките:

Като решиш, да го активираш, просто си влизаш с акаунт и парола

# 13 522
  • Мнения: X
Дето казват, хем вълкът сит, хем агнето цяло.... Можеш да ползваш Месинджър без фейсбук, но трябва да си направиш нова регистрация, с различен мейл адрес, няма да имаш достъп до предишните си контакти. Трябва един по един да си добавяш контактите.

# 13 523
  • Мнения: 333
Благодаря много.
Дето казват, хем вълкът сит, хем агнето цяло.... Можеш да ползваш Месинджър без фейсбук, но трябва да си направиш нова регистрация, с различен мейл адрес, няма да имаш достъп до предишните си контакти. Трябва един по един да си добавяш контактите.

# 13 524
  • Мнения: 2 645
Мога ли да настроя пост да се публикува сам по някое време или важи само за рекламите?

# 13 525
  • Мнения: 118
Вчера видях, че имам 2 покани за нови приятелства. Но понеже нямах много време, а исках да пиша по 2 думи на хората не ги потвърдих. Днес вече нямам опция за потвърждение, асамо аз да ги добавя.
Имате ли идея може ли сега да потвърдя приятелството или трябва на ново аз да каня?

# 13 526
  • София
  • Мнения: 1 324
Докато скролвам Фейса, постоянно ми се появяват някакви страници "спонсорирано" и подкана "инсталирай сега". Има ли как да забраня да се показват?
Фейсбук ти предоставя възможност сама да избереш какъв тип реклами искаш да виждаш. Ако имат такъв призив за действие винаги имаш възможност да дадеш обратен фийдбек и да кажеш, че не ти харесват, съответно да се опитат да ти показват някои с по-подходящо съдържание.

Здравейте,

Знаете ли как мога да избера какво да се появява под профила ми (името ми) във фейсбук, например био, град, училище и тн.?

Благодаря,
Имаш опция да избереш дали това да е публично или за приятели, определени приятели или само видимо за теб.  Както си на твоя профил (твоето урл, добавяш /about) и съответно като минаваш с курсора на мишката можеш да видиш за всяка една категория каква е нейната видимост - кое е публично (иконката с планетката..) и кое е за приятели.


Мога ли да настроя пост да се публикува сам по някое време или важи само за рекламите?
Във всяка една страница на която имаш права - редакторски, админски, можеш да залагаш отложени постове и да се публикуват когато ти решиш. На личния си профил - не можеш.


Вчера видях, че имам 2 покани за нови приятелства. Но понеже нямах много време, а исках да пиша по 2 думи на хората не ги потвърдих. Днес вече нямам опция за потвърждение, асамо аз да ги добавя.
Имате ли идея може ли сега да потвърдя приятелството или трябва на ново аз да каня?

Може тези хора да са оттеглили поканите за приятелство, затова да не ги виждаш и да ги няма. Съответно като им отвориш профилите ако вместо потвърди/отхвърли покана имаш "изпрати покана", това означава, че трябва да им пратиш първо ти.

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 01:00 от Stoyanova.A

# 13 527
  • Мнения: X
Здравейте! Може ли някой да ми каже има ли възможност да забраня да ме отбелязват хора от приятелите ми в свои публикаци? Знам, че мога да не одобря да се вижда отбелязаната публикация на моята стена и да я скрия, но в новините ще се вижда. Мога да махна отбелязването, но не съм постоянно във фейсбук и може да не видя навреме поредната тъпотия, в която съм отбелязана. Един дядо публикува какви ли не глупости и вероятно си мисли, че е голяма чест за мен да бъда отбелязана в публикациите му. Няма и да ме разбере, ако му кажа да не го прави. Обаче откакто баби и дядовци започнаха да боравят с интернет, стана мазало...

# 13 528
  • София
  • Мнения: 8 155
Аз съм направила така, че да потвърдя, преди да се публикува снимка или не, на което съм отбелязана.

# 13 529
  • Мнения: X
Аз също, но нали това написах, може да не видя веднага публикацията и докато махна отбелязването, ще я види сума народ, а той качва някакви малоумни картинки и пише отдолу "Благодаря!" за не знам кой пореден път. Днес компилацията е от ББ пали свещ в някаква черква, котенца, патенца, чудна гледка от Родопите, всичко това озаглавено "Бог да пази България" и отбелязана аз с още 5 човека, подбрани едно към гьотере. Сигурно сме най-звачимите за него и това трябва да е някаква чест... Много ме дразни!

Общи условия

Активация на акаунт