Фейсбук 2

  • 1 271 788
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 13 530
  • Мнения: X
Обмисляла ли си да го блокираш?
П. П. Аз също съм настроила отбелязването ми да е само след мое позволение. Ако отхвърля заявката, не се появявам в тагнатите.

# 13 531
  • Мнения: 5 550
Аз също, но нали това написах, може да не видя веднага публикацията и докато махна отбелязването, ще я види сума народ, а той качва някакви малоумни картинки и пише отдолу "Благодаря!" за не знам кой пореден път.

Ако си настроила да те пита преди да публикува отбелязване, няма да се публикува на стената ти.

# 13 532
  • Мнения: X
Ми не съм, той е дядо, не очаквам да е в час, ама е толкова вреден в тоя фейсбук! Пък ако го блокирам ще се нацупи люто...
С отхвърлянето не отхвърляш отбелязването. Няма да се вижда в твоя дневник, но ще се вижда отвсичките ти приятели, че си отбелязана, още повече, ако публикацията е общодостъпна както е в случая с моя дядко.

# 13 533
  • Мнения: X
Не схващам, роднини ли сте?
Аз баща ми съм блокирала и му го казах. Половината му постове са с кучета и котки, обаче другата половина - споделяне на националистически, политически, расистки тъпотии. Еми не ми се гледат.Казах му, че са глупости и промиване на мозъци, не ме отрази. И го блокирах.

# 13 534
  • Мнения: X
Не сме, но ти казвам, че ще се разсърди, ако го разкарам или блокирам.
Иначе като съдържание на публикациите е 1:1 с баща ти...

# 13 535
  • Мнения: 1 656
В месинджър знам как да мина инкогнито, но как го правите и от фейсбук?

# 13 536
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
В месинджър знам как да мина инкогнито, но как го правите и от фейсбук?

Тоест?

# 13 537
  • София
  • Мнения: 1 275
В месинджър знам как да мина инкогнито, но как го правите и от фейсбук?
Не знам какво имаш в предвид, но имаш опция да избереш кой да ти вижда публикациите - можеш да направиш различни списъци с хора, съответно да ги изключиш и за тях .. стената ти да е празна и да не виждат нищо.


# 13 538
  • Мнения: 1 656
За да не съм активна в месинджър, скоро коментирахте , че трябва да се изключи и от месинджъра и от страницата, но в страницата не откривам къде.

# 13 539
  • Мнения: X
За да не съм активна в месинджър, скоро коментирахте , че трябва да се изключи и от месинджъра и от страницата, но в страницата не откривам къде.
Ето от тук
Скрит текст:

# 13 540
  • Мнения: 1 656
Много благодаря!

# 13 541
  • Мнения: 5 550
Получих съобщение от човек, който не ми е приятел. Всъщност телефонът ми извибрира за секунда и пак за секунда на екрана се показа "имате съобщение от Х". След като отключих телефона, нямах никъде никакво известие за съответното съобщение - нито в месинджър, нито във фейсбук, никъде нищо! В месинджър нямаше никакво съобщение. Намерих профила на човека, оттам влязох в съобщения и така го прочетох. Защо стана така? Ами ако не бях чула съвсем случайно вибрирането? То дори не издаде звук за съобщение.

# 13 542
  • Мнения: 4 708
В новините на Нова от една седмица като пуснат новина и клекна се отваря едно и също нещо - статия за Даяна. Като гледам, че другите коментират, явно проблема е при мен.

# 13 543
  • София
  • Мнения: 5 712
В новините на Нова от една седмица като пуснат новина и клекна се отваря едно и също нещо - статия за Даяна. Като гледам, че другите коментират, явно проблема е при мен.
Да! Опитай с друг браузър, а ако и така не става, сигурно си със стара версия на Windows.

# 13 544
  • Мнения: 1 466
В новините на Нова от една седмица като пуснат новина и клекна се отваря едно и също нещо - статия за Даяна. Като гледам, че другите коментират, явно проблема е при мен.
И при мен е така, а аз влизам през телефон с Андроид.

Общи условия

Активация на акаунт