За приятелството между мъж и жена

  • 3 994
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 634
Бърди, аз не виждам какви общи теми и интереси за приятелство могат да имат хора с такава разлика, независимо от пола.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 283
Аз години наред твърдях, че такова приятелство има и давах за пример мен и... мъжа ми. От година спрях да давам примери Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
Няма приятелство между мъж и жена, а само неосъществени сексуални мераци от едната страна.
Лично аз няма да съм особено доволна, ако един мъж ми е приятел, вместо да ме харесва по съвсем обичайния мъжко-женски начи. Може да ми е познат, колега, всякакъв, тогава пО бих приела несексуални отношения, но по скоро вид неутрални или служебни, но не и приятелски.

На мен лично това за приятелството ми звучи много наивно и съм си го мислила в крехка женска възраст. Ако моят мъж вземе, че се сдобие с най-добра приятелка, хич няма да го потупам по рамото, защото подобни приятелства все в един момент преминават в друго състояние - или се стига до секс, или приятелството се разпада. Той също няма да е много щастлив, ако аз се сдобия с мъж за приятел.
Ама, нищо де, който иска, нека вярва в подобно приятелство! Няма нищо лошо в илюзиите!

# 48
  • Мнения: 3 666
Няма приятелство между мъж и жена, а само неосъществени сексуални мераци от едната страна.
Лично аз няма да съм особено доволна, ако един мъж ми е приятел, вместо да ме харесва по съвсем обичайния мъжко-женски начи. Може да ми е познат, колега, всякакъв, тогава пО бих приела несексуални отношения, но по скоро вид неутрални или служебни, но не и приятелски.

На мен лично това за приятелството ми звучи много наивно и съм си го мислила в крехка женска възраст. Ако моят мъж вземе, че се сдобие с най-добра приятелка, хич няма да го потупам по рамото, защото подобни приятелства все в един момент преминават в друго състояние - или се стига до секс, или приятелството се разпада. Той също няма да е много щастлив, ако аз се сдобия с мъж за приятел.
Ама, нищо де, който иска, нека вярва в подобно приятелство! Няма нищо лошо в илюзиите!
Бе собствените ми преживелици друго сочат. Май тайната се крие в по-голямата възрастова разлика.
 Случай едно - 12 години разлика, случай две - 16 години разлика.
И двата случая си започна чисто със сексуален интерес, но после стана ясно, че споделянето на общи страсти надделява. Като започнем с приказките и нищенето на сек'ви теми, че край няма...

# 49
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво стана със сексуаллния интерес? Предполагам, че първо сте го консумирали, пък после другото.
Ако ти си била млада и зелена, а той с 15 години по-възрастен, го има и елемента на менторство от негова страна и страстно фенство от твоя (колко е зрял, умен, сериозен...).

# 50
  • Мнения: 3 666
Какво стана със сексуаллния интерес? Предполагам, че първо сте го консумирали, пък после другото.
Ако ти си била млада и зелена, а той с 15 години по-възрастен, го има и елемента на менторство от негова страна и страстно фенство от твоя (колко е зрял, умен, сериозен...).
Joy Joy Joy мне, сексуалният интерес си го има и досега. Просто не е на първо място. А след като се омъжих, уточних новите правила - флирт, двусмислени игри на думи, но  дотук. Просто имаме толкова много теми разговор. Пък и вече живеем в различни страни и градове - държим връзка само през нетЯ. Удобно, нали... Mr. Green

п.п. Ако под първа консумация разбираш две години и 8 месеца след запознанството, то си права...

# 51
  • Мнения: 2 448
А след като се омъжих, уточних новите правила - флирт, двусмислени игри на думи, но  дотук. .
Тъй де, приятелство в чист вид.  Laughing

# 52
  • Мнения: 814
Не знам, дали може да съществува ,но поне между мен и някой мъж - не може .

# 53
  • Мнения: 4 916
Току-що анонсираха темата "Може ли да има приятелство между мъж и жена" по една от телевизиите, през седмицата вероятно ще четат от тук.

# 54
  • Мнения: 4 841
Току-що анонсираха темата "Може ли да има приятелство между мъж и жена" по една от телевизиите, през седмицата вероятно ще четат от тук.

Точно това влизам да напиша... Случайно съвпадение, или за пореден път някой си прави предаванията, като пуска преди това теми тук  newsm78

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Няма приятелство между мъж и жена, а само неосъществени сексуални мераци от едната страна.
Лично аз няма да съм особено доволна, ако един мъж ми е приятел, вместо да ме харесва по съвсем обичайния мъжко-женски начи. Може да ми е познат, колега, всякакъв, тогава пО бих приела несексуални отношения, но по скоро вид неутрални или служебни, но не и приятелски.

На мен лично това за приятелството ми звучи много наивно и съм си го мислила в крехка женска възраст. Ако моят мъж вземе, че се сдобие с най-добра приятелка, хич няма да го потупам по рамото, защото подобни приятелства все в един момент преминават в друго състояние - или се стига до секс, или приятелството се разпада. Той също няма да е много щастлив, ако аз се сдобия с мъж за приятел.
Ама, нищо де, който иска, нека вярва в подобно приятелство! Няма нищо лошо в илюзиите!

Aндариел, точно това очаквах като писания... Laughing
Има случаи, в които написаното от теб е валидно, да Peace
Но има и друга страна на монетата... Mr. Green
Много ли е трудно да не гледаш толкова черно-бяло и категорично на нещата...
Това обаче е твоята истина и аз няма да я оспорвам  Peace

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Много си обичам мъжете-приятели. И те мен. Без сексуални подтекстове.
Винаги съм се учудвала на способността ми да се сприятелявам с мъже. А не е като да съм мъжкарана или пък те да са по-така, нали...

# 57
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Цитат
Точно това влизам да напиша... Случайно съвпадение, или за пореден път някой си прави предаванията, като пуска преди това теми тук

Драга,много съм далеч от телевизионния бизнес, от предавания и София. WinkМоже обаче да почерпят информация от тук де да знаеш.Много обичате да влизате във филми понякога,честно

# 58
  • Мнения: 694
Като човек имаш повече приятели мъже отколкото жени мога да кажа - има истинско приятелство
Жените и мъжете обаче имат различно усещане за това какво е "най-добър приятел"
Имам много добри  приятели мъже, но и съм напълно наясно, че ако отнякъде изскочи момиче с големи цици нашата уговорка за кафе скорострелно ще отпадне или пък това, че не сме се чували месец два и като се видим не си "споделяме всичко" Crazy не значи, че нещо не е наред и вече не сме "най-добри приятели"
Жените от своя страна са по обсебващи приятелки и имат нужда от повече доказателства за вярност. Ако един мъж  е до такава степен залепен за вас, винаги на разположение, готов винаги да ви изслуша и вие си мислите - О ДА това е най-добрата ми приятелка, значи той има чисто сексуален интерес към вас, а скъпите ви детски спомени който му разказвате с часове са му просто през .....

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 11:11 от ani12544

# 59
  • Варна
  • Мнения: 957

Имам много добри  приятели мъже, но и съм напълно наясно, че ако отнякъде изскочи момиче с големи цици нашата уговорка за кафе скорострелно ще отпадне  ...

Абсолютно! Обратното би ми светнало червената лампичка веднага.

Общи условия

Активация на акаунт