Лидл ::9::

  • 63 647
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 164
Отдавна не съм писала тук.Много лошо нещо ми направи впечатление тази седмица.В брошурата има подложка за печене,която струва 11,99http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-6CE6AC2F-5699E1F6/lidl_bg/hs … l/index_13186.htm.Тук в Пловдив същата във вторник струваше 7,99 лева от една предна промоция.Просто като стана четвъртък и отидоха при новите подложки с по-високата цена.  newsm78.

# 691
  • London, baby
  • Мнения: 800
Да, аз си я купих за 7лв и още не съм я ползвала.

Ох, като гледам английския Лидл и ми е смешно на нашия - обран бостан!!! Толкова ли ние не заслужаваме тези продукти, ами имаме само "подбрани"? Ако от Лидл четат темата, ще ги помоля да се замислят за напред, защото тотално се излагат и побългаряването на всяко нещо внесено в Б-я е отдавна познато!

# 692
  • София
  • Мнения: 2 024
Отдавна не съм писала тук.Много лошо нещо ми направи впечатление тази седмица.В брошурата има подложка за печене,която струва 11,99http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-6CE6AC2F-5699E1F6/lidl_bg/hs … l/index_13186.htm.Тук в Пловдив същата във вторник струваше 7,99 лева от една предна промоция.Просто като стана четвъртък и отидоха при новите подложки с по-високата цена.  newsm78.

Тази от предната промоция е с
по-малки размери.  Peace

# 693
  • Мнения: 2 163
английският ли, дай без адрес или пост код ли там каквото искат и ще ти се отвори...
имам си вече мокри кърпички, да ги видим сега...една пробвах на една врата...ама нещо леко сухичка ми се вижда... и не бих казала, че почиства по-лесно или повече от памуче със спирт.
Аз също не съм очарована от мокрите кърпички -
доста по-сухи са и ползвам две/три повече отколкото предишните.
А и са по-скъпи от бебешките.

# 694
  • Мнения: 2 697
английският ли, дай без адрес или пост код ли там каквото искат и ще ти се отвори...
имам си вече мокри кърпички, да ги видим сега...една пробвах на една врата...ама нещо леко сухичка ми се вижда... и не бих казала, че почиства по-лесно или повече от памуче със спирт.

Странно Thinking, последното, което мога да кажа за мокрите кърпички е, че са сухи... Винаги са били идеално влажни, вчера най-после успях да се заредя отново с тях. Иначе за сравнението със спирта - е, какво значи не почиства повече? Просто при тия кърпички се залага на удобството - вадиш от опаковката, ползваш директно, имаш приятен аромат и почистване без допълнителни спиртове, кърпи и препарати. Не знам какво повече от това очаквате Wink

# 695
  • Мнения: 5 209
Тези, на които кърпичките ви се струват сухи, ще кажа да ги оставят няколко минути преди ползване с отвора надолу, за да се стече течността към най-горните. Кърпичките са супер за цената и бройката си.

# 696
  • София
  • Мнения: 44 292
доста по-сухи са от това, което съм свикнала от кърпи за ръце или бебешки... може би за това има и лек проблем с почистване(т.е. ако има някое петно следва доста тъпкане, повече от колкото с препарат и гъбичка, това имах предвид)

# 697
  • Мнения: 2 163
Ползвам от 10 г. мокри кърпички за почистване и
твърдя, че бебешките от" Пени" за 1.49 лв са в пъти по-добри.
Нека да не припадаме по всичко лидълско.

# 698
  • София
  • Мнения: 2 132
Все си мисля, че когато са предназначени за почистване, би трябвал да са с някакъв препарат, който да е поне антибактериален например, или нещо такова... Не съм пробваля все още кърпичките от лидъл.

# 699
  • София
  • Мнения: 44 292
има и кърпички за ръце  антибактериални Wink  вършат... всъщност като че ли малко по-добра работа от тези...както и да е...просто бяха описани като чудотворни едва ли не...всъщност не са кой знае какво по-различно от останалите такива, някаъде по средата са на другите, които съм ползвала...нито най--добрите, нито най-лошите  Wink

# 700
  • Мнения: 2 163
Все си мисля, че когато са предназначени за почистване, би трябвал да са с някакъв препарат, който да е поне антибактериален например, или нещо такова... Не съм пробваля все още кърпичките от лидъл.
И аз това си помислих, но  ... просто няма смисъл.
Препаратите не са им от най-добрите./прах за пране/

# 701
  • Мнения: 2 697
има и кърпички за ръце  антибактериални Wink  вършат... всъщност като че ли малко по-добра работа от тези...както и да е...просто бяха описани като чудотворни едва ли не...всъщност не са кой знае какво по-различно от останалите такива, някаъде по средата са на другите, които съм ползвала...нито най--добрите, нито най-лошите  Wink

Чак пък чудотворни Mr. Green - просто кърпички за почистване, изобщо се учудвам на очакванията, честно. И на крайните и компетентни оценки Wink Между другото, кърпичките съдържат почистващ препарат, просто не сте прочели изобщо съдържанието им явно. Пише си ясно: до 5 % нейоногенно повърхностно активни вещества. Останалото е парфюм, консервант и т.н. А вече дали се харесват на всички - няма как да стане, все пак са просто обикновени кърпички, а не стоеврова банкнота, примерно Wink Предлагам да спрем с глупавите спорове Wink

И понеже пак ще се завихрят едни странни коментари, че видите ли, на някои всичко в Лидл ни харесва, ще кажа, че не ми харесаха никак слепените бисквити с шоколад (не са достатъчно сладки) и едно бяло испанско вино, трябва да му видя етикета какво точно беше. Виното си е чиста водица с малко вино за вкус, обаче ни влезе в употреба - сготвихме си пиле с него. За пиене обаче не става Wink

# 702
  • София
  • Мнения: 2 132
Аз все забравям да напиша, че вермута е просто отвратителен. За белия става въпрос.

# 703
  • София
  • Мнения: 44 292
Шехина - добре де, всичко ли трябва наистина да ох и ах , че прекрасно... да за кърпичките имаше  едни такива, това светнало, като ново, онова не знам какво, чудни, прекрасни... ами нищо не сватна чак толкова с тях, освен неща, които и без друго си бяха чисти...т.е. ако е за забърсване на нещо чисто стават, когато е по-замърсено(примерно пръснало при пържене върху кафе машината) с тях си трябва доста търкане, повече от колкото например с циф , за всъщност нещо не особенно замърсено(мн мръсно не съм пробвала, вероятно просто ще поразмаже). Да доста по-сухи са от повечто мокри кърпи, които иначе съм ползвала и да от много от тях почистват по-малко и по-трудно. Съдържание не съм чела, ни виждам защо...не ме интересува толкова, интересува ме  резултата.
Спор не водя, просто споделих, че за мен не са нищо особенно. Мисля темата в крайна сметка е за това, всеки да си каже, за едни прекрасни, за други не чак толкова...
Както и да е финито за кърпичките Simple Smile

Guess Who - ще пробвам да ги обърна, мерси Simple Smile

Последна редакция: нд, 04 дек 2011, 14:05 от Angel_Dust

# 704
  • Мнения: 2 163
Шехина, защо приемаш всеки отговор лично ?
Темата е за това ! Споделяме впечатления и естествено,
че преди кърпичките от "Лидл" познаваме този продукт, особено
тези, които имат малки деца.
Всеки си има списък с лидълски продукти, но в моя не са
мокрите кърпички и прах за пране.
Единственото вино, което съм пробвала и купих повторно
беше австралийското, скоро беше на промо. Сега, когато е с обичайната си цена
предпочитам българските.

Общи условия

Активация на акаунт