Лидл ::9::

  • 63 632
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • на Земята
  • Мнения: 291
.....да за кърпичките имаше  едни такива, това светнало, като ново, онова не знам какво, чудни, прекрасни... ами нищо не сватна  Да доста по-сухи са от повечто мокри кърпи, които иначе съм ползвала и да от много от тях почистват по-малко и по-трудно. ....
Спор не водя, просто споделих, че за мен не са нищо особенно. Мисля темата в крайна сметка е за това, всеки да си каже, за едни прекрасни, за други не чак толкова...
Както и да е финито за кърпичките Simple Smile

Guess Who - ще пробвам да ги обърна, мерси Simple Smile
И аз съм на същото мнение за кърпичките!Не бих повторила  покупката.

# 706
  • Мнения: 2 697
Шехина, защо приемаш всеки отговор лично ?

Наистина ли го мислиш Laughing То и това оставаше - след 6 години във форума да приемам коментарите лично Mr. Green

Обаче няма да пропусна да подчертая, че някои, които още нямаме деца, сме ползвали мокри кърпи пред 15-ина години в страни, в които отдавна ги имаше. Та много моля, да имам право на коментар и обективна оценка Wink Написах какво съдържат прословутите кърпи, който иска може спокойно да си ги ползва и (раз)очарова съответно Wink

# 707
  • Мнения: 2 156
Шехина, доказваш,че това е така.
Не е необходимо след всеки пост да правиш коментар.
Приеми, че има мнения различни от твоето.

# 708
  • София
  • Мнения: 44 259
Шехина - обективно ти е мнението колкото и моето...лични  наблюдения на база опит и с други сходни продукти. не знам наистина толкова ли е нередно, че казвам, че не ми допадат, че трябва да бъда убеждавана всъщност колко са добри, пък аз явно нещо съм "недоразбрала"...може би защото кърпички ползвам само от 6 години и само в бг?
Нали не ги произвеждаш ти - какво ти пука всъщност?
Айде стига с тези кърпички, вече ще коментирам само какво ми е допаднало в лидл, за да не стават такива въпроси чак.

Между другото за верото, в крайна сметка - става. Не е лошо, понася ми добре, мие съвсем прилично. Минуси - рядко е и свършва по-бързо от  другите, които стандартно ползвам(в последно време фея) и съжалявам, че взех с аромат на лимон, понеже ми мирише сходно с един препарат за тоалетна  Simple Smile  Laughing

и една почерпка  тип "Мир да има " с едни хубави(според мен) бонбонки

Последна редакция: нд, 04 дек 2011, 14:59 от Angel_Dust

# 709
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Днес от Овча Купел взех от другия сладкиш,с тавичка вътре.
После ,ще пиша как е. Peace

# 710
  • Мнения: 565
Някой пробва ли филето от дива сьомга newsm78

# 711
  • София
  • Мнения: 404
А някъде дали са останали от захаросаните плодчета и евентуално от готовата смес за марципанен кекс  Rolling Eyes

# 712
  • Мнения: 3 372
А някъде дали са останали от захаросаните плодчета и евентуално от готовата смес за марципанен кекс  Rolling Eyes
Като стана дума за тези плодчета....значи аз ги сложех в кекс и те паднаха на дъното на тавата е изгоряха и нещо не стана. Къде сбърках?

# 713
  • Мнения: 22 867
Като стана дума за тези плодчета....значи аз ги сложех в кекс и те паднаха на дъното на тавата е изгоряха и нещо не стана. Къде сбърках?

Милена, вероятно кексовото тесто е било по-рядко. В такъв случай не ги разбърквам в него, а като го сипя във формата за печене, отгоре пускам по цялата му повърхност, при печенето те си падат надолу в тестото. И пак може да стигнат дъното, де. Нямам предвид, че ти си направила рядко тесто, а просто явно такова е било по рецепта. Добре стоят на коледни кексове, панфорте-та, козунаци, щолени и подобни.Peace Аз пък се разочаровах от Гран баварезе-то, има някакъв привкус на граниво, а толкова обичам всякакви "развалени" според баба ми сирена и добре, че не накупих повече, пазарувахме доста неща, та се засрамих.

# 714
  • София
  • Мнения: 6 286
Като стана дума за тези плодчета....значи аз ги сложех в кекс и те паднаха на дъното на тавата е изгоряха и нещо не стана. Къде сбърках?

Милена, вероятно кексовото тесто е било по-рядко. В такъв случай не ги разбърквам в него, а като го сипя във формата за печене, отгоре пускам по цялата му повърхност, при печенето те си падат надолу в тестото. И пак може да стигнат дъното, де. Нямам предвид, че ти си направила рядко тесто, а просто явно такова е било по рецепта. Добре стоят на коледни кексове, панфорте-та, козунаци, щолени и подобни.Peace Аз пък се разочаровах от Гран баварезе-то, има някакъв привкус на граниво, а толкова обичам всякакви "развалени" според баба ми сирена и добре, че не накупих повече, пазарувахме доста неща, та се засрамих.

И аз вземах от него вчера, дано не е гадно наистина Sad Купих от червеното цвекло, топено сирене за мазане, едни меки пакетчета по 89 ст., много го харесваме.

Имате ли впечатление от кремвиршите в буркани, немски, дали са хубави наистина?

Цитрусовите корички колко могат да издържат отворени? Имам от портокаловите, държа ги в хладилника, но да не се развалят...

# 715
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Купих онзи ден от котидж сиренето, но никой вкъщи не го хареса. Дайте идея какво да го правя да не се развали  Rolling Eyes

# 716
  • София
  • Мнения: 44 259
кремвиршите в буркани са приятни, но не и директно от буркана, поне малко трябва да са затоплени или да са печени и т.н.

# 717
  • София
  • Мнения: 2 024
Купих онзи ден от котидж сиренето, но никой вкъщи не го хареса. Дайте идея какво да го правя да не се развали  Rolling Eyes

Объркай го с малко масло и саламурено
сирене, добави копър, чесън на прах и
направи топчета сирене, които оваляй в
ситно нарязан магданоз, копър или червен
пипер. Или пък просто го остави като смес за
мазане на филийки. Това ми идва на ум.  Hug

# 718
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Купих онзи ден от котидж сиренето, но никой вкъщи не го хареса. Дайте идея какво да го правя да не се развали  Rolling Eyes
Омлет, миш-маш, сандвичи - ако имаш санвдич-тостер (сега се усещам, че не знам всъщност как се нарича тори уред за сандвичи) сложи от сиренето + още нещо.
Сиренето като се смеси с другите вкусове, ще го излапат.

Гледам в четвъртък арабския кук-кус е на промоция. Интересно ми е като вкус да очаквам ли нещо по-различно от традиционния кук-кус, който хапваме за закуска?  

# 719
  • София
  • Мнения: 2 024
Гледам в четвъртък арабския кук-кус е на промоция. Интересно ми е като вкус да очаквам ли нещо по-различно от традиционния кук-кус, който хапваме за закуска?  

Голям почитател съм на кус-кус-а, но
този нещо не го оцених. Тези дни рових
в нета за рецепти с него, за да направя
втори опит. Първият ми опит беше по
рецептата дадена на кутията, изобщо
не ми хареса. Сега смятам да опитам да
го направя със зеленчуци. Ето по тази рецепта:
http://www.menumag.bg/recepta/kuskus-sys-zelenchuci-
От прочетените рецепти достигнах до извода,
че е добре да се залее с бульон, за да се овкуси по-добре.
Аз го залях с вода, нямаше никакъв вкус.
Така че, в отговор на твоя въпрос, за мен
вкусът му е различен от този на традиционния кус-кус.

Общи условия

Активация на акаунт