Отговори
# 150
  • Мнения: X
Е, какви принципи чи имала, ако си сама, като те присърби - нали трябва да се почешеш все пак  Joy
Конкретния "принцип" е ,че въпросният е женен!   
И преди да скочиш,че това не е работа на жената, а на женения,повярвай ,има и жени, за които И чуждият брак е спирачка.Не само собствения....

# 151
  • Мнения: 755
Не, истината е, че сърцето е онази част от нас, дето не можем да контролираме. Сексуалното желание все можеш да притъпиш или да изкараш в друга насока, ама има ли чувства, всичко отива на майната си. Ако пък и тях притъпиш - страдаш.
Та ако си сама, ако колега ти покаже, предложи нещо си - ако ти имаш влечение - няма нищо лошо да се отдадеш. Твоята кауза в момента е обаче кофти, щото тука седмици го мислиш тоя, хем знаеш, че не би, хем си слагаш стопери, че не трябва...ама пак го мислиш!
В допълнение:
tzarina,направо си те питаме : ако не беше обвързана със съпруг в здраво семейство и либОФ- щеше ли да откликнеш на колегата с настоящото си обаче възприемане на ситуацията? А стига ни пресява де , виж кЪ те мислим тука.  Пък и нали уточнихме, че на човек едно е да му се иска, а съвсем друго е да го прави. Та дай по същество/ то е сферата на хипотезата, к`во се дърпаш толкова/. Flutter

Е, какви принципи чи имала, ако си сама, като те присърби - нали трябва да се почешеш все пак  Joy
Конкретния "принцип" е ,че въпросният е женен!   
И преди да скочиш,че това не е работа на жената, а на женения,повярвай ,има и жени, за които И чуждият брак е спирачка.Не само собствения....

Е, какви спирачки, ако става въпрос за чук и бег, как пък не, много ще ми дреме, че е женен. Да си мисли той, дали му е проблем или не. Ако съм свободна и съм вдигнала мерника за единят сеХ, как пък не бих се тюхкала , че имал жена. Тя тази работа е двустранна, к`во има да ме тревожи , че той не се тревожи- говорим, когато няма чувства и разните  там последващи обикновено драми.

[/i]

Последна редакция: чт, 24 ное 2011, 10:44 от Fortune

# 152
  • Мнения: 7 947
Е, какви принципи чи имала, ако си сама, като те присърби - нали трябва да се почешеш все пак  Joy
Конкретния "принцип" е ,че въпросният е женен!  
И преди да скочиш,че това не е работа на жената, а на женения,повярвай ,има и жени, за които И чуждият брак е спирачка.Не само собствения....


Красо, обсъждаме вариант, ако няма обвързани  Peace
Иначе на мен не ми дреме особено кой какви стопери има.

Форчън - то тя си го е казала/показала, какво сега я караш да изрича думите, дето всички прочетохме  Joy

# 153
  • Мнения: 1 296
В допълнение:
tzarina,направо си те питаме : ако не беше обвързана със съпруг в здраво семейство и либОФ- щеше ли да откликнеш на колегата с настоящото си обаче възприемане на ситуацията?


Вили, чакай да помисля до следобяд и ще отговоря Laughing
Брейй, значи, докато се правих на домакиня в кухнята, вие какво сте нищили hahaha hahaha

# 154
  • Мнения: 1 788
Изречението "Страхувам се да бъда с теб/него/нея!" ми звучи оправдателно.
Т.е. това едва ли е точно страх, но за мен е показател, че липсва достатъчно желание за една такава връзка.

# 155
  • Мнения: 755

Брейй, значи, докато се правих на домакиня в кухнята, вие какво сте нищили hahaha hahaha

Темата цикли, трябва да и дадеш пауър... инак няма за какво да се фанем. Laughing Няма какво да мислиш аз съм напред във времето кой ще те чака... Joy

# 156
  • Мнения: 62
Без да чета нищо от темата, вметвам, понеже ми прави впечатление, че много жени наистина си вярват, че силните жени плашели мъжете  Laughing
Смех.
проблемът е, че почти всички обикновени гъски се имат за смели и силни, и с това си обясняват нежеланието на един мъж да е с тях.
Колко пъти съм чувал за себе си, че съм мухльо и ме страх да се обвържа с дадена кандидатка само защото ме е страх  Laughing

# 157
  • Мнения: 7 947
Епа ти от къде си сигурен, че не си мухльо?  Thinking

# 158
  • Мнения: 62
Епа сигурен съм  Party

Мухльо по моя дефиниция би следвало да е нещо като нерешителен невзрачен мъж с ограничени средста, пестелив характер и обезпокоителни прояви на несигурност и ревност. Аз такъв не съм.
И като види големата кака с излющените токчета и удължената коса, да се стресне и уплаши  Laughing

Мен жена не ме е плашила. Поне не и по този начин. По-скоро ме е плашила колко е тъпа.  Laughing Но това е друго.

Но пък, то тука и етикет мамино синче ми се сложи, що па не и мухльо. Колко му е.  Sunglasses

# 159
  • Мнения: 7 947
Обаче, Дейв, не случайно те попитах - напълно е възможно тук доста дами да те смятат за мухльо, което си е тяхно право, съгласи се. Те нещата са много разтегливи като понятия.
От друга страна е красиво някак мъжът да е силен, да е властен до определена степен и да покровителства жената, да я глези. Нека си отрича който иска. Та в тая насока - ако жената е прекалено независима - тя не че е голяма лъжица, а просто често губи интерес у определени мъже...

# 160
  • Мнения: 62
Ама аз не отричам на никого правото да ме мисли за мухльо. Даже и бонус давам - мамино синче.
Абсолютно ми е все едно как някоя бг мама си е оформила образа ми.
Но, колкото и да няма нужда една жена от покровител или бранител, това не плаши нито един мъж. Повярвайте ми, ако жената търси или не съзнателно опора, мъжът не си избира бреме или торба, която да влачи и обгрижва. Просто не ги гледаме нещата по един и същи начин.
Жената казва него го е страх от мен, мъжът си казва тя просто е глупава и не ми е интересна.

# 161
  • Мнения: 1 296
....Колко пъти съм чувал за себе си, че съм мухльо и ме страх да се обвържа с дадена кандидатка само защото ме е страх  Laughing
Веднага казвай коя е тая, за да я оплюем Laughing

Без да чета нищо от темата, вметвам, понеже ми прави впечатление, че много жени наистина си вярват, че силните жени плашели мъжете  Laughing
Смех.
проблемът е, че почти всички обикновени гъски се имат за смели и силни, и с това си обясняват нежеланието на един мъж да е с тях.
Колко пъти съм чувал за себе си, че съм мухльо и ме страх да се обвържа с дадена кандидатка само защото ме е страх  Laughing
Често пъти изказванията ти ме кефят, ама не можеш и да отречеш, че понякога си много груб Laughing
Режеш като резачка наред Laughing
Пък и доста материал има и в литературата, и в нета, че мъжете /в частност, не всички/ имат страх от силни, амбициозни и доказани жени.
Друг е въпроса коя как се възприема и за каква се има.
Но приеми, че понякога има и силни жени.

# 162
  • Мнения: 7 947
Ама аз не отричам на никого правото да ме мисли за мухльо. Даже и бонус давам - мамино синче.
Абсолютно ми е все едно как някоя бг мама си е оформила образа ми.
Но, колкото и да няма нужда една жена от покровител или бранител, това не плаши нито един мъж. Повярвайте ми, ако жената търси или не съзнателно опора, мъжът не си избира бреме или торба, която да влачи и обгрижва. Просто не ги гледаме нещата по един и същи начин.
Жената казва него го е страх от мен, мъжът си казва тя просто е глупава и не ми е интересна.

О, въпросът на гледната точка аз не оспорвам. Само казвам - че често са различни  Wink

# 163
  • Мнения: 62
Чакайте бе, кой е казал че няма силни жени??
Има, има жени в пъти по-силни от мен, че и от бате ти Арни  Laughing
Пак пример  с позната - младо, хубаво момиче, по стечение на обстоятелствата сама си гледа детето. Търчи като луда от сутрин до вечер - дете, градина, работа от 9 до 5, пак градина, вечеря, пазаруване, битовизми, чудесии.... ум да ти зайде.
Отделно бащата на малкото я тормози като се сети, помага на родителите си, а в същото време успява винаги да е страхотна и секси.
Е, аз точно за 2-3 дни живот като нейния, пиши ме обесен доброволно. Струва ми се, че не бих могъл да живея така, но пък от друга страна, знае ли се....
Но , мисълта ми е, че тази жена НИКОГА не мрънка и не се оплаква. Споделя, но без да се жалва. И за нея кандидати има много. Аз самият бих я взел, ако бе притрепнално нещо. И пак паралел със старата мома - е жената предпочита сама да минава през всичко, отколкото с кофти компания.
Ето ти силна, истински силна жена, която просто няма как да уплаши истински мъж. Може да стресне някои мухльо, който желае да прави тъпи жестове и да покорява лесно, но не и мъж.

# 164
  • Мнения: 1 296
....Но , мисълта ми е, че тази жена НИКОГА не мрънка и не се оплаква. Споделя, но без да се жалва. И за нея кандидати има много. Аз самият бих я взел, ако бе притрепнално нещо. ....
Евала на тази жена, но след 10 години ще е и физически, и психически износена.
И дори да ти е трепнало /примерно/ нещо по нея, след тези десет години ще се питаш какво ли пък ти е харесало? Или - каква беше, а каква стана.

Общи условия

Активация на акаунт