Августинчета 2006 - тема 7

  • 58 325
  • 369
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 265
Весело посрещане на Новата 2012 година!!! Здраве, щастие, много любов и късмет!!!

# 106
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
ЧНГ !

 Невероятно,но съм свежа като краставичка.  А децата още спят.
 Лус, бива си го младежът  bouquet

Честит Рожден ден на Влади на Албена. Да е здрав,щастлив и успешен!

 
Честит Имен ден на дъщеричките на Пух и /ако не бъркам/ Елиона! Да носят само радост на близките си Hug

# 107
  • София
  • Мнения: 5 795
Привет! Честита нова година!  Hug Много здраве на всички, бъдете щастливи и спокойни!  Heart Eyes
Честит имен ден на празнуващите, както и на Влади рд, Блан, добре че подсети, нещо съм станала много забравяща, дали ме е хванал Алцхаймер...
Всички болнички да се оправят и никакви болести вече през 2012!  Praynig
Аз не помня от кога не съм писала, срамота  Embarassed
Марго, да те похваля и тук - убийствено изглеждаш на снимките от партито, много се впечатлих  Heart Eyes
Лус, пиратът е чудесен  Peace
При нас нищо интересно, снощи посрещнахме НГ в пълен състав, децата заспаха след 2ч, но към 10 малкият се беше събудил вече  Crazy

# 108
  • София
  • Мнения: 2 265
Честита Нова година!!!

# 109
  • Мнения: 1 620
Честита Нова 2012 г.! Нека да е много здрава, силна, ползотворна и щастлива за всички!   bouquet

Честит имен ден на всички именици - малки и големи!  bouquet

Честит рожден ден на Влади на Албенка. Много здраве и късмет!  bouquet

Ние все пак се събрахме със свекърите на маса. Макар,че предпочитах да сме си сами в къщи. Сега чака да се наобядваме и да си ходим в къщи да разпусна спокойно. След вчерашното дежурство едва дочаках 12 ч. да си кажем наздраве. Тони беше много щастлив от зарята, която организираха в Пловдив - не само на площада, а и изобщо из кварталите имаше доста фоерверки.

Нана, в последния момент ли се казва графика за 01. януари?

# 110
  • София
  • Мнения: 2 265
Изтеглихте ли късметчета, а?

# 111
  • Мнения: 1 620
Изтеглихте ли късметчета, а?

О, да! Laughing
На мен се падна издигане в службата от моята баница и пътешествие в чужбина от баницата на свекървата.
На Тони - парите и нов апартамент.
А на баща му здравето и от двете баници.
Явно тази година ще карам детето да пуска тото. Wink

# 112
  • София
  • Мнения: 2 265
На Петьо му падна учене Mr. Green, на дъщеря - апартамент (има нужда от своя стая), на мен - кола, на съпруга - работа...

# 113
  • Мнения: 574
Честита нова година на всички! Да е здрава и щастлива!
Благодара за поздравите за Влади Hug Преди малко изпратихме баби и дядо и сега ще почиваме малко. Утре са децата на ред. Влади поиска да са си у дома, но без нас.
Честит имен ден и на двете малки Василени   bouquet Да са здрави и послушни /Блан, не бъркаш; а на теб къде ти отиде бялото?/

# 114
  • София
  • Мнения: 255
Честита Нова Година и от мен! Здраве, късмет и от там нататък, който от каквото има нужда да сме изпълнени с позитивни емоции!

Марулче, забравила съм какви проблеми сте имали със Стефи? На кърма сме, въпреки че бях на косъм да се откажа, защото много болезнено и трудно ми беше в началото. Сега се мажа с крем и смятам, че има ефект.... щом не съм се отказала  Wink Малката е много лакома и имаме проблеми с оригването непрекъснато сменяме дрехи и лигавници, защото повръща. Но като оставим това настрана стоят й гривничките по крачетата и ръчичките.. и двойната гушка.. Докато първите дни се изцеждах и й давах от шише си дръпваше по 100мл сега не знам по колко изяжда.

Яна взе паричката на Бъдни вечер. От нова година на мен се падна любов и дъжд от пари, на мъжа - здраве  и пътуване , на Яна - да върви напред и купони

# 115
  • София
  • Мнения: 4 035
На мене от баницата ми се падна късмет Послушни деца Mr. Green А дай Боже Praynig
За много години, мацки  bouquet
Ако не друго, подкарваме вече седма година заедно с вас Heart Eyes

# 116
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
 Не бях срещала досега такъв късмет-послушни деца Joy 
 Ние приключихме с късметите на Коледа. Имаме си пълен набор от стандартните късмети-пари,здраве,любов,коли,къщи,пътешествия.  Бебетата бяха предвидливо отстранени Mr. Green

 Албена,странно,имам си картинка,червена. Но я виждам само като съм онлайн.

 Нори,така като я описваш-и от мен я намачкай малката.

# 117
  • София
  • Мнения: 12 569
Честита Нова година момичета!

Дядо Мраз беше много послушен таз година и късметчетата са точно тези, дето ми трябват  Mr. Green

На мен от двете новогодишни баници - в кумовете и у мама - ми се паднаха парите и ново жилище. На Митко пък - милион от тотото и паричката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Смятам да вадя чувалите и да чакам да се сбъднат.
Кало милият му се пада повишение в службата и нова работа  Joy Не знам какво го чака.
Аз цял ден съм в реанимация - на вода и кафе. Чак в 18 ч. изядох 2 парчета баклава от на мама.
Кало остана при баба си и ние с Митко като едни достолепни стари хора мислим да си легнем след половин час  Grinning

# 118
  • Мнения: 634
Честита  2012 година! Пожелавам ви здраве и много работа, щастие и  късмет, сбъдване на  мечтите  и  нека бъдем по- добри, да  даряваме  повече обич и  правим  повече добри дела!

На мен пък ми се падна нещо като нова любов, Гого го пропуснахме, защото беше заспал вече Embarassed, а на таткото - печалба от тотото. Wink

Бубче, точно това си мислех и аз тези дни....ужас как минаха 6 години... Rolling Eyes...което не е ли повод да се видим в някое клубче? Laughing

# 119
  • София
  • Мнения: 4 035
Честита  2012 година! Пожелавам ви здраве и много работа, щастие и  късмет, сбъдване на  мечтите  и  нека бъдем по- добри, да  даряваме  повече обич и  правим  повече добри дела!

На мен пък ми се падна нещо като нова любов, Гого го пропуснахме, защото беше заспал вече Embarassed, а на таткото - печалба от тотото. Wink

Бубче, точно това си мислех и аз тези дни....ужас как минаха 6 години... Rolling Eyes...което не е ли повод да се видим в някое клубче? Laughing
Че от това по-сериозен повод на къде Mr. Green
На Ема от баницата й се падна печалба от лотарията, на Ина голяма придобивка Grinning Ще ни оправят финансовото положение децата, спор няма. На мъжа му се падна някакво пътешествие, ама освен морето не виждам къде другаде ще може да пътешества Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт