ЗОНАТА и ние - 6 Тема

  • 39 330
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Цитат
В последно време не спя... лягам в 1 и до към 2 не мога да заспя и ставам в 8 без проблем - това не съм аз  ooooh! Дали е от Зоната, нали уж не ти се спи толкова от нея
 

Мисля че е от Зоната. Макар че съм в зоната непрестанно чета за нея(дори прекалявам) и мисля че това е от подобреното ти здраве, а пък и щом е за добро тогава няма за какво да се притесняваш  Wink

При мен има някой подробности които научих от множеството прочетено, но елементарните неща ме объркват, както разбрахте от предните ми коментари.  Grinning Някой ми беше казал, че всякакво пилешко месо без кожа(сурово и печено) , както и телешка кайма (сурова) мери по 28гр.. а по коментарите в тази тема всички са писали в рецептите по 42гр  и ми е много трудно да взема решение месото без кожа и каймата как да ги меря (имам кантарче и за това държа да е точен грамажа  Naughty)

# 721
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Момичета споделяйте минусите, за да действа стимулиращо за останалите  Praynig
В последно време не спя... лягам в 1 и до към 2 не мога да заспя и ставам в 8 без проблем - това не съм аз  ooooh! Дали е от Зоната, нали уж не ти се спи толкова от нея  newsm78
Лори,аз както споменах,за съжаление няма вече от къде да изстискам минуси Simple Smile А за наспиването...бях писала назад из страниците,че това си е единствено и само от зоната. Когато започнахме с мъжо да се храним по този начин,сутрин рано всички спят,а ние с него се кокорехме и се чудехме какво става Simple Smile Но с всичко се свиква Simple Smile Сега денят ми е по дълъг,и имам време да се наслаждавам по дълго на физическия ми комфорт Simple SmileИ още и още не мога да се нарадвам как се чувствам newsm68

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 06:52 от Emigrantка

# 722
  • Мнения: 493
Cloudlet , когато месото е чисто филе е 28 гр, а когато е пилешко с кожа(напромер бутче) е 42 гр, защото протеина не е така концентриран, както е във филето. По същата логика е за каймата е 42 гр, защото е по-мазна и в по-голямо количество се садържа 7 гр протеин.

Лори , истината е, че има минуси само когато си напълно стриктна и не си позволяваш никакво кривване от Зоната, а някои от нас доста излязоха от нея по празниците и сега им е трудно завръщането плътно в нея (поне на мене де Embarassed). Иначе преди празниците аз свалих за 1 месец 4 кг., но сега с въртенето ми около Зоната не съм мръднала нито килограм, но се радвам и че не качвам, защото понякога си позволявам доста угаждания, но след това 1-2 дена стриктност и смъквам това, което съм качила с волностите си.
За спането и аз питах преди време, защото аз не лягам толкова късно, а към 10-11 ч, а сутрин се събуждам в  4,30-5 ч , но наистина това се случва само, когато предния ден съм била плътно в Зоната, а ако предния ден съм имала сериозни издънки, то тогава се сабуждам към 7-8 ч и полувината ми ден минава в прозявки и една особена тежест в главата.Напоследък разбрах думите на д-р Папазова, когато казваше " Няма да разберете кога сте в Зоната, но определено ще разберете кога сте извън нея".   Rolling Eyes

# 723
  • Мнения: 0
dani1712 благодаря ти безкрайно много  Hug Това обяснение чаках. Страхотни сте всички и най-вече колко сте търпеливи с нас - новите. bouquet 
Днес си направих тези зонални палачинки http://www.bg-zonata.com/recepti/2011/12/6/-4-2-2.html (тук открих  че 1ч.л. какао - 1БМ)
Като направих малка промяна.. вместо мляко сложих + 1 яйце и понеже в момента не мога да се реша да направя инвестицията в стевия, 4-ят блок въглехидрати го докарах с 1 с.л. захар. Лошото е че не можах да се побера в дозата с олиото, но не намерих другия тиган с който не залепват..  Rolling Eyes

# 724
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Момичетаа,понеже пак стигнахме 49 стр, трябва да се местим в нова тема Simple Smile Заповядайте в ЗОНАТА и ние - 7 Тема

Общи условия

Активация на акаунт