Philips PerfectCare тест

  • 61 726
  • 1 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Doddy, ти гладиш бебешки дрешки от 25 дни, ще си говорим след година-две. Mr. Green Да ти е живо и здраво съкровището, много да ви радва винаги! Hug

# 46
  • Мнения: 2 024
Дами,наистина недоумявам как някои от вас обичат да гладят  Shocked
Какво има за недоумяване? Гладенето не е по-различно от шиенето, плетенето, поддържането на цветя... даже миенето на чинии.
Защото при тези дейности се създава нещо добро, приятно, красиво ....  Peace

# 47
  • Мнения: 10
Doddy, ти гладиш бебешки дрешки от 25 дни, ще си говорим след година-две. Mr. Green Да ти е живо и здраво съкровището, много да ви радва винаги! Hug
Всъщност от около година-имам племеница на 13 месеца.Когато се роди живеехме заедноНикой не искаше да се занимава с гладенет,та честта се падна на леля.Когато спряхме да ѝ гладим дрешките аз вече бях започнала да се приготвям за моето съкровище и така и не оставих ютията.Както вече казах,с нашите дрехи положението е друго  Peace

# 48
  • Мнения: 0
1. Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?
Аз съм перфектният участник,първо -защото обичам да гладя всеки ден ,и второ имам три внучета на различна възраст -10 месеца,2г 10м и 13г-на които дрехите са от доста различни материи в зависимост от възраста им ,а доколкото прочетох- Philips PerfectCare е една доста примамлива технология !
2.   Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?
Готова съм ежедневно да споделям,защото по този начин ако ютията оправдае очакванията ми това ще  стане достояние на много хора ,тоест ще направя добра реклама!
3.   Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки“ в надпреварата за Philips PerfectCare-със ежедневният си коментар от гладенето на различни материи

# 49
  • Мнения: 205
1.Защо смяташ,че си перфектният участник във Philips PrfectCare тест?

Защото ненавиждам гладенето!!!Гладя само по принуда и единствено,когато ще ползвам дадена дреха WinkМежду другото - харесвам марката и последната ми ютия е такава - зелената от серията с широкото гърло за вода и кабела дето не минава по дрехите  Grinning,та смятам да участвам за да си направя своего рода тест,дали точно тази ютия ще ме накара да гладя като прилежните домакини Wink

2.Готова ли си да споделяш ежедневно с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?

.Ми да,но зависи от времето,което ми оставят вкъщи,защото обикновено ползвам нет през нощта.А защо да го правя ли?Ми защото обикновено рекламите са за да показват положителните страни на даден продукт,а аз няма да спестя и кусурите му/и Wink

3.Как смяташ да станеш най-активната от трите "коментаторки" в надпреварата за Philips PerfectCare?

Е,чак пък най-активна,няма как да стане,защото интернета ми е под всякаква критика,бърз е като охлюв,но пък ще се пробвам...От опит глава не боли (уж),нали? hahaha

# 50
  • Мнения: 0
Виждаме, че за някои дами гладенето е всекидневно занимание, за други - хич не от най-любимите, а трети просто искат да пробват новия продукт на любимата марка Wink Е, след 4 дена пък ще видим кои 3 от вас ще ни разказват колко лесно се работи с Philips PerfectCare! Имате време до неделя да ни споделите защо сте най-подходящият кандидат! Успех Simple Smile

# 51
  • Мнения: 12
 newsm78 Мисля, че има какво да се каже по темата, интересна е и провокираща. Така че да се надявам да ми остане и малко време след многото домакински и работни задължения да вместя скромното си коментарче по към почвните дни. Хубава вечер от мен newsm10

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Виждаме, че за някои дами гладенето е всекидневно занимание, за други - хич не от най-любимите, а трети просто искат да пробват новия продукт на любимата марка Wink
Това ли са трите таргет-групи за трите пробващи Laughing Да си правим сметка за конкуренцията Mr. Green

# 53
  • Мнения: 9 487
Конкуренцията е сериозна  smile3521

# 54
  • Мнения: 307
Здравейте и от мен. Удоволствие е да прочета, че марка като Philips се интересува нагледно от мнението на жените, които използват този уред в ежедневието си и дава възможността да се тества в домашни условия.

1.   Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?

На първо място имам определени изисквания към ютията, която използвам.  Държа тя да загрява бързо, да има добро парообразуване. Също автоматичното самоизключване и антикапковата система са много удобни, защото е досадно да бършеш пода след изключването на ютията или да се намокри дрехата, ако не се глади с пара. Засега ютията, която ползвам - вашата Philips GC3340, отговаря на нуждите ми. Също ми допада много и клийн системата и за котлен камък, тъй като в града ни водата е много твърда и това дава отражение на всички уреди. За мен е важно и по-удобно ще бъде ако резервоарът за водата е по-голям, но това не е водещото при избора ми. С удоволствие бих пробвала новия ви продукт, защото иновацията е не само цел на производителя, но и желание на потребителя.

2.   Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?

Разбира се, че съм готова. Това да споделя в реално време, например след приключването на гладене, плюсовете и минусите, това, което ми е направило впечатление при употребата, от което съм доволна и недоволна, ще бъде чудесно. Да коментирам позването на ютия за мен ще е удоволствие, а за вас това може да са практически съвети как да оптимизирате продукта си .

3.   Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки“ в надпреварата за Philips PerfectCare?

Честотата на гладене в къщи позволява да дам обективен коментар след всяко ползване на ютията поне едни път дневно и бих описала допълнително някои определени неща, които ще се тестват.

# 55
  • TX
  • Мнения: 590
Мразя да гладя, но ми се налага с трите прасенца
успех на ентусиастите, ако ме убедите, че тази ютия гради сама първа съм на опашката

# 56
  • Мнения: 9 487
ако ме убедите, че тази ютия гради сама първа съм на опашката

То и аз търся пералня, която пере и простира сама-ама нема...та и на таз симпатична "другарка", сигурно ще требе да се "помогне" в изпълнението на мисията 1ironing Laughing

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Конкуренцията е сериозна  smile3521

Много сериозна  Whistling  Чак се чудя на къде съм тръгнала с тоя моя късмет  ooooh! Като се знам какъв съм калитко ,ще ми се падне глухата акула  Crazy

# 58
  • София
  • Мнения: 1 979
Дами,наистина недоумявам как някои от вас обичат да гладят  Shocked
Какво има за недоумяване? Гладенето не е по-различно от шиенето, плетенето, поддържането на цветя... даже миенето на чинии.
Защото при тези дейности се създава нещо добро, приятно, красиво ....  Peace

Това,че крайният резултат ми харесва не ме кара да харесвам и самия процес,приемам гладенето като ходенето на зъболекар,гадно ми е,но накрая съм доволна и щастлива.Както казах гладя всичко в нас,но това не значи,че го правя с кеф,въпреки че докато гладя си пея,защото иначе съвсем се изнервям само като гладя,съседите сигурно ненавиждат тези моменти  hahaha

Иначе много обичам да готвя и да мия чинии,явно всеки си е извратен по своему  Mr. Green

@ Doddy   дори и бебешките дрешки при мен не съвтвориха такава магия,макар че признавам в началото ми беше много мило да му гладя дрешчиците,които миришеха на бебенце ммммм сладурско  Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 2 132
Конкуренцията е сериозна  smile3521

Много сериозна  Whistling  Чак се чудя на къде съм тръгнала с тоя моя късмет  ooooh! Като се знам какъв съм калитко ,ще ми се падне глухата акула  Crazy
Моята пералня простира сама  Grinning Със сушилня е. Естествено това допълнително увеличава нужадата ми от хубава ютия  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт