Philips PerfectCare тест

  • 61 817
  • 1 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Виждаме, че за някои дами гладенето е всекидневно занимание, за други - хич не от най-любимите, а трети просто искат да пробват новия продукт на любимата марка Wink
Това ли са трите таргет-групи за трите пробващи Laughing Да си правим сметка за конкуренцията Mr. Green

@Бу , както вече казахме търсим  най-вдъхновяващите отговори  Wink И засега споделяме мнението на @MTV и @Magnum че изборът ще бъде труден!  Thinking


Конкуренцията е сериозна  smile3521

Много сериозна  Whistling   

# 61
  • Мнения: 1
1. Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?
Защото у нас се глади постоянно! Домакинството ни е многочислено и се пере, и глади ежедневно. Защото има две малки деца на 8 месеца и на 2 години и дрехите задължително се гладят. Затова аз мисля че съм един от перфектните кандидати.
2. Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?
Да, готова съм да приема задачата да тествам и споделям опит с Philips PerfectCare. За мен гладенето е удоволствие.Не мога да си представя че бих излязла на вън с измачкани дрехи. Човек когато глади се пренася в един негов си свят който го успокоява.
3. Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки” в надпреварата за Philips PerfectCare
ще споделям впечатления със своите приятели в социалните мрежи.

# 62
  • Мнения: 4
1. Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?

През годините съм сменила доста ютии,
кога по-добри,кога по-лоши,но всичките са били с един край,
просто са се запалвали в ръцете ми.
А веднъж една буквално гръмна в ръцете ми
и се разцепи на две,да не говорим,че ми изгори нов панталон,
а за уплаха няма да казвам просто се свиква.
Ако в ръцете ми  тази ютия "оживее" значи наистина е перфектна.

2. Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?
За ежедневно не знам,все пак имам работа,домакински задължение,тренировки и т.н.,но бих се постарала.
Е как защо да го правя,ами ако наистина си заслужава,трябва да научат повече хора.

3. Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки” в надпреварата за Philips PerfectCare?
Като споделям впечатления и чувства при досега си с  Philips PerfectCare,
и ако ме впечатли,на външен вид вече ми взе акъла няма да спра да коментирам и хваля.
Ако ме изберете се надявам се да нямам негативни коментари.

# 63
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Дами,

ако не съм сред трите тестващи и ако не спечеля втората ютия от томболата, каня всички вас, които обичате да гладите, чувствате се умиротворени и щастливи, когато се занимавате с тая дейност, да гладите и моето семейство (може на ротационен принцип, за да ощастливим всички, не искам някой да страда, защото не е могъл да се потопи в чудния свят на гладенето!)  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 43
Точно така, Бу!  Приветствам! Дори съм готова ако спечеля ютията да я подаря на първата от вас, която се навие да глади вместо мен  Sunglasses

# 65
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 238
аз бих го правила с най-голямо удоволствие, за мене гладенето е удоволствие Simple Smile

# 66
  • Мнения: 0
Дори съм готова ако спечеля ютията да я подаря на първата от вас, която се навие да глади вместо мен  Sunglasses


@Laurel, не бързай с обещанията - сигурни сме, че с PerfectCare гладенето вече не е просто домашно задължение, а изцяло ново изживяване  Mr. Green

И едно допълнение - много благодарим за страхотната дискусия, коментарите и кандидатурите до момента....
Очакваме още Simple Smile

Последна редакция: чт, 24 ное 2011, 15:41 от Philips PerfectCare

# 67
  • Мнения: 43
Дори съм готова ако спечеля ютията да я подаря на първата от вас, която се навие да глади вместо мен  Sunglasses


@Laurel, не бързай с обещанията - сигурни сме, че с PerfectCare гладенето вече не е просто домашно задължение, а изцяло ново изживяване  Mr. Green

Ааа, не съм обещавала. Само заявих готовност - дин вид политическа воля Mr. Green

# 68
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Ааа, не съм обещавала. Само заявих готовност - дин вид политическа воля Mr. Green

Шмекеруваш, а?  Naughty

# 69
  • Мнения: 43
Ааа, не съм обещавала. Само заявих готовност - дин вид политическа воля Mr. Green

Шмекеруваш, а?  Naughty


Няма такова нещо. Просто си оставих вратичка, в случай, че се влюбя в ютията  Wink

# 70
  • Мнения: 9 494
За влюбване не знам, не съм гладила никога с подобна система, но я разгледах току-що на сайта на Philips и в ютуб качените клипчета...еми страхотно леко изглежда гладенето с нея. newsm10


Philips PerfectCarePraynig помислете за увеличаване на тестващите бройки Praynig Blush

# 71
  • Мнения: 0
Момичета,
в случай, че сред вас има такива, които носят хубавото име Катерина, Екатерина или Катя, чуствайте се сърдечно поздравени за именния си ден днес от нас. Да сте живи и здрави и вие и семействата ви и всички близки около вас!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 72
  • Мнения: 43
Аз разгледах клипчетата още преди да кандидатствам и наистина изглежда лесно и безопасно. Но това е реклама все пак - точно така трябва да изглежда Peace
Друго е око да види, ръка да пипне!

# 73
  • Мнения: 9 494
Друго е око да види, ръка да пипне!

О да, да  smile3521 smile3508

# 74
  • Мнения: 11 778
Дами,

ако не съм сред трите тестващи и ако не спечеля втората ютия от томболата, каня всички вас, които обичате да гладите, чувствате се умиротворени и щастливи, когато се занимавате с тая дейност, да гладите и моето семейство (може на ротационен принцип, за да ощастливим всички, не искам някой да страда, защото не е могъл да се потопи в чудния свят на гладенето!)  Mr. Green
Хахахха, яко!
И аз съм от ненавиждащите гладенето. Може 15 000 други неща да свърша, само да не гладя.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт