Philips PerfectCare тест

  • 61 815
  • 1 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 43
Вие, дето обичате и можете да гладите, изобщо не се натискайте! И без това си спите в изгладени чаршафи.
Тая ютия е за такива като мен  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 8 242
1. Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?
- Защото не гладя Simple Smile Освен ризи за сватби на мъжО .. т.е. веднъж на 2-3 години (ако броим и нашата  Laughing). И не знам каква би била тази сила, която да ме убеди, че това е "нужно" занимание..

2. Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш? - Защото обичам да споделям... и най-вече защото обичам да си правя на пук  Mr. Green Та смятам е подходящ момент да видя мога ли да се преборя със себе си.. А и пък знам ли - да се трогна да гладя на пролет за бебеото поне  Laughing

3. Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки” в надпреварата за Philips PerfectCare? - Да пиша постоянно безсмислени постове и да Ах-кам и Ох-кам не смятам.. Просто мисля реално да споделям чисто новите чувства, които очаквам да ме споходят относно гладенето.. Пък и да накарам някоя друга "любителка" като мен да повярва в процеса (и продукта) - като първо успея, да убедя себе си, разбира се  Peace

# 32
  • Мнения: 84
Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест? Защото като майка,на две прекрасни дечица  Blushи отогворна съпруга аз гладя доста често,да не кажа ,че обожавам да го правя.А си имам и двама помощници.2. Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?Да готова съм разбира се ,защото това е едно от любимите ми занимания,почти хоби.3. Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки” в надпреварата за Philips PerfectCare? Като описвам смешните и едновременно и най-забавни ситуации с перфектната ютия и моите двама помощници и да убедя и останалите,че е най-добра на пазара.

# 33
  • Мнения: 2 024
1.   Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?   
* Защото съм перфектния пример на съвременната жена – жената носеща не две а много дини под една мишница. И ежедневното гладене е само един резен на една от дините! (Понеже сама ще трябва да се представям, ще попритисна чувството си за скромност и ще изредя дините си поименно: две деца (сещатe се, че тук дините са поне две, нали?!); семейство; дом; домашни любимци; работа на трудов договор; работа- надомно; активно членство в сдружение с идеална цел; активен доброволец по различни инициативи; срещи с приятели; хобита всевъзможни – шев и плетива, цветарство; приложни изкуства, фотография, технически прогрес; театър и танци и др.)
* Защото генерирането на нови идеи е в кръвта ми. Там е и безграничното ми любопитство и стремеж към все нови и нови варианти на комбинацията „смисъл и простота”.

2.   Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?
За среща с всяко нещо, подмамващо с обещание за гениалност – Винаги готов!
Ще го направя както за собствено удоволствие от запознаването с гения, така и заради удоволствието да го споделя и предам и колкото може повече хора.

3.   Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки“ в надпреварата за Philips PerfectCare?
Най-активен коментатор се става като си по-активен от всички останали. А това е възможно, ако си най-отдаден на каузата спрямо останалите. Познавам себе си, но не познавам останалите 2 конкурентки, за да изградя удачна стратегия за победа в такова съревнование. Но, както писах, аз съм новатор по призвание и самото условие за най-активен коментатор само по себе си е едно допълнително предизвикателство.
Ще си позволя да поразтегна малко въпроса и в друга посока – дали точно най-активният коментатор, всъщност, ще е най-нужният за целите на теста? От себе си, в аванс бих предложила и оценки на коментарите и по други (особено важни, според мен) критерии:
-   Адекватно възприемане на въпросите, съответно адекватно даване на отговор;
-   Изчерпателност;
-   Провокиране на интерес – коментаторът не само да отговаря, но и за поставя въпроси; да преставя ситуации за обсъждане, да кара и другите участници във форума да пожелаят (и съответно, да направят) стъпки към тестване на продукта лично и пр.
-   Стил на изразяване;
-   Оригиналност на подход, метод, изразни средства...

Хайде, стига толкоз многословие,
за покой жадуват тез клавиши!
Ваш'то вето е последното условие
и за него ще почерпя със сладкиши!

 Wink

# 34
  • Мнения: 0
1.   Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест? 
Не мога да кажа,че съм перфектната участничка поради простата причина,че никак не обичам да гладя,особено ако ютията ,която използваш почти не става за ползване.
2.Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?
Е разбира се всеки би споделил резултатът от някоя новост излязла на пазара и улеснила живота на домакинята,каквато е и може би ютията ,за която ни предоставяте да се борим.
3.   Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки“ в надпреварата за Philips PerfectCare?
Смятам да стана най-активната по гладене ,бих тествала тази ютия дали ще оцелее при повечко гладене на ден например бих се хванала да изгладя 100 ризки .

# 35
  • София
  • Мнения: 2 132
1.   Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?
Защото у нас всичко е за гладене в момента, а ютията ми е ужасна. Ако участвам в теста, дори и да не спечеля наградата ще изгладя де що има  Mr. Green

2.   Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?
Не само, че съм готова, но и ще имам предостатъчно време за това. У дома съм целодневно и всекидневно Simple Smile

3.   Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки“ в надпреварата за Philips PerfectCare?
О, най-активната не знам, нали ви казвам... имам много за  гладене... ако коментирам всяко изгладено нещо със сигурност ще съм най-активната  Wink

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте реших да участвам в анкетата на Philips понеже за мен това е велика марка незаменима.А що се отнася до  това дали съм перфекния участник вие сами ще прецените аз ще кажа само това,че съм майка на двама сина на 2месеца и 4год. гладя почти по два пъти на ден с удоволствие малките им дрешки и с голяма любов на съпруга ми и моите.Дали съм готова да повече от колкото трябва както казах преди малко заради моите мъже.Мога да го заснема и след това да докажа за мен ще бъде удоволствие

# 37
  • Мнения: 22 518
1.   Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?
Защото мразя да гладя, правех го само до 1г. на детето. ) Но с подобен уред, определено бих "гладила", даже и чорапите си.
2.   Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?
Напълно съм готова, така или иначе имам свободно време, което прекарвам във форума. ) Още няколко поста, при това целенасочени и то за нещо, което желая...не са ми проблем.
3.   Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки“ в надпреварата за Philips PerfectCare?
Най-активна - ами ще гладя ежечасно и ще се отчитам. ) Ехеее, докато изгладя всичко в къщата, ще ми трябва повече от месец. )

# 38
  • Мнения: 80
Признавам си, че бях готова да подмина тази тема, щом се касае за гладене, но при втория поглед забелязах тази ютия с иновативен дизайн и това ме провокира да се включа.
1.   Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест? - Защото не обичам да гладя и няма сила, която да ме убеди да инвестирам средства в нова ютия. Не съм перфектна домакиня и търся всякакви улеснения. Надявам се чрез тази ютия да ме мотивирате и да повярвам, че гладенето може да се превърне в удоволствие.
2.   Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш? - Разбира се, тъкмо сега ми предстои връщане на работа след майчинството и трябва да почвам ежедневно да гладя костюми. Детето ми също трябва да е спретнато за ясла, така че ще се намерят доста неща за гладене.
3.   Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки“ в надпреварата за Philips PerfectCare? - С ежедневно писане и показване, демонстрации, дори с нетрадиционни методи за привличане на фенове, като постване на някоя снимка с изгладено бельо  Grinning

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 20:06 от violeta_d

# 39
  • Мнения: 3 026
Вие, дето обичате и можете да гладите, изобщо не се натискайте! И без това си спите в изгладени чаршафи.
Тая ютия е за такива като мен  Sunglasses

И аз това викам, то лесно се тества нова ютия, като и без това си свикнал да гладиш. Ама я я дайте на някой "индианец", дето последните 2-3 години не е помирисвал ютия, да го видим ще се прави ли (под индианец визирам себе си). Сигурно поне 30 минути ще се чудя как се включва  Crazy

# 40
  • Мнения: 9 494
Привет wavey
И на мен ми се налага да гладя, при това не малко количество дрехи  Whistling


1.   Защо смяташ, че ти си перфектният участник във Philips PerfectCare тест?
Защото искам продукта Ви.   newsm03

2.   Готова ли си ежедневно да споделяш с нас опита си с Philips PerfectCare и защо би искала да го направиш?
 Да, а ако има ден в който не съм гладила-ще компенсирам на следващия   smile3503

3.   Как смяташ да станеш най-активната от трите „коментаторки“ в надпреварата за Philips PerfectCare?
Не знам още, но сигурно ако имам в ръцете си Philips PerfectCare ще ми дойде идея по въпроса newsm53

# 41
  • София
  • Мнения: 1 982
Дами,наистина недоумявам как някои от вас обичат да гладят  Shocked

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Дами,наистина недоумявам как някои от вас обичат да гладят  Shocked
Може, може Grinning всеки със слабостите си. Други готвят, трети мият чинии, четвърти чистят... а пети, ако може, нищо не правим Mr. Green

# 43
  • Мнения: 11 778
О, за тест няма да се натискам изобщо. Толкова мразя да гладя, че ако имаше едно лесно дрехите сами да се гладят!!! Joy
Пиша си коментара за томболата - то е ясно! Не бих отказала хубава ютия. Гладим с една евтинийка на пара. Гладя като направя един голям топ пране, и с такова нежелание, че едва ли има друг като мен! hahaha
На снимката ютията изглежда страхотно. Ако спечеля такава, макар да не обичам да гладя , ще се зарадвам, естествено. Предполагам ще глади 10 000 пъти по-добре от моята! Joy

# 44
  • Мнения: 10
Дами,наистина недоумявам как някои от вас обичат да гладят  Shocked
При мен стана така-бебешките дрешки ме накараха да обикна гладенето.Когато гладя дрехите на татко или нещо свое се чувствам по съвсем различен начин  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт