Бъдещи мами над 35 - кураж и пълен напред! Тема 33

  • 32 930
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 93
Здравейте,
и аз се опитвам да засека овулацията си с тестовете. Доволна съм от Oview. Честито на бременните и лека бременност  bouquet.
На всички останали успех и EFP.

# 721
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Фики, за вечерната иглика ли ме питаш? Тя се пие през целия месец. Аз я спрях, за да си почина от нея. Вземах я 4 месеца, без резултат засега.

# 722
  • Мнения: 739
Перу, май да, за вечерната иглика става въпрос. Ами и аз ще пия през целия месец тогава (тя и доки така ми каза)  Grinning
Също ми изписа и едно друго, пак натурална добавка, което спомагало за втечняване и по-обилна ЦС. Препоръчвало се и на мъже, на които спермата им е много гъста, да се втечни малко - това спомагало на плувците по-бързо да достигнат до яйцето. Но не му знам името на това нещо, че сега съм на работа и опаковката е у нас. Утре ако се сетя ще пиша името на добавката.

# 723
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Фики, точно вечерната иглика има тези свойства - прозвеждаш повече ЦС с по-благоприятна за плувците консистенция. Виж тук - http://apteka.framar.bg/30017871/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC-%D0%BE … -60#axzz1nJiW7G94

# 724
  • Мнения: 739
Перу, е, имаше ли такъв ефект при теб? Произвеждаше ли повече ЦС? Grinning

Блонди - ти ли ще отвориш новата темичка, че гледам наближаваме 50 страници?

# 725
  • Мнения: 100
Момичета молете се че утре в 11 съм при док на видеозон.Така ме е втресло какво ще ми каже  newsm78   newsm17 newsm17 newsm17.Ако мигна тая нощ чудо.Аз вярвам че чудеса стават и дано ...

# 726
  • Мнения: 27 524
Мишел, стискам силно, пиши после  Hug

Фики, както кажете, ако искате - ще пусна утре. Ако иска друг да я оформи - давайте  Hug Само да кажете да дам на лични обновения списък  Simple Smile

# 727
  • Мнения: 739
Mishell66 - стискам много силно палци, и на краката Praynig Късмет! И аз вярвам в чудеса!

Блонди - ами ти най-добре си ги знаеш нещата, пусни ти новата тема, ама изчакай да навъртим 50-те странички и тогава. Или както решиш ти.

# 728
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Фики, определено да.

Мишел, молим се!

# 729
  • Мнения: 1 661
Mishell66,  Praynig

# 730
  • Мнения: 100
Момичета току що се връщам.Диагноза -Дъртоза.Моят док каза че 1.Все още е много рано да се види нещо/8 дни закъснение/ затова да направя тест утре и на 8 март пак при него. 2.Може да е предклимакс -  лелеее дъртизъм  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire Сега отивам да се нарева едно хубаво и пак нема да ми олекне.Ама съм решила да почна след консултация естественно да пия хапчета ако е прекдклимакс. Благодаря за подкрепата и "И да се удавиме няма да се даваме"

# 731
  • Мнения: 27 524
Мишел, аз може би съм изпуснала, ама ти тест не прави ли?  Thinking Иначе на 8 дни закъснение беше повече от сигурно, че няма да се види нищо, много е рано.
Стискам палци утре сутринта за теста  Praynig

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Мишел-какво стана с теста?И с таз диагноза ДЪРТОЗА-мнооого ме ядоса  Naughty Когато човек силно иска нещо,то винаги се случва по един или друг начин!

Къде сте всички? Rolling Eyes

Хайде още малко да изпишем темичката,та Блонди да пуска новата!

# 733
  • Мнения: 3 758
Фортуна, браво за тупкащото сърчице!
Мишел, без такива дъртози! Няма да се даваме, нищо че сме малко по-големички!
Ох да ви се оплача, обезводних се с тези тестове за овулация. Чак седмият тест ми излезе положителен.

# 734
  • Мнения: 410
здравейте.аз не съм купила тест за О,ама усещам,че тия дни е и кексиме здраво  Embarassedвчера не,ама днес пак-ох дано стане,че незнам кога пак ще се засечем после Rolling Eyes Praynig

Общи условия

Активация на акаунт