Защо "татковците" никога нямат .... (

  • 11 657
  • 221
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54 793
И ми е много смешен , като каже "Аз сам трябва да грижа за всичко ", все едно някой се грижи за мен . ooooh!
Това смешно ли е happy?! То това си е жива трагедия.
Той човека явно си е мислел, че ще гледаш и него и ти така да го из пързаляш.

 Joy Joy Joy

Права си , Снежи , за него си е жива трагедия ! Peace
Аз го гледах , но той не оцени нищо . Crossing Arms
Сега му е крив света ...
Аз , пък , съм си много добре без него ! bowuu

# 46
  • Мнения: 564
Всичко е въпрос на договорка ,както се разбереш с бащата на детето си. Освен това у тях влизат двойно повече пари отколкото у нас и никога не ми е поставял въпроса да му помагам финансово ,единствено държи издръжката да се плаща навреме , редовно разговарям с малката така ,че връзката не е прекъсната между нас.     Нямам какво повече да кажа по темата.
По добре да не беше казвала нищо по темата.

# 47
  • Мнения: 1 128
happy mama, добре, че си се отървала от "пиявицата".  Hug

За изказванията на lesli и аз съм  Weary . Жалко, че детето има такъв пример за поведенчески модел на "отглеждане". Дано таткото съумее да запълни липсата на МНД, и да му покаже какво трябва да се дава на едно дете.

# 48
  • Мнения: 54 793
Ааа , направо се "родих" без него , Качамаче ! Grinning
Ама и аз много се стараех , та наистина много му липсва комфорта !

Извинявай , но не разбрах детето ти болно ли е в момента ?



# 49
  • Мнения: 1 128
Ами вече е по-добре. Тя по принцип е с алергии от бебе. Роди се с много тежка алергия към белтъка на млякото, изразяваща се в неописуемо силни колики, и така 3 месеца всяка нощ ми умираше буквално от писъци. Налагаше се да и духам в устата, за да и помогна да си поеме въздух. След това като тръгна на градина започна една кашлица, суха, лаеща с неустановен произход. Казаха, че е много малко за тестуване, за установяване източника на алергията. Паралелно с това правеше и ларингитни  и фарингитни кризи да ги наречем. В събота вечерта ми направи поредната. За няколко часа толкова много и се възпали гърлото, че буквално се затвори, не можеше да диша, изчезна и напълно и гласа. Само шепнеше и се опитваше да се изкашля, за да си поеме въздух. Беше ужасно! Водих я в спешния кабинет. Сложиха и една инжекция Урбазон, изписаха и и АБ, противоалергични,  за кашлицата, за гърлото, ... абе напълних една торба с илачи. Вече е по-добре, благодаря че попита.
Като казах на БНД, че е болна той ми каза: а, и аз съм болен и мен ме боли гърлото  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 50
  • Мнения: 3 659
Качамаче, извинявай, ама тоя БНД е за бой, егати и безотговорните, безсърдечни говеда... fight devil

# 51
  • Мнения: 54 793
Качамаче, извинявай, ама тоя БНД е за бой, егати и безотговорните, безсърдечни говеда... fight devil

Съгласна съм с Pepina77 ! Peace
Дано се по-бързо излекува детенцето ! Praynig Hug

# 52
  • Мнения: 1 128
Pepina77, happy mama  Hug

# 53
  • Мнения: X
Една баба преди години ми каза: "да знаеш, че с каквото ги правят, с това и ги жалят"

Много права се оказа, за съжаление

# 54
  • Мнения: 3
И аз това се питам?Миналия месец и аз бях изпаднала в подобна на твоята ситуация. И Калоян и Яна са с астма, миналия месец се бяха разболели в яслата Вечерта и двамата изпаднаха в много тежка астматична криза. А господина не стига, че отказа да дойде да ни закара в болницата  но на сутринта когато му се обадих да  го помоля да ми помогне с част от парите  за лекарствата непосилни за мен в този момент. Той ми каза "Оправяй се - ти си виновна, че са се разболели".  Да не говоря, че издръжката последните четири месеца се изплаща  много след установените дати, а за този месец още не съм получила и стотинка от него. Радвам се, че се спасих от този изрод.

# 55
  • Мнения: 1 213
Качамаче, искрено желая на детенцето ти бързо възстановяване!  Hug
Представям си колко ти е трудно, просто настръхнах като четох за ситуацията от събота вечер! А с хомеопатия не става ли да пооправите алергиите? По-сериозните май само от това се повлияват, обаче обикновено докато подейства лечението, трябва да се изтърпи един период, в който симптомите се засилват и дори става по-зле.
БНД-то ти няма да го коментирам. От доста време се подвизавам из този форум и такива истории прочетох, че вече... да кажем, че спрях да вярвам в хората и се убедих, колкото и да е клиширано, че много огромна част от мъжете са свине. И че жените сме адски глупави и прекалено често, което хич не говори добре за нас, раждаме деца точно на свинската част от мъжкото съсловие вместо на свястната.

# 56
  • Мнения: 174
Качамаче И че жените сме адски глупави и прекалено често, което хич не говори добре за нас, раждаме деца точно на свинската част от мъжкото съсловие вместо на свястната.
       Напълно съм съгласна
то  коя ли е свястната.........?

# 57
  • Мнения: 1 931
Качамаче И че жените сме адски глупави и прекалено често, което хич не говори добре за нас, раждаме деца точно на свинската част от мъжкото съсловие вместо на свястната.
       Напълно съм съгласна
то  коя ли е свястната.........?
И на свястната част от мъжкото съсловие им се раждат деца, но не ние и тези жени не пишат тук.

# 58
  • Мнения: 1 128
summerain, много точно казано. Иначе нашия тати на думи е много силен: на тати слънцето, съкровището ми и т.н., обаче на дела не го доказва много.
Cameron, взела съм час за утре за алерголог, решила съм вече, ще направим тест за алергиите.
Със сигурност има и свястна част от мъжкото съсловие, обаче ми прави впечатление, че са от поколението преди нас, това  на нашите родители или 10 год. след него. Явно моралните ценности са толкова демодирали и толкова не се ценят, че БНД-тата не се свенят да лишават децата си за сметка на себе си. Как спят после, не ги знам.

# 59
  • UK
  • Мнения: 1 351
Има има, не е нашия де  Crazy
 На една моя приятелка БНД-то изплаща 2000лв всеки месец и понякога дава и отгоре. Няма проблеми с нищо, каквото го помоли не и е отказал. Дори и пълномощно за чужбина подписа  (#Cussing out това е за нашия )

Общи условия

Активация на акаунт