Защо "татковците" никога нямат .... (

  • 11 660
  • 221
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 128
Има има, не е нашия де  Crazy
 На една моя приятелка БНД-то изплаща 2000лв всеки месец и понякога дава и отгоре. Няма проблеми с нищо, каквото го помоли не и е отказал. Дори и пълномощно за чужбина подписа  (#Cussing out това е за нашия )

Ей това да го видя няма да го повярвам  Shocked
Аз имам познат, който дава издръжка 250 лв., и то доброволно, той толкова е преценил, и ми се струваше някак си нереално, а ти говориш за 2000 лв.  #Crazy

# 61
  • UK
  • Мнения: 1 351
Има има, не е нашия де  Crazy
 На една моя приятелка БНД-то изплаща 2000лв всеки месец и понякога дава и отгоре. Няма проблеми с нищо, каквото го помоли не и е отказал. Дори и пълномощно за чужбина подписа  (#Cussing out това е за нашия )

Ей това да го видя няма да го повярвам  Shocked
Аз имам познат, който дава издръжка 250 лв., и то доброволно, той толкова е преценил, и ми се струваше някак си нереално, а ти говориш за 2000 лв.  #Crazy

 Да, но единственото условие за размера на издръжката беше тя да започне работа.

# 62
  • Мнения: 174
Има има, не е нашия де  Crazy
 На една моя приятелка БНД-то изплаща 2000лв всеки месец и понякога дава и отгоре. Няма проблеми с нищо, каквото го помоли не и е отказал. Дори и пълномощно за чужбина подписа  (#Cussing out това е за нашия )
  Ами то  е ясно ,че този човек е просто доста богат и парите не са му проблем и евала му ,защото можеше и нищо да не дава.
  И аз така и да го видя пак няма да повярвам ,че  имало и такива бивши и бащи.
Но дай Боже всекимо,дано и нашия се промени...................... Praynig

# 63
  • Мнения: 1 128
rock79,  няма шанс, аз вече не се и надявам. Те ако им се даваше, щяха да дават още в началото, нямаше да се налага да се съдим за издръжка.

# 64
  • Мнения: 54 793
rock79,  няма шанс, аз вече не се и надявам. Те ако им се даваше, щяха да дават още в началото, нямаше да се налага да се съдим за издръжка.

Аз също не се надявам .
Детето беше на 7 , когато заведох дело за издръжка . Ако не бях , до ден днешен БНД щеше да си живее безметежно , но пари нямаше да дава на добра воля .

# 65
  • София
  • Мнения: 1 120
Нашият татко и издръжка не плаща.
Веднъж му поисках да купи АМ за малката, а той ми каза, че вече й било време да откаже биберона.
Ако не можела без мляко да съм й давала вместо АМ кисело или прясно мляко. Все едно тях без пари ги раздават.
Уж няма пари, а всеки ден си купува поне една кутия цигари, без бира или безалкохолно не сяда на масата и, сега се замислих, вода не съм го виждала да пие.

# 66
  • Мнения: 1 128
Имаме развитие  newsm44
БНД се съгласи да добавя по 30 лв. към издръжката за период от 3 месеца. Дени трябва да пие Бронховаксом 3 месеца + аериус, поне до пролетта, без да го спира + еуреспал още поне месец, та обясних му тези работи и, че общата им стойност е около 60 лв. на месец и той се съгласи да помага с по 30 лв., ама само за тези 3 месеца, после пак си връща старият размер на издръжката  Laughing
Хем му се ядосах, хем ми стана смешен!

# 67
  • Мнения: 54 793
Е пак е нещо !  bouquet

# 68
  • Мнения: 2 510
Винаги съм се учудвала на този начин на мислене. В повечето случаи е само в началото на разядялата и след това поема в една или друга посока.
Смешно е и доста нелепо.
Имам приятелка, която се раздели със съпруга си. Няма да забравя как той и обяснявал как щял да плати едната леща за очи на детето, а тя да плати другата. Добре, че нещата се канализираха след време в положителна посока.

# 69
  • Мнения: 697
Абе има и аз съм чувала .Имам приятел ,който дава на жена си  доста добра сума  за децата ,купи им апартамент и така нататък ,но той все пак може да си го позволи .Така ,че май са 50 на 50  мъжете ,в това отношение .

# 70
  • Мнения: 833
офф защо тези хора си мислят,че след като се разделят с нас се разделят и с детето #Cussing out
Ето моят пллаща 60лв.издръжка,да дава пари ама винаги трябва да го побутвам как пък един път не се сети сам че едно 17годишно девойче има нужда от пари,дрехи,учебници и т.н.Като чуя нямам направо откачам #2gunfire,аз как винаги имам а той няма ,как за всичките 17г.брак един път не каза имам  newsm78

# 71
  • Мнения: 1 128
Миле-на, това е думичката, която чуваме всички. И аз много се дразня на това. Той няма, а аз съм длъжна винаги да имам. И това не е само сега. И докато бяхме женени беше същото.

# 72
  • Мнения: 54 793
Миле-на, това е думичката, която чуваме всички. И аз много се дразня на това. Той няма, а аз съм длъжна винаги да имам. И това не е само сега. И докато бяхме женени беше същото.

И при нас беше така ! #Cussing out

# 73
  • Мнения: 1 128
Миле-на, това е думичката, която чуваме всички. И аз много се дразня на това. Той няма, а аз съм длъжна винаги да имам. И това не е само сега. И докато бяхме женени беше същото.

И при нас беше така ! #Cussing out

Happy mama, ние да не сме били женени за едно и също БНД  Joy

# 74
  • Мнения: 3 659
Миле-на, това е думичката, която чуваме всички. И аз много се дразня на това. Той няма, а аз съм длъжна винаги да имам. И това не е само сега. И докато бяхме женени беше същото.

И при нас беше така ! #Cussing out

Happy mama, ние да не сме били женени за едно и също БНД  Joy


Joy Joy Joy И не е само Хепи мама, още много са!

Общи условия

Активация на акаунт