Защо "татковците" никога нямат .... (

  • 11 680
  • 221
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 6 214
Цитат на: 5 звезди и половина link=topic=624881.msg20938738#msg20938738 date=1327657051[/quote
пфу .. женска му работа. сигурно и тя (свекървата) се е оплаквала от нейната свекърва преди години. сега е твой ред. явно колелото се върти  Laughing  изобретателни жени.

пп. да не забравяме ,че 99 % от пишещите тук са такива. сега ще ме нападнат  Joy

В тая връзка - майка ми е жена с много тежък характер, ние сме две сестри. На майка ми кумеца и вика "той господ си знае работата и на такива жени като тебе мъжки деца не дава Wink."

# 181
  • Мнения: 7 779
Няма какво да мисли Те свекърите са най- обичани, даже повече от тъщите
Добре си е Бинго
Пък и ние си го кътаме
не се подмазвай  Laughing
днес за сетен път се убеждавам в казаното от мен.
кажи му "жена"  и му чини сейра. днес научих най-новото - че щом ми била родила детето аз едва ли не трябвало да я издържам цял живот. вече изтичат 3 год. от развода. няма оттърване от  този октопод наречен "бившата"  #2gunfire

# 182
  • Мнения: 54 872
Ама ти я издържаш ли ? newsm78

# 183
  • Мнения: 7 779
Ама ти я издържаш ли ? newsm78
не позна.  hahaha
така и се ще. влязъл и е бръмбар кУрояд в главата.  Joy

пп. пловдивчанките са нагли. не мож ми промени мнението

# 184
  • Мнения: 3 659
Бонго шъ те мачкам, не всички пловдивчанки са такива Crossing Arms

# 185
  • Мнения: 7 779
Бонго шъ те мачкам, не всички пловдивчанки са такива Crossing Arms
като гледам тук всички се обединявате, че мъжете са еднакви навсякъде.
така че какво чудно само пловдивчанките да са такива ??? поне за тях имам наблюдение.

# 186
  • Мнения: 54 872
Бонго шъ те мачкам, не всички пловдивчанки са такива Crossing Arms

Пепи , знаех си аз , че ще ме защитиш !  bouquet

# 187
  • Мнения: 7 779
Бонго шъ те мачкам, не всички пловдивчанки са такива Crossing Arms

Пепи , знаех си аз , че ще ме защитиш !  bouquet
ефектът е нулев. моето мнение не се е променило. Joy

# 188
  • Мнения: 3 659
Бонго, баш ми брига за твоето мнение, ша ме извиняваш Naughty

# 189
  • Мнения: 7 779
Бонго, баш ми брига за твоето мнение, ша ме извиняваш Naughty
дреме ми за бригането ти

# 190
  • Мнения: 7 325
Изобщо не сме „такива“ пловдивчанките, напротив. Бих казала че сме доста отстъпчиви. Не че не познавам и такива като бившата на Бонго, но те са пловдивчанки само по временна адресна регистрация.

# 191
  • Мнения: 427
Изобщо не сме „такива“ пловдивчанките, напротив. Бих казала че сме доста отстъпчиви. Не че не познавам и такива като бившата на Бонго, но те са пловдивчанки само по временна адресна регистрация.
  Всяко стадо си има своята мърша  Peace Без значение дали е от Пловдив , или от село Ягодово  Peace Без значение бяла ли е , черна ли е , или мулатка . Циганка , туркиня или българка , мюсюлманка или християнка . Мършата ,навсякъде си е мърша .........
Както сред жените , така и сред мъжете има боклуци ...........

# 192
  • Мнения: 6 214
и покрай сухото гори и суровото Simple Smile.

# 193
  • Мнения: 1 384
Не мога да разбера връзката между характера на човека и града в който живее ? Бонго обясни на нас невежите ако обичаш  Mr. Green софиянки, пловдивчанки , бургазлийки  всичките сме били под турско робство и сме омешени много здраво не се знае кой башибозук коя пра баба (тогава мома) е изнасилил нали така

# 194
  • Мнения: 3 659
Такива схващания като на Бонго са признак на тесногръдие. Хората не могат да се слагат под общ знаменател, та в тази връзка Бонго - Бинго, аз не смятам, че всички БНД-та са еднакви, най-малкото защото имам пример до себе си Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт