Белгия - 22

  • 46 684
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 27 524
Ех, че хубава новина, muyldermans, много се радвам за теб и стискам палци всичко да е наред докрая. Така ще е   bouquet Целувки на Лаура  Hug

# 691
  • Мнения: 240
Честити сина гащи, Нели!!!   bouquet Ще е голям купон у вас  Mr. Green

Честита бременност на muyldermans!

Блонди, още веднъж успех на амниото!

Сони, дано всичко да е наред!  Praynig

Аз имам болки в десния хълбок, понеже ми е удобно само на дясната страна да спя. Възглавници за бременни имаше и в Премама за по 20 евро. А за масажче ще си запиша час другата седмица и мисля да ходя поне веднъж на 2 седмици. С първата бременност таза ме болеше последния месец само.
Първият път отидох да раждам с обиколка на корема 115см, а сега в 6-ти месец съм 105см  Joy Корема ми е един изпъкнал напред  Laughing

# 692
  • Semmerzake, Белгия
  • Мнения: 46
muyldermans, честито, много се радвам  Hug
Блонди, ужасна болка е, отвреме навреме ме стяга и корема, като при контракции, аз затова се притесних. Свършиха ми болничните и се върнах на работа, и хайде болки пък сега. Не ми стигнаха 5 месеца други неразположения  ooooh!. Да видим доктора какво ще каже утре.

# 693
  • Мнения: 505
И аз я взех от Премаман но голямата възглавница. Беше около 50 € мисля и е страшно удобна.

Блонди, стискам палци за амниото.

Днес ми дойде коша за памперси и изобщо не изглежда голям. Мисля че ще е много удобен.

# 694
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Ухааааааааааа още 2ма принца на линия. Браво мацки и чесито!!! Момите ще имат избор.  Wink

# 695
  • Мнения: 27 524
Аз доста се вглеждам в тези възглавници, но държа да е хубава, т.е. да не мека и да потъва бебето после в нея и като качество мисля, че тези на Doomoo са най-добри  Simple Smile

# 696
  • Semmerzake, Белгия
  • Мнения: 46
Блонди, какво ти каза твоя доктор ?
Аз съм малко разочарована от моя. Даже не ме прегледа, било нормално. Да ама чак толкова да боли и да имам контракции май не е нормално. Изписа ми Дефалган за успокоение и два дни почивка. Ако продължавало да ме боли пак да съм се обадела. Аз само се разкарвам нагоре - надолу и от тези автобуси ме заболя два пъти повече кръста. Отивам да легна сега, да видим ще ми мине ли за два дни. Снощи от болки неможах и да се наспя, немога да си намеря удобна поза. Не помня с първата бременност да съм имала болки в кръста  newsm78.

# 697
  • Мнения: 240
Сони, вземи си нош-па. Ако не ти мине обаче отиди отново  Peace Дано всичко е наред!

# 698
  • Мнения: 505
Сони, стискам палци да ти мине бързо. И мен днес ми придърпва корема ама бебешока не спира да се дупи и рита все горе. Останах си в нас днес и утре, заковах се за дивана с 2 досиета и започвам да работя след малко.


# 699
  • Мнения: 27 524
Сони, какво ми каза, чудел се да нямам проблеми с бъбреците  hahaha Изпрати ме при личния лекар за проверка на урината. Като казвам, че ме боли кръста, обяснявам, че ниско долу, а не бъбреците, ама кой ли те слуша.  Tired Разбира се, урината си е идеална. Личният каза да пия, като ме заболи, Бускопан и да си почивам и това е. Тук не се трогват особено от подобни болежки  Tired

Аз на своя глава си купух магнезий, Б Магнум от 450мг и пия всеки ден по едно, допълнително към витамините. Отделно, ако има кой да ти прати нош-шпа от Бг, взимай три пъти на ден по едно (или по две, ако боли много. Или от тук Бускопан, ама за него не знам дали може да се пие продължително време, както но-шпа. Тук, за съжаление, няма негов еквивалент.

# 700
  • Мнения: 1
bruxelles1 Най-после да се спреш малко  Hug Може да родиш всеки момент, така че наистина нямаш място в метрото! Представяш ли какъв екшън ще е, ако родиш там  ylinfant.После ще те пишат по вестниците и това раждане ще го помниш не само ти скъпа Grinning
Сони това твоето хич не ми звучи добре,как така с такива болки си те пратиха вкъщи newsm78 Според мен си се пренатоварила  с работа.Наистина трябва да почиваш повече и да внимаваш,все пак още си в началото,като гледам. Wink
muyldermans честито и на теб за сините гащи.Абе много момчета бе момичета,направо не мога да повярвам  CrazyДано някъде да са объркали лекарите и се пръкне една девойка.А дано да е при Нели Ди  Grinning
Мале да взема и аз ли да правя второ newsm78 Joy
Блонди
може ли така свободно да се пие но-шпа ?Не знаех!Аз като бях бременна не смеех никакви лекарства да пия без да ми е казал лекар,но явно в Белгия наистина не се трогват от подобни болежки при бременни и тогава нямаш избор  Confused

# 701
  • Мнения: 505
Свекито пристига утре от БГ и още може да купи от БГ нош-па. Ако някои иска, казваите бързо 4е да я пратя до аптеката. И аз имам пове4е от половин опаковка в къщи и мога да я дам. Пила съм 2-3 хап4ета през бременността.

Linda82, спрях се уж пък да видим до кога. Седя си на дивана с лаптопа на колената и си правя годишни от4ети  Wink.

Днес маи 4е имах контракции, ама маи  newsm78

# 702
  • Мнения: 240
Нош-па пиех за кратко при първата бременност по предписание на докторката ми. Пие се ако имаш контракции, магнезия е също много подходящ, както Блонди е писала. Аз си мислех, че и тук го продават, но явно съм сбъркала.

# 703
  • Мнения: 258
bruxelles1- това, което със сигурност знаем за  теб е, че когато трябва да си почиваш вече, ти кротко си стоиш на дивана и правиш годишни отчети. Hug Grinning  

# 704
  • Мнения: 505
Kris71, Точно така. Всъшност никога не съм стояла пред телевизора и да не правя нищо. Или ще спя ако "не правя нищо' или ще гледам телевизия, правейки нещо.... Joy

Общи условия

Активация на акаунт