Мама елхата украсява, а МАРТеничка във коремчето й шава - 8

  • 28 219
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Момичета, мерси за коментарите. Да се надявам да не е сериозно и да изчезне тоя белтък. Добре, че засега не ме болят бъбреците, а и стерилната урина е чиста.
nishi, ааа не съм си го видяла сама - то не се вижда с просто око. Излезе си ми на изследването. Горе написах, че док каза, че количеството е от най-минималното (опал) и засега няма опасност, но да се проследява всяка седмица. Дано не се покачи.
mims83, дано всички бацили да са избити  Praynig
didita4u, това за сребърната вода е добра идея и ще взема утре да я приложа  Peace
hene, за работата зависи ти как се чувстваш. Зимата си е по-рисков период заради всичките вируси и грипове. А и при една бременност доколкото знам имунитета пада и по-лесно се разболява човек. Дано да не е така. Но все пак аз предпочетох да не работя, но пък аз съм и с рискова бременност. Така, че ти си прецени как ще се чувстваш най-спокойна и най-добре  Peace
Бръмбазела, страхотна инициатива! Аз съм изцяло "ЗА", а и предполагам всички момичета ще са доволни да има сонсултант, който да дава информация и да отговаря на поставените въпроси  Hug  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 1 311
За  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 4
Темата е прекрасна - толкова Коледен заряд носи .........
Аз също нямам търпение да си украся дома Simple Smile)), но ще почакам до 6-ти (Никулден) - такава е традицията в семейството Simple Smile))!
Много отдавна не съм писала тук, но пък съм изрядна в темата ни във Фейсбук Simple Smile))!
Ние с бебка сме добре- толкова много рита:))))!
Надявам се, че всичко е наред при всяка от вас Simple Smile))!
Лека и спокойна вечер Simple Smile))  bouquet Hug

# 33
  • в рaя
  • Мнения: 233
Страхотна темичка! Да ни е честита и само хубави новини да споделяме тук  Hug БЛАГОДАРЯ  newsm51
Бръмбазела много благодарим, че се включихте! Много е хубаво да си имаме консултант  Hug
Аз пък се чудя, че ми е ниска кръвната захар. В смисъл, че долната граница в 3,05, а моята е 3,3 и не знам дали това е проблем  newsm78

# 34
  • Мнения: 14
Бръмбазела, добре сте ни дошли в темичката, очаквахме ви! Със сигурност ще сте ни много полезни. Имате още едно ЗА!  Hug

# 35
  • Мнения: 38
Супер темичка...хихихи колко коледно настроение имам в чорапа,който очаквам да се напълни, тази година! От 1 декември по радио Magic fm ще ни пускат само коледни песни newsm35 newsm68 и настроението ще се вдигне оше повече. Даже си мисля тази година още на 1 декември да си украся елхата, да ми носи онзи уют покрай Коледа.
 Лека нощ и сладки сънища от мен.

# 36
  • София
  • Мнения: 234
Бръмбазела, Дени, Арлина, добре сте ни дошли! Със сигурност съветите ви ще са ни полезни.

# 37
  • Мнения: 1
Здравейте и от нас Simple Smile, темичката е прекрасна и благодарности на вс които се грижат за нея.

Благодаря на всички за мнението за хемоглобина, аз мин месец пробвах да му влиая с храна, ядох доста яйца, леща и пил месо, но пак беше паднал с 3 ед, сега пак опитвам но с телешко месо и черен дроб и ако не стане май ще трябва да пия хапчета.


Nevi77, да попитам ешер коли как ти я откриха? Имаше ли симптоми? Аз също бях в 4м на море и се къпах доста, но на мен откакто съм бременна не са ми правили никакви изследвания освен кръв и обикновена урина, т.е. нито влаг. секрет, нито стерилна урина - нищо. Бях си направила в месеца преди да забременея влаг. секрет, но док дори не ме е питал. Само на ехограф ме гледа и това е, нито ме мери, нито кръвно- нищо. Иначе бях на ФМ ранната, и после ФМ 20г.с. при Марков, и дори мин седм пак бях при Петър Марков, но никои не ме пита за изследвания и не ми препоръчва. Малко се притесних  Weary, мисля на следващото ми влизане в болница след 10тина дни да поискам вс тези изсл.
Лека нощ от мен и само усмивки и по малко притеснения newsm10

# 38
  • Мнения: 1
Nevi77, а за музиката- аз бях мин седм на 3Д Кино на Войната на боговете, филма се оказа мн шумен, с кървища и страшен, бебка мн ме рита в на4алото и дори мислех да си тръгна, после се поуспокоих и тя също, но на следващия ден въпреки че мн почивах, а тя естествено тогава рита най много, почти не я усетих. На втория ден от "стреса" вече си беше ОК. Така че аз мисля че им се отразява и са по изплашени сякаш или ни се "сърдят"  smile3516
Аз тържествено обещах на бебка да внимавам повече  Simple Smile.
Лека и мн усмивки

# 39
  • София
  • Мнения: 117
Бръмбазела Дени/Арлина  аз съм За вашето присъствие и съвети. Отдавна гледам страницата ви и събиранията, които правите Бебешко кафе, но досега все не ми остава време да дойда на някоя среща. Обещавам скоро да ви посетя:) Hug


За белтък в урината нищо не мога да кажа, защото нямам, но стискам палци бързо да се изчисти при тези които имат  Peace

За работата, аз съм в болничен и не ходя на работа. Ограничила съм контакта с боледуващите хора, които са навсякъде!!!

# 40
  • София
  • Мнения: 187
Дoбро утро мамчета!!! Hug Hug Hug
Да ви почерпя една здравословна закуска Simple Smile

Бръмбазела добре дошла!!! Още едно "ЗА" кампанията!
А от мен един много положителен ден пълен само с хубави емоции!!! newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: пн, 28 ное 2011, 08:43 от mims83

# 41
  • Мнения: 0
Добро утро момичета!   bouquet
Дони надявам се при следващите изследвания вече да няма белтък    Hug
hene аз също от 4 ти месец не работя, тъй като при моята работа съм в постоянен контакт с различни хора (даже още в самото начало на бременността се бях разболяла) и реших да изляза в болничен, за да не се налага да приемам някакви лекарства заради вируси, но пък сега и работата мн ми липсва вече, абе няма угодия  Joy
Бръмбазела аз съм с две ръце ЗА мн благодаря, че ще помагате, когато възникнат въпроси относно кърменето на нашите бебчета
Приятна седмица на всички, изпълнена  само с положителни емоции!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 10
Добро утро и от мен Hug Много се радвам за новата тема,страхотна е.Поздравявам всички,които са я направили  bouquet
Пожелавам на всички мами лека и успешна седмица Laughing

# 43
  • Мнения: 1 092
Здравейте  Close-mas:
Отново си имаме прекрасна темичка - благодаря.
Момичета от ЛЛЛ - на вас също благодаря за иницеативата и ангажирането с нашите проблеми. Аз така и така днес влизам с въпросче. Сестра ми ми даде едно кремче за зърна и каза да мажа. Кремчето е DARMASTAN. Ако може малко повече информация как точно се нанасят подобни кремчета и как  ние първескините да се подготвим за кърменето. (Много противоречива информация прочетох  по темата)

# 44
  • Мнения: 0
 мамчета,кога ще излизаме в билнични ,по нормално му,кога би трябвало Laughing, и спираме ли да внасяме осигуровки,когато влезем в болнични........

Общи условия

Активация на акаунт