
И аз искам да направя колаж, но коледен, а още на мога да се наема, защото нямам и секунда време. Но...ако искате да направим няколко с готова програма( защото в един не се събират)..тогава ще го направя! 
А за Буба...бих искала да ти кажа, че въпреки първото впечатление -тя е много чувствителен, интелигентен и умен човек..така, че заравяйте томахавките и смело напред!

Все пак е ПЪРВАТА КОЛЕДА на нашите малки съкровища 
Но и аз като Шени мисля, че не е нужно да нападате Бубето, всеки има право на мнение 





[/i]



, май йод.... не е сложно можеш да си вземеш и да си го смесваш.Едни от най безобидните капки са, а имат силно антибактериално действие. 




Помогна ни единствено спрейчето ТАНТУМ ПРОТЕКТ (в комбинация с аспиратора Маример), което и сега ползвам за хремата покрай зъбоникненето и отново има ефект от него
А за КОЛАРГОЛОВИТЕ капки - ако са приготвени се ползват в рамките на 7 дни и се хвърлят, но можеш да попиташ наистина как да си ги приготвиш и да си вземеш необходимите неща


Препоръчани теми