На кого да се оплача?!

  • 8 921
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 972
Интересно защо никъде във Виена не усетих задушлив мирис на дим,нито пък видях да пуши от някой комин?! Сигурно съм била в друга Виена... Mr. Green
И не,не искам да правя мръсно на съседа! От 15 години живеем на една улица и не сме имали проблеми! Но и той до сега не беше разсмърдявал така!
Е,ако беше толкова невинен ,едва ли щяха да го глобят от РИОСВ!

# 31
  • Мнения: 4 916
Жената ще излезе от селото, но селото никога няма да излезе от жената и тя ще продължава да смята, че нейното отопление е достатъчно основание за това съседите й да дишат нейните отрови, а децата им да кашлят заради изгорените от нея парцали и гуми.

# 32
  • Мнения: 1 512
Абе важно е да му направим мръсно на съседа- откъде накъде на него ще му е добре.

п.с. тези боклуци така или иначе се изгарят.
Във Виена например има такъв завод, който изгаря неразпределения боклук. Много виенчани се отопляват от това.
Е...си балканския манталитет! newsm78

Кой на кого прави мръсно а? Браво Сис много правилно си постъпила. Не може заради дребните сметчици на някой си там да се трови въздуха на останалите.Този човек не мисли за собствените си деца та камо ли за другите около него.

# 33
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
В крайна сметка - не разбрах - глобиха ли съседа от РИОСВ?

За съжаление, в малките градове тази миризма е постоянна и повсеместна. Като започне от октомври, чак до март. Много малко останаха хората, които се отопляват на ток. Парното пък е скъпо. Така че, да си отвориш прозореца, с цел да проветриш през зимата е мисия почти невъзможна.

# 34
  • Мнения: X
Не само в малките градове. Живея в квартал на София, където половината население гори в печките си каквото му попадне. През зимния сезон вечер е невъзможно да отвориш прозорец.

# 35
  • Мнения: 1 788
Е, значи все пак са били въглища.
Аз пък не мога да си представя как горят парцали, колко ще те стоплят и какво количество от тях е нужно, за да го направят?!
Т.е. никак, ама никак не вярвам, че парцалите са били основния отоплителен елемент.

# 36
  • Мнения: 481
хората нямат пари и търсят алтернативи.
Но ако на някой му пука за околната среда, едва ли би се отоплявал на ток!
Верно, не е хубаво до горят гуми и пластмаси, но ако пред мен стои алтернативата да стоя на студено или пък децата ми, не само гуми ще горя.....

а на върпоса конкретно

...оплачи се на арменския поп!

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
В крайна сметка - не разбрах - глобиха ли съседа от РИОСВ?

Е,ако беше толкова невинен ,едва ли щяха да го глобят от РИОСВ!

# 38
  • Мнения: 1 788
Ех, дали ще дойде времето, когато със същия ентусиазъм глобяват всички, каращи над 5-10 годишни коли?

# 39
  • Мнения: 481
или всички, които ползват наылонови торбичи
или тези, които не си делят боклука

....

# 40
  • Мнения: 972
Има много неща,които хората в Бг трябва да променят в начина си на живот.И старите автомобили,и найлоновите торбички,и разделното събиране на отпадъците! Но как ще се случи,ако всеки път и за всичко махаме с ръка и казваме "Ами той ,човекът,няма пари и затова прави така!"? Че то и наркодилърите преживяват с продажбата на наркотици и съсипват живота на мнозина.И тях ли трябва да оправдаем?! Има още куп неща,които мога да дам като пример,но няма да се хабя.
Явно за някои хора важи мотото " И сам да съм у рейсО,па че се бутам!"
Само се питам,как ще учим децата си на правилните неща,след като ние самите сме склонни да ги заобикаляме ,че и да имаме оправдание за това,че го правим!

Моят казус е решен,затова се надявам модератор да заключи темата! Peace

Общи условия

Активация на акаунт