10 автомобила изгоряха в Младост

  • 4 671
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 16 230
откакто расте но не старее и се пренасели, преди 30 години това не се наблюдаваше пред блока ни, днес-се. Mr. Green
И преди повече от 30 год. пак имаше подобни простотийки. През 1975 г. баща ми си купи лада и се опита да паркира пред блока на китна малка уличка в Лозенец. Ежедневно други съседи ни пустосваха и кълняха, че сме им заели мястото, а пък си имаме и служебна кола. Чистачките не пострадаха, защото тогава всеки си и прибираше. Но страничното огледало беше вечно счупено.
Тогава отворковците направо си боядисваха по 1 правоъгълник и си пишеха в него номерата на колите.
Това  разрешение от общината, плащане на паркомясто - не го бяха чували.
Скоро минах по улицата - 2 ръждасяли волги е 1 москвич още си бяха на надписаните места.
То всъщност бяха купета, пълни с боклуци и бурени. Сигурно собствениците вече са в по-добрия свят.

# 31
  • Мнения: 11


Странно от кога междублоковите пространства взеха да се делят на наши и ваши като всъщност са общински.

откакто расте но не старее и се пренасели, преди 30 години това не се наблюдаваше пред блока ни, днес-се. Mr. Green
Обикновен вандализъм или опит за  подкрепа в стачните действия и създаване на безредици.

Извинявай, ама преди 30 години колко семейства са имали коли и по колко коли в семейство (по 1 ако успееш да се доредиш), а сега в нашия блок само от едно семейство 4-членно всеки си има собствена кола. Общо взето ако ги паркират и 4-те заемат почти целия паркинг.
И в провинцията се увеличиха автомобилите, нищо че населението намалява и не е пренаселено.

# 32
  • Мнения: 132
И по-лошо ще става Naughty, първо преселението на селяните (нищо лично, ама зор да се набутат у софето), мани, че се преселват, ами и жилище да си купят, пък да е и в нова кооперация-после презастрояване, парко места-от къде бре, тя столичката да не е разтегателна! Днеска колите, утре някоя запалена бутилка в прозореца, после тояга по главата и пр. и пр. Нема друг начин0требва народа да се разреди Twisted Evil
Иначе речено трябва да се почне от архитектите и столична община #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 33
  • Мнения: 9 990


Странно от кога междублоковите пространства взеха да се делят на наши и ваши като всъщност са общински.

откакто расте но не старее и се пренасели, преди 30 години това не се наблюдаваше пред блока ни, днес-се. Mr. Green
Обикновен вандализъм или опит за  подкрепа в стачните действия и създаване на безредици.

Извинявай, ама преди 30 години колко семейства са имали коли и по колко коли в семейство (по 1 ако успееш да се доредиш), а сега в нашия блок само от едно семейство 4-членно всеки си има собствена кола. Общо взето ако ги паркират и 4-те заемат почти целия паркинг.
И в провинцията се увеличиха автомобилите, нищо че населението намалява и не е пренаселено.

Извинена си. LaughingИмаше всеки, който си беше закупил.Пред блока си имаше паркинг, пълен.Кой с лада, кой с мОсквич, ние например бяхме с М, чичо ми- с ладичка, съседа-с трабантче, този отгоре, с шкода, този над него имаше VW Shocked нахалника...30 години назад не е чак толкова далечно време, колкото си мислиш.Реално, само от нашия вход имаше над 8 коли, на 10 апартамента. WinkПроблемът дойде, след като на стадиона построиха блок тип Китайската стена.Разбира се-без паркинг. Mr. GreenТа и аз съм за личн на главния архитект принципно.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 161
В тази част на Младост, която дадоха вчера по новините /бл.319 и наоколо/ сме си все стари муцуни и няма нови блокове /с изкл. на един, но той е с паркинг/. Има място по паркингите. Не е в това проблема. А къде е - не знам. Миналата година се говореше за някакви нарко-войни, но вече не е това.
Направо настръхвам! Подпалени са и скъпи, и съвсем обикновени коли, с които хората ходят на работа.
При това Младост е тих и спокоен квартал и тези палежи доста ме притесняват.

# 35
  • Мнения: 9 990
ами аз казах-вандализъм в унисон със стачните действия=създаване на безредици.Обикновено е поръчково.

# 36
  • Мнения: 46 659
Вече и в Хаджи Димитър http://www.focus-news.net/?id=n1596101  Confused

Не вярвам да е война за паркиране, ако беше само пред един блок, да, но на толкова много места, няма как да има толкова хора с един почерк  newsm78

Спомена се нещо за платените паркинги, това ми е по-логично или пироман...

Дано ги хванат преди да обиколи целия град  Sick

# 37
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Вчера почти през целия ден нямаше ток в Младост 1 и Младост 2, заради палежите. Казаха ми, че покрай колите изгоряло нещо, което не трябвало и за това била голямата авария. Пуснаха тока чак в 20.40 ч.
Тръгнах си по-рано от работа, заради родителска среща на дъщеря ми. Какво да видя- училището тъмно, род.среща се отложи....

В Младост 3 и Младост 4 имахте ли ток? Младост 1А светеше....

# 38
  • Мнения: 10 547
Не, не, опашата лъжа. Не заради палежите нямаше ток. Беше се запалил цитирам "тунелен далекопровод". Без ток от 10 сутринта е била долната част на Мл1 от Йерусалим до Малинов, в района около 17-то ОДЗ и 125-то СОУ, а от 14 часа и частта около пазара. Повредата е била в Дървеница, където също са нямали ток. 1А и другите Младости си светеха.  Simple Smile

Последна редакция: чт, 01 дек 2011, 10:56 от Касита

# 39
  • Мнения: 2 809
И по-лошо ще става Naughty, първо преселението на селяните (нищо лично, ама зор да се набутат у софето), мани, че се преселват, ами и жилище да си купят, пък да е и в нова кооперация-после презастрояване, парко места-от къде бре, тя столичката да не е разтегателна! Днеска колите, утре някоя запалена бутилка в прозореца, после тояга по главата и пр. и пр. Нема друг начин0требва народа да се разреди Twisted Evil
Иначе речено трябва да се почне от архитектите и столична община #2gunfire #2gunfire #2gunfire

За първи път ще си позволя да употребя подобно дума фъв форума - но мноооого ТЪП пост!

Мислите ли като пишете или бълвате като селски (да взема израза от твоя пост) лелки пред седянка на блока?

# 40
  • Мнения: 695
Вече и в Хаджи Димитър http://www.focus-news.net/?id=n1596101  Confused

Не вярвам да е война за паркиране, ако беше само пред един блок, да, но на толкова много места, няма как да има толкова хора с един почерк  newsm78

Спомена се нещо за платените паркинги, това ми е по-логично или пироман...

Дано ги хванат преди да обиколи целия град  Sick
#Crazy определено е дело на някои луд...няма връзка с каско или паркиране

# 41
  • София
  • Мнения: 2 430
Ами,то не е толкова сложно да си направят извадка от психо диспансера.Да видят,кой е със склонност към палеж,защото това е на периоди.След масовото палене на коли през април 2009 год.,явно някой е полежал някъде,и после се е върнал с нови свежи сили и идеи.

# 42
  • Мнения: 132
И по-лошо ще става Naughty, първо преселението на селяните (нищо лично, ама зор да се набутат у софето), мани, че се преселват, ами и жилище да си купят, пък да е и в нова кооперация-после презастрояване, парко места-от къде бре, тя столичката да не е разтегателна! Днеска колите, утре някоя запалена бутилка в прозореца, после тояга по главата и пр. и пр. Нема друг начин0требва народа да се разреди Twisted Evil
Иначе речено трябва да се почне от архитектите и столична община #2gunfire #2gunfire #2gunfire

За първи път ще си позволя да употребя подобно дума фъв форума - но мноооого ТЪП пост!

Мислите ли като пишете или бълвате като селски (да взема израза от твоя пост) лелки пред седянка на блока?


Ако бяха и мислили и други така преди 10-15 години сега нямаше да сме на тоя хал!!!
Разбирам, че боли, когато истината се казва на преселниците и то на езика, който заслужават, но какво да се прави положението вече е изтървано!
Единствената ми надежда е икономическата криза да се задълбочи, за да се реши въпроса със социалната, т.е хората родом от село (не употребявам селяците, за да не се обидиш  Mr. Green) да се върнат по родните места !

# 43
  • Мнения: 9 990
off, A спрете се с ПростотиЙте, а?

# 44
  • София
  • Мнения: 17 423
Касита, не само в Мл.1, в Мл.2 също нямахме ток снощи - от 3 следобяд, дойде между 7 и 8 някъде.
Но си права, не е заради колите, сменят кабели и бяха омазали нещо работата.

Общи условия

Активация на акаунт