Операция на щитовидната жлеза -5

  • 76 581
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
4ик4ирик,перфектно ти изглежда гушката,май ще си на първо място в конкурса Grinning
И аз имам косми,скубя ги ,и те пак растат,и не знам..казвайте.
В понеделник ще пусна ТСХ,и към четвъртък ще кажа как е.

# 16
  • Мнения: 26
Къде се покрихте?

# 17
  • Мнения: 390
Момичета, да ви питам на някой случвало ли се е месец след операцията да ви закъснява цикъла. Нещо доста се притесних вече, нали ТСХ-то ми беше 10 мин. месец, но пък 10 дневно закъснение?

# 18
  • Мнения: 4 344
възможно е.и заради операцията,и заради високият тсх.като влезе в норма,ще ти се нормализира мц.при висок тсх,се забавя обмяната-за това дебелеем,спим,отпуснати сме,кожа,коса,нокти-страдат...

# 19
  • в белята
  • Мнения: 536
Здравейте,
4ик$ирик само ако видиш какви косми на мен ми излизат по брадата .............. Sick Sick Sick черни ,остри и едни бели дълги като косата ми ,а като ги махна стават едни гадни червени болезнени пъпки...........и после след четири пет дни пак си излизат космите и пак ги махам..............а от фото и лазер епилация няма смисъл щом космите са на хормонална основа.
temir и на мен ми закъснява цикъла ,но не съм се притеснила кой знае колко, все пак заради поликистозата съм свикнала и по три месеца да не ми идва. Sad
Диетата днес лекооооооо я наруших щото бяхме на свинска сватба и като ми замириса на домашна мръвка...............

# 20
  • Мнения: 390
Малко ме успокоихте, дано наистина да е от този хормон.
Чикчирик, дори не мога да разбера къде ти е бил разреза, много добре ти е зарастнал белега и това за колко време?

# 21
  • Мнения: 148
Значи - по космите ще се познаем  Laughing
Ама не че са много, обаче не са и малко, и така като гледам  и бакенбардите ми се удължават...лоша работа...
А за белега какво да ви кажа... тоя белег нещо много добре излезна на снимката, но иначе е по-червен. Тук да отбележа са следите от 3 операции, първата от която зверска! Всъщност следите са от нея, макар и в последващите да бяха правени опити да се заличи. Последната е отпреди 1год и половина, без мазила. Та мисълта ми е, че хич не би и личала, а ко не бе първата. При всички, които видях, нещата изглеждат по-добре отколкото бях аз преди време, така че бъдете сигурни, че нещата отиват към по-добро!

# 22
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 138
Здравейте сладуранки! Hug
4ик4ирик, драго ми е да те видя! Hug Още по -драго, че се намираш в прекрасно настроение, а това предполага и състояние.   bouquet Белега ти е страхотен бе девойче! Браво! От снимката ли е от какво ли, но не си личи. Peace косми и на мен ми излизат, но аз го отдавам на възрастта, но нищо чудно да е и от липсата на жлеза. Все пак жлезите са скачени съдове, а ние имаме един откачен. hahaha
терпсихора, обожавам диета в комбинация със свинска сватба! Hug
temir, напълно е възможно да се повлияе цикъла, така че спокойно. Естествено, ако продължи можеш да се прегледаш. Да не сте направили някое бебче?  newsm78  Hug
Инка, преди да пусна темата си мислех да събера координатите на лекарите, но ......... забравих. Ама тове е от липсата на жлеза, не е от годините. Joy Иначе днес съм на еднодневен детокс. Hug
Меци, Пепи, вие си знаете Heart Eyes    bouquet
extr3me_girl, къде ли изчезна. Имах питане към нея. newsm78
Лек ден сладурки!

Последна редакция: пн, 05 дек 2011, 15:30 от gelikas

# 23
  • Мнения: 390
Слава богу, с бебешката тема приключихме, но днес вече съм спокойна откъм този проблем. Тревожи ме, обаче ТСХ-то, което за 1 месец е спаднало само с 1 единица, остават още 6 Simple Smile

# 24
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Здравейте сладурки.4ик4ирик на снимката почти нищо не личи.gelikas леле с този детокс ще станеш стройна като фиданка няма да те познаем  :lol:temir  ще видиш,че скоро ще се оправи проблема с ТСХ-то само кураж.Аз леко съм понастинала ама явно е от променливото време сутрин и вечер е студено,а на обяд доста топло за това време на годината. Hug Hug Hug на всички и най-много на Меци и gelikas .Лека вечер от мен и приятни сънища.

# 25
  • Мнения: 26
 Днес си взех ТСХ- 0,31,притеснявам се че е под границата.Отделно и други проблеми,ще са пръсна.
Не ми се пише ,но да ви се оплача поне.

# 26
  • в белята
  • Мнения: 536
Меци, оплачи си се ,ако не друго поне морално ще те подкрепим  Hug Hug Hug
4ик4ирик белега наистина почти нети личи ,ех и моя кога ще е така ,сега си седи  като тъмно червена резка сякаш някой ме е одрал много лошо.
gelikas ти детокса с ан-сол ли го правиш ,аз се готвя да го правя от 8-ми ,обаче как мразя вкуса на тая сол  Sick Sick Sick
Лек и плодотворен ден от мен и ако има именници - Честит Имен Ден !  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 138
Ехоооооооо сладуранки- калпазанки! Hug Как сте?
temir, радвам се че си спокойна откъм "бебешката тема" Wink За ТСХ въобще не се притеснявай. Просто трябва време. Като се напипа точната доза, която е строго индивидуална и нещата влизат в нормален ритъм. Извини ме, но може и да се повтарям, но ти колко Елтирокс вземаш? Ти беше със частично отстранена жлеза нали?
pepi1963, мина ли настинката? Ами дедо да те загрява повече де! Wink Hug
Меци, какви са референтните стойности? Сега се поразрових и видях, че в различните лаборатории долната граница е различна. Например в последната ми епикриза долната граница е 0,3. Успокой се, знаеш че стреса е в основата на всичко, пък и така няма да си помогнеш. Прегръщам те силно и моля те, умолявам те, Praynig успокой се. Пийни си една чаша хубаво червено вино и се радвай на това което имаш- прекрасни дете и съпруг. Hug Hug Hug
Трепси, не бързай, има време, ще избледнее белега. Дърпане усещаш ли?  Детоксирам с английска сол. Сутрин я разбърквам с малко водичка и я гъврътвам наведнъж. Можеш веднага малко лимонче или паста за зъби. Аз го изтеглих по-рано, че на 8 ще купонсясваме. Но в петък мисля да спретна едно плодово денче. Само да не си остана с мисленето.  Embarassed Вчера иначе се справих чудесно. На дъщеря ми внезапно и дойдоха гости и приготвях пици и разни вкусотийки, ноооооооо устоях, не хапнах нищо. Успех и ще стискам палци.
Лека вечер ви желая и отивам да приготвям рибката.  chef

# 28
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
gelikas настинката все още не ми е минала,но и снощи дедо го нямаше тази вечер ще си правим загрявки,че и той е настинал.Ще гаси пожар нали е пожарникар  Wink LaughingМЕЦИ стегни се миличка не се стряскай ще видиш ,че всичко ще е наред.Ендото какво ти каза ?Моя съпруг беше направил много вкусен пълнен шаран чак си изядох пръстите  Grinning терпсихора ще видиш,че и твоят белег ще избледнее много бързаш. Hug Hug Hug на всички хубавици и ако има именници да им честито да са живи и здрави и много къмет в живота.

# 29
  • Мнения: 390
Да Gelikas, около половината ми е отрязана и сега редувам 25 и 50 мг. Явно ще мина трайно на минимум 50. И нашият шаран стана страхотен, за първи път го увих и в тесто.
Честито на празнуващите!

Общи условия

Активация на акаунт