Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - десета част

  • 22 069
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 798
Зори,честити придобивки:) Гледай ключа да не загубиш в преспите само:) Хайде за следващо детенце-по-голямо Бу,че много народ  трябва да побира;)

Мимикаплан, каква дълга разходка сте си направилииии:)Искам и аз:)

Нормално кръвно за всички  и  стиснати  за късмет ръчички!!
Лека!

# 691
  • Мнения: 461
Добро утро, момичета!

Време е да Ви се оплача..., при мен проблемите следват един след друг. Точно си помисля, че може да дишам спокойно, тъй като съм преодоляла един проблем и ме тръшне друг, за да има винаги за какво да се тревожа!  ooooh! ooooh! ooooh!

Така вчера бях на ФМ при д-р Марков е слава Богу поне с бебето всичко е наред. Е, да ама на мен ми каза че имам проблем със сърцето и трябва да ида на кардиолог. Днес ще ходя при мойта си АГ, тя каза че ще ме прати при някакъв д-р. Марков каза че имам тахиаритмия, ако не се лъжа даже го написа на листчето дето ми издаде за ФМ. Освен това трябва да ида и в МД на 14 ет., за да ми вземат кръв за генетични изследвания поради мъртвото раждане предния път. Ще ме изследват за вродена тромбофилия...Е направо вече ще откача, неиздържам нервите ми са опънати до краен предел, незнам какво още ще ми се наложи да изтърпя в тоя живот, ама на 26год видях от всичко лошо за къде повече вече нямам идея. Колкото и позитивизъм да има човек, колкото и да съм оптимист е то не се издържа, винаги се намира нещо да ме съкруши...Каква е тая съдба???? Cry

Ох, като чели ми олекна малко, стискайте палци сърцето ми да е наред, защото повече няма сили горкото да поема ударите и шамарите на съдбата, които ми се раздават в неограничени количества! Simple Smile

Прегръщам ви и ви целувам, после като се прибера ще се върна назад да ви чета!  Hug

# 692
  • София
  • Мнения: 1 251
Аселинке ooooh! това пък сега от къде ти дойде до главата Confused стискам ти много палчета всичко да е наред и да са напразни притесненията fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed .Хубавото е,че бебочето е добре,тази мисъл трябва да те крепи Hug Много прегръдки от мен!

Аз днес съм в по-добро настроение,оказа се ,че 5 дни ще седя тук,не 3,на Бъдни вечер ще ме пуснат вечерта само,а на Коледа ще ме изпишат.Ама тука съм си добре,спокойно ми е,че ме наблюдават,така е по-добре.Да се стабилизирам съвсем,че да може да изкараме в комплект още поне месец Simple Smile

# 693
  • Мнения: 133
Добро утро момичета,
Аселина стискам палци всичко да е наред. Само спокойно-не бива да се притесняваш.

Нимфичка хубаво е, че поне на коледа ще те пуснат да се прибереш, било то и за вечерта, пък ти като се върнеш сутринта и ще те изпишат най-вероятно до 11-12ч.

# 694
  • Мнения: 184
Аселина стискам паци всички изследвания да са нормални,вярвам че този път финала ще е добър и ще имаш едно живо и здраво бебче  Hug

# 695
  • Мнения: 425
Аселинка, спокойствие му е майката. Не бива да се тревожиш много, защото съвсем ще си докараш аритмия. Важното е, че ако има проблем, той е открит рано, навреме и си сред добри специалисти. А и най-важното е, че с беб всичко е наред.  Hug  Hug  Hug Не се предавай, и ти си от силните в живота!  Heart Eyes
Нимфичка, ми то не останало.  Hug Хубаво е, че на працниците ще си си вкъщи. И да не прекаляваш с червеното винце.  Hug
Зори, честити придобивки!
Кари, да ви е жива и здрава принцесата и само да ви радва! newsm51

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Добро утро от нас!

Как сте всички?
Бебчетата ритат ли?
Подготвяте ли се за Бъдни вечер и Коледа?И какво всъщност ще готвите?При нас едва ли ще е някоя голяма вечеря, нещо скромно ще да е - каквото съм сготвила, някой друг плод, сушени плодове, салатка някаква постна и май това е.
Нимфичка, кръвното как е?
Аселина, стискам палци нещата да се окажат много по-добри, отколкото си представяш!
Мимикаплан, голям тур сте му ударили със сестра ти, дано да има резултат!
Лек и спокоен ден на всички ни!

# 697
  • Мнения: 1 798
Аселина, не се притеснявай, изследването за тромбофилия е рутинно, качваш се  горе на 14ти ет, минаваш през  регистратура(вратата май 1 пишеше),после ти взимат кръв и до 10 дни е готово. Изключително важно изследване не, аз го правих заедно с генетичните, често тромбофилиите са виновни за   абортите във второ тримесечие.
А генетични двамата с мъжа  ти правили  ли сте? Питай като идеш горе, 130лв бяха за двамата.
А за  сърцето,   какво по-добре  от това да те види лекар и да си каже мнението,  не е задължително  да ти има нещо и да се задълбае.
Успокой се Hug

Нимфичка, пожелавам ти  на теб да се падне паричката и  болници  до края-никакви:)

Аз сега  да  споделя нещо много странно. Принципно ми е много топло в спалнята, често   в промеждутъците от кошмари се събуждам потна. Днес се събудих подмокрена и потна.И  веднага се стреснах-да не са води Shocked.Имам  петно на  панталонките, по чаршафите няма..А  урина? Вече ми се е случвало да изпускам по малко. Естествено имаше и   следи от лактажина и утрогестана. Сега нищо ми няма,т.е. не тече нищо. Случвало ли ви се е подобно подмокряне,което  да не усетите.
А водите,съм чела, че текат осезаемо и няма как  да го сбъркаш с течение.
Ще се побъркам..и накрая ще взема  да бия път   до Токуда, а на док не мога да му звъня предпразнично,  неудобно ми е.

# 698
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
По-добре предпразнично,отколкото празнично,нали Мини.Я му се обади  ,така само ще се притесняваш.За водите съм чувала че има някакъв тест от сорта на "лакмус",с който можеш да разбереш дали са води или не тези изтечения,защото може и да изтичат по малко.

# 699
  • Мнения: 1 798
Да, с бром тимол се   прави теста, сипват малко на превръзката и ако е зелено-води  са. Аз  като лежах за серклажа  ги бях побъркала,постоянно носех превръзките си  да  ми сипят  реактив.
Звъннах на док,  пита ме в коя седмица съм,каза че ако са води няма как да не ги усетя в 30 г.с. И преди ми е казвал,че може да се засили течение воднисто. Имало джоб във влагалището.Каза да се разходя, разхождам се, не тече нищо:)

# 700
  • Мнения: 4 651
Това воднисто течение от кога почна момичета? Аз не съм питала док., но ме притеснява. Няма цвят и мирис. Нормално ли е?
Още един тъп въпрос имам. Четох, че е нормално в първите месеци да има чувство за пълнота и тежест, сещате се долу. Обаче аз имам направо чувството, че нещо ще изпадне всеки момент. Може би е защото лежа и не съм свикнала с усещането  newsm78 ?

Извинете за глупавите въпроси  Embarassed

# 701
  • Мнения: 1 798
Фиксче, не е глупав.Факт е, че го има  при много голям  процент  бременни(всъщност не познавам такава,която  да не е имала), при някои е по-силно, при други-по-слабо.При мене почна слабо от много рано-14 седмица май беше и питах док тогава.Няма цвят,мирис, просто воднисто.
А се засилва,да.В нета  е пълно с такива  теми-води ли са това ,не са ли.
Имам познати,които  се подмокрят  сериозно,оставяли са петна под себе си.  Има значение  явно и колко се движиш,аз в болницата като се пораздвижех и течеше. А сега  нали вечно слагам   глобули, та хептен. Това  течение ми беше  чумата на втори триместър. Умирах от страх. И все спорех  със  сестрите  в МД,като лежах за серклажа,че идвам  всеки ден с превръзката,защото може да ми се е пукнал високо и   пак да  ми текат води.Гледаха  ме много лошо. И се оплакваха на доктора,че съм параноичка.

А сега като  бебето ми е  главично си притиска  много сериозно и пикочния мехур и съм пускала капки.Стисна и пак  изпусна.Та   това е   допълнителна  екстра последния  триместър явно:(

Последна редакция: пт, 23 дек 2011, 11:26 от minie mouse

# 702
  • Мнения: 88
Здравейте и от мен Hug
Аселина, всичко ще бъде наред,ще видиш. Не се предавай и не се отчайвай. Направи си всички необходими изследвания за твое спокойствие, а пък недай си Боже ако има нещо, знаеш че винаги има изход и по-добре своевременно да се предпиемат необходимите мерки. Ти си много силно момиче и ще преминеш и през това изпитание Hug
Мини, според мен не са води и бебо ще си стои в теб и за Коледа и за Нова Година, ти толкова устиска и още малко ще издържиш Hug
Зори, честити придобивки. Аз толкова дълъг списък имам с искания, че незнам моя мъж изобщо как ще успее да огрее с неговото натоварено ежедневие. Май ще трябва още докато мога да се движа по малко преди серклажа да посетя някой Мол и да се заредя Peace
За всички много  Hug и момичета Коледа наближава и стават чудеса, аз лично се обедих в това тази година Peace

# 703
  • Мнения: 270
момичета за течението само да споделя-цяла бременност бях с нон стоп теччччччч побърках всички доктори то не бяха реактиви и чудо-МБ АБСОЛЮТНО ЧИСТА.Най накрая един възрастен док ми каза че е абсолютно нормално за бременна да има по засолено воднисто течение после и като говорих с други бременни се убедих че е така.да не говоря и че понякога май се несъзнателно се изпусках/урина/ама нали беб притискал пик.мехур.Найстина ако са води се разбира веднага...хубав ден на всички  bouquet

# 704
  • Мнения: 133
Мини, спокойно-на мен не ми се е случвало, но на мн.други мами се е случвала изобилно да мокрят леглото, така че е нормално според мен

Момичета, връщам се от д-ра - тоновете са ОК. Шийка наад 2см. и никакво разкритие. Д-ра натиска ли, натиска, но уви нито един пръст не влиза. Живот и здраве на 26-ти вечерта ме приемат и на 27-ми предизвикваме раждането.

Общи условия

Активация на акаунт