Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - десета част

  • 22 063
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 332

Алиш,
радвам се,че при теб няма повод за притеснение за това течение..иначе продължаваш ли да лежиш или вече нещата са по-добре?
Да продължавам да лежа и така ще е и занапред, последния път ми увеличиха и дозата на Магнерота и Гинипрала, защото за по-малко от месец имам скъсяване на шийката с 1/2 см.  Tired

asselina, дано не е нещо сериозно, стискам ти палци и ти и бебенцето да сте добре  Praynig

# 706
  • Мнения: 4 651
Sad Имам стафилококи. И сега антибиотик. Ама ме гони губето. Някой пил ли е ципрофлоксацин?

# 707
  • Мнения: 332
Мини, спокойно-на мен не ми се е случвало, но на мн.други мами се е случвала изобилно да мокрят леглото, така че е нормално според мен

Момичета, връщам се от д-ра - тоновете са ОК. Шийка наад 2см. и никакво разкритие. Д-ра натиска ли, натиска, но уви нито един пръст не влиза. Живот и здраве на 26-ти вечерта ме приемат и на 27-ми предизвикваме раждането.
Боже, като си представя, че моята шийка сега е 23мм. и пръст пропуска, до кога ли ще изкарам  Sad, дано поне и януари устискам  Praynig

# 708
  • Мнения: 1 798
Непозната, значи още  тази година ще имаме ново бебе Hug.

Днес всички са се изпокрили.Ама,  моля ви се, взимайте си   лаптопите с вас дееее newsm53

Фиксче, пила съм,  преди години. Колко дни?

Алиша, всичко е индивидуално, имам познати от  6ти месец с  3 см разкритие, изкараха си докрай. Не си навивай на пръста нови  лоши мисли.

# 709
  • Мнения: 133
Алиш, не се притеснявай-и аз бях с проблеми до 9-тия. Лежане му е майката. То май от както влезнах в 9-тия, спрях хаповете и бебето се обърна - ми спряха и проблемите.
Имай вяра и не се отчайвай Praynig Hug

# 710
  • Мнения: 4 651
Фиксче, пила съм,  преди години. Колко дни?

И аз съм пила, но по време на бременност пише, че е противопоказен.

# 711
  • Мнения: 1 798
Фиксче,всичко е противопоказно при нас Laughing,ама  що кофи  хапове съм изпила. Пий си го,нали е изписан от твоя лекар?

(Док казваше:Няма да четеш листовките,където пише,че ще умреш Joy)

# 712
  • Мнения: 425
Миниhahaha Тези дни и ти си по-пасивна, аз на тебе разчитам, пък ти...  bouquet
Непозната, честита ти новина  Hug Значи ще си имаме малка Стефани. А как наистина ще се казва малката госпожица? Дано всичко мине бързо и не толкова болезнено за теб.
Фиксче, аз съм в средата на 4-ти месец, а вече 2 пъти пих Оспамокс. Досега само 1 път в живота ми бях пила АБ. Не се вкарвай в излишни филми. Честита ти лентичка! Hug
Днес Нимфичка не се е разписвала сякаш  newsm78
Между другото някой може ли да направи нова темичка? Не е редно да тормозим Мила. Надявам се и по празниците да се "видим" тука. Laughing

# 713
  • Мнения: 461
Здравейте! Ето ме на линия! завърнах се от голямото тичане по лекари днес... Simple Smile

Сутринта рано-рано отидох при моята АГ, която ме изпрати при нейна позната кардиоложка в Александровска болница! Останах мнооого доволна от там, от отделението, докторката и апаратурата, с която разполагат. Та така от Тина киркова отидохме с мъжа ми по спешност на кардиолог, направиха ми ЕКГ, което отчете че имаме прескачане на сърцето. След това ми направиха ехография на сърцето, за да видят какво му е оказа се че съм напълно здрава и всичко е наред. Прескачането се дължи на многото притеснения и емоции, които преживявам. Много ми олекна, успокоих се и някак си ми е по-леко! Извода е да не се нервираме, защото само повече главоболия и болежки си докарваме!  smile3521 От там право в МД на 14 ет. Е, няма такова чудо! Всички бяха ужасени от пациентите, които им се мъдреха една след друга, лаборантките нервни, искат да си ходят, как може в последния момент да се сещаме!!! Направо кошмар, но след 30 мин лутане, попълване на документи плащане най-накрая ми взеха и кръв за тромбофилия. Резултати ставали за 10 работни дни, ама може и да се позабавели поради празниците. Остава ми само да чакам, да се моля всичко да е ок, че вече нямам сили. Тая година до последно е решила да ме тормози и да ме изтиска като лимон  и  чак тогава да вляза в новата година като чисто нова!  hahaha

Сега след празниците ще ходя за кръв и урина, днес моята док. каза да изчакаме 36 г.с и ще предприемем родоразрешение и ще извадим бебето! Дано да устискам до края и да се роди живо и здраво бебе! Simple Smile

Фиксче, споко пий каквото са ти назначили и изобщо не се тормози, по-лошо става ето аз съм един пример емоциите докаде могат да доведат... Hug

# 714
  • Мнения: 1 798
Аселина, видя ли:))Само спокойно и ще видиш как ще се смееш като стигнеш 38 седмица;)

Голди,аз съм си тука,ама  вие не пишете Hug. А и ме е срам с моите  течове вече да се оплаквам.
Коя от вас носи много ниско бебето? Мисля,че това също е причина да не удържам  мехура си,като натисне с глава там  и аз стисна ама късно.

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Аселина, много се радвам за добрите новини!Нека сме благодарни на Бог, той помага на всички ни да сме живи и здрави, бебчетата ни също, а и да бъдем по-търпеливи!
Непозната, ще стискаме палци! Simple Smile
Аз като те чета и се чудя дали док ще ми спре в началото на 9-тия магнезия.., дано, че доста време го пия и сигурно се е понатрупал в организма.

# 716
  • Мнения: 696
Аселина, видя ли:))Само спокойно и ще видиш как ще се смееш като стигнеш 38 седмица;)

Голди,аз съм си тука,ама  вие не пишете Hug. А и ме е срам с моите  течове вече да се оплаквам.
Коя от вас носи много ниско бебето? Мисля,че това също е причина да не удържам  мехура си,като натисне с глава там  и аз стисна ама късно.

Здравей мини -аз съм с ниско бебче-няма проблем за течовете-вчера писах-май си пропуснала-пък и аз съм пример -нали съм нон стоп в движение-няма проблем.
Офф да минават тези празници,че да се застопорявам аз в София,че тук не ми е спокойно!Иначе сме ок,но тук голям сняг и студ.
Както писах съм с 8 кг в повече,но иначе мисля е ок положението.Трявба да ходя на кола маска и прическа -та май това е.Мини,баба ми е акуяерка 35 години-майката му е упражнения за перинеума-за да не изпускаш урина и т.н. течове-на мен много ми помагат-пък и за самото раждане е по добре-не се разкъсваш допълнително  Naughty
Айде хубав ден на всички  bouquet

# 717
  • Мнения: 461
Благодаря ви за подкрепата, момичета!  Hug

Нямате си на идея колко ми олекна днес и как се успокоих! Simple Smile Ама малко в повече ми идват всички тези щуротии, ама няма как ще се наложи да се боря до край! Simple Smile

Мини, този твой палавник ще те принуди и памперси да си слагаш  newsm47 Шегувам се да не ми се обидиш нещо! Simple Smile  Hug

Нимфичка, сутринта беше писала, че е много обнадеждена и че я изписват в неделя на Коледа, а за Бъдни вечер ще я пуснат вечерта! Simple Smile

По повод новата тема, нямам никаква идея как се прави това чудо! Не съм се занимавала никога с подобни неща и съм в пълно неведение!  comp03

# 718
  • Мнения: 70
Здравейте момичета Hug Hug Hug

Шок. бонбонче, не знам другите момичета, които лежат, дали ще готвят за Бъдни вечер, но на нас тази година всичко ще ни е купено, даже и питката с паричката.
 Даже днес затова се изгубих - 6 дни не бях мърдала никъде и тази сутрин с мъжа ми излязохме, за да купим някои подаръци, обядвахме навън - не ми се беше случвало не знам от кога да съм малко сред хората, и после и напазарувахме за утрешния ден и за Коледа - все пак нещо трябва и да се яде. Simple Smile Simple SmileТа накрая малко се и поизморих, кръста взе да ме боли и започна да ме хваща шубето дали пък няма така шийката още да ми се скъси. newsm78

Зори, честито за новите придобивки и все така да продължава мъжа ти с изненадите.
Фиксче, и аз съм го пила, но преди да забременея - за цистит.

Мини, това с течението не ми се е случвало чак така, но пък ако много ми се ходи до вц, а пък в същото време стискам, корема ми се втвърдява и направо не издържам и отивам, а течение си имам, но мисля,че е нормално.

Алиш, не се шашкай чак толкова, явно всички ще лежим до края.. и мен ме обзема параноята, че нещо ще вземе да стане, особено като започна да мърдам напред- назад - и моята шийка е 25мм, но каквото е писано, това ще стане. Ти само лежиш или си позволяваш и нещо повече?

Аселинка, браво за добрите новини Simple Smile Simple Smile

# 719
  • Мнения: 133
Голди бебка ще е кръстим на майка ми Стефка, но няма да е Стефани. На никой не сме казвали името-малко съм старомодна- ще оставя елемент на изненада Blush Надявам се да не се сърдите.
Шок.бонбончемен д-ра ме кара да спирам лекарствата от нач.на 9-тия, но аз започнах да ги намалям лека полека и 10-на дена по-късно ги спрях. Все пак до нач.на 9-тия пиех 6гинепрала, 6магнерота, нош-па и изоптин и ме беше страх да ги спра изведнъж. Сега съжалявам че не почнах да ги намалявам по-рано.
Мини ще ти кажа една техника която работи и я четох в спис.9месеца. Преди да седнеш в тоалетната си хващаш корема от долу с две ръце-повдигаш корема хубаво и тогава сядаш на кукото- така пик.мехур се изпразва по -добре. Не зная дали ще проработи при теб, но ако се дължи на непълно изпразване на мехура може да проработи. Със сигурност няма да ти навреди. Аз това го правя някъде от 5-6-ти месец.

Общи условия

Активация на акаунт