Захващам се с Дюканско дело и талия ще меря смело - 258

  • 43 274
  • 724
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 144
Smileys , ей за това те обичам толкова много  Hug  Както ти бях казала веднъж , помагаш ни не само с режима ......   bouquet
Напълно споделям мнението и на alis_1 !

И както обичам да казвам напоследък - нека усмивките не са само на лицата , а и в сърцата ни  Hug

Лек ден , момичета  newsm10

# 541
  • Мнения: 207
Мименситка  Hug отлично разбирам какво имаш предвид.В това отношение за много пъти съм казвала да се разнообразява режима, за да е по-леко и да не омръзва.Конкретно дадох съвет на Лунното цвете за опростено меню като имах предвид всички продукти, които изреди.Днес например се загледах в обезмаслена сметана, ами пълна е с нишесте и си го пише.За апетита тя сама поиска съвет.Моето мнение тук е, че ако се ядат чисти протеини неконтрулеруемият глад за други неща намалява.Собствен  опит просто.Понеже не съм го обяснила се извинявам, ако съм подвела някой.Да момичета тук, за да се отслабва трябва да се яде, но от позволените продукти.Мименситка е права   bouquet

Смайлис  Heart Eyes нямаш идея колко добре те разбирам.Не много отдавна в най-тежкият момент от живота ми в който всекидневно се молех за живота на много близък човек,когото заради разстоянието даже не можех да прегърна, случайно попаднах на такова място.Беше много луксозен дом населен с не много хора болни от алцхаймер.Заключени сред лукса и със спецялни гривни по ръцете за да ги следят.Много тъжна картина  Sad  Едва се прибрах с колата.Около 45мин. карах и се задъхвах от плач.Толкова много се разстроих и толкова дребни и безмислени ми се сториха всички ежедневни неволи..От тогава си казах, че искам да живея сега и да се радвам на всеки миг, който ми е подарен.Казах ви преди, че съм невероятен оптимист и знам, че това помага в живота ми да се случват чудеса и те се случват  Praynig
Затова съм си сложила и този подпис и силно вярвам, че животът е прекрасен и трябва да се живее с усмивка!
Бъдете здрави  Hug

# 542
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добро утро  Hug
               Като за неделя кафето в 10 е добро предложение  hahaha

                   

               smileys,   202uu newsm74
               Преди мнооого много години някъде бях прочела една "дефиниция" за щастие - Да си щастлив не е да имаш това, което искаш, а да искаш това, което имаш. И въпреки че човек е така устроен, че винаги да иска повече отколкото има в настоящия момент, за ежедневните неща се опитвам да живея според нея, да се радвам на всички дребни приятни моменти, на всеки дребен красив жест, на всяка усмивка...
               Ivllinnewsm10
               tqna, от две приказки се разбрахме, но ти си го казала по-добре от мен  smile3521
               Изчезвам да ям, че ламята Спаска си чака триците с три усти.
                    Усмихнат, спокоен и режимен ден  Hug Hug Hug

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 132
Здравейте ,момичета !
И аз съм една от тези ,които ще влезнат в дюканските редици за втори път.Първият път имах успех  за доста кратък период,но след това лакомията си каза думата и сега имам да свалям около 12 кг Sad Въпроса ми е ,мога ли да ползвам Стевия, защото от подсладителя ми става лошо и повръщам..Прегледах темата ,но май не срещнах нищо за Стевия. Съжалявам ,ако е коментирано и не съм го видяла .

# 544
  • Мнения: 894
ЖАДИ Hug Спокойно можеш да ползваш стевия.

# 545
  • Мнения: 894

Радвайте се на това, което имате! Колкото и незначително да ви се струва в момента. Правете за себе си и близките си това, което е според силите ви! Бъдете доволни и щастливи от всеки преживян миг, всеки ден, споделен с някого или не! Защото наистина си заслужава.  Hug
В този ред на мисли да споделя

# 546
  • Мнения: 7
Вещи, извинявай за спама, ама не мога да се въздържа!
Смайлис, ти си слънце! Успя само с няколко думи да опишеш смисъла на живота! А това с Пирогов е много добра терапия за озаптяване на егоизма ни.
Бабче, възхищавам се на хъса ти за живот! Дай Боже всеки му! Хора като теб и на 105год пак ще изглеждат перфектно!
Предлагам да отворите нова тема "Размисли и страсти". Аз първа ще се запиша.

И да не забравя... Добре дошли на новите и на старите нови! Пожелавам на всички успех в начинанието.

# 547
  • Мнения: 0
 Привет дами!  ПОраженията от уж обезм . неща които ядох ще има да си ги нося сигурно месец, малко ме отчайва ама нищо, продължавам Wink За тази петдневка П ще закръкля 1кг свален, което е нищо, защото мисля, че в началото трябва да е по-бързо сваляне, а после да забави  Cry
Наистина оценявам всеки съвет от вас  bouquet
Апетита наистина намаля, не пропускам ядене, разнообразявам колкото мога менюто, но само със чисти протеини( ям само яйца, прясно и кис.мляко, месо, трици, подсладител и кафе  Peace


Лекк ден от мен newsm08

# 548
  • Мнения: 10
цвете ot луната внимавай с яйцата, защото от началото на режима хапвах доста яйца и сега си направих квъвни изследвания и холестерола ми е над нормата заради яицата предполагам, защото нито мазно месо ям, нито пържено.
А като казах на лекаря какво ям и ме попита дали спазвам Дюкан... и след това започнаха  хилядите отрицания на режима  Grinning

# 549
  • Пловдив
  • Мнения: 132
Днес ми беше първи ударен протеинов ден.. Спретнах си много вкусна чорба с пилешки воденички и сърца,препоръчвам ви е Simple Smile
Страртирам от 71,200, целта ми е 60 кг ,като за начало . Ще давам отчет редовно и дано имам успех Simple Smile

# 550
  • София :(
  • Мнения: 215
                   Добра ви вечер  Hug
               ЖАДИ, или първият ти опит е бил твъъърде отдавна, или просто не си писала в темата, но и в двата случая - добре се завърнала. Не че е хубаво, но... важното е, че не позволяваш на  Animal Pig да ти се качи на главата  Peace И да, за Стевията вече са ти отговорили, но и аз да кажа - съвсем спокойно можеш да я ползваш ако ти харесва.
               Ivllin, това на мига ди го скътах във фаворитите  Peace
               цвете ot луната, рибка не виждам в менюто ти, а от рибка и морски дарове най много се сваля  Wink
               emi_5rova, колкото повече се ровя да чета, толкова повече се убеждавам, че това с яйцата и холестерола е доста съмнителна връзка, но пък не означава, че човек трябва да залита по една или друга храна, така че, права си - не трябва да се прекалява с нищо и да се стремим да разнообразяваме и балансираме менюто си, както и да следим здравето си  Peace
               Тази вечер аз съм се оцъклила, а вас ви няма... Ще раздавам тогава по някоя козинка и ще се опитвам да се приспивам, че утре все пак е понеделник  cry

    

                    Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug Hug Hug
               А бе уж ви няма, пък baci, svidni4ka, nush мярнах на балконЯ пътьом...

Последна редакция: нд, 08 яну 2012, 22:46 от mimensita

# 551
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Алис, Исаче, Тяна, Мимсче, Polikz,    love001  love001  love001  love001  love001

ЕДНА КИТАЙСКА МЪДРОСТ С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА УСПЕШНА И КЪСМЕТЛИЙСКА НОВА СЕДМИЦА!

Една възрастна жена имала две големи делви, които носела на кобилица на врата си.

Едната делва имала пукнатина, а другата била идеална и винаги доставяла пълното количество вода.

В края на дългия път от извора до къщата, спуканата делва пристигала наполовина пълна.
Цели две години жената така доставяла вода до вкъщи – една делва и половина.
Разбира се, здравата делва била горда със своята цялост.

Бедната спукана делва била засрамена от своята непълноценност и се чувствала отчаяна, че правела само наполовина от това, което се очаквало от нея.

След тези две години на служба, спуканата делва казала на жената:

“Срамувам се от себе си, защото през пукнатината ми изтича вода по целия път обратно до твоя дом.”

Възрастната жена се усмихнала: “Забелязала ли си, че има цветя от твоята страна на пътеката, но не и от другата страна на кобилицата, където е другата делва?”

Това е защото, знаейки за тази пукнатина, аз засадих цветни семена от твоята страна на пътеката и всеки ден, когато се връщаме от извора – ти ги поливаш.
За тези две години аз берях тези красиви цветя и украсявах масата вкъщи.
Без да си това, което си, до сега нямаше да имам тази украса вкъщи. "
 
Всеки от нас си има своята уникална пукнатина …

Но именно недостатъците и пукнатините, които имаме правят живота ни заедно така интересен и възнаграден.

Просто трябва да възприемеш всеки човек такъв какъвто е и да търсиш доброто в него.

Пожелавам ви усмихната седмица и не забравяйте да помиришете цветята от вашата страна на пътеката!  newsm03

Казват, че зарежда енергийно...  smile3521


09/01/2012

Честит Рожден Ден, БигБабе!     love001  love001  love001

Бъди жива и здрава, миличка! Нека никога чаровната ти усмивка да не слиза от лъчезарното ти лице, радвана винаги от деца и сладки внучета!



Последна редакция: пн, 09 яну 2012, 07:56 от smileys

# 552
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добро утро  Hug
          И пак е понеделник... Да го започнем с кафе и страхотния пост на smileys   Peace Hug

                   

              bigbaba4, bub.ka, да сте живи, здрави, винаги усмихнати и винаги така чаровни  Hug

         

                    Усмихнат, снежен и режимен ден  Hug Hug Hug

# 553
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добро понеделнишко утро!  Hug

Взимам си от закуската и кафето на Мимсчето с удоволствие.  Hug

Честит Рожден Ден, Бубка! Бъди жива и здрава, все така усмихната, позитивна и чаровна! Да постигнеш желаното тегло!   love001  love001  love001

# 554
  • София
  • Мнения: 8
Добро утро прекрасни.Честит Рожден ден Бигбаба4 и Бубка.Много щастие,късмет,успехи,здраве и много любов  bouquetДнес нещо се чувствам много подута Closeсигорно ще идва МЦ ooooh!Приятен и минусов ден  bouquet

Последна редакция: пн, 09 яну 2012, 11:42 от valvik

Общи условия

Активация на акаунт