Коледата чука на вратата, пълни с топлина сърцата!

  • 8 631
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Охо, Нефертити, чудесно начало на месеца! Стискам палци да мине леко като сън и да се сдобиеш с мечтаното братче или сестриче на Шошко!  Hug

# 16
  • Мнения: 7 112
Това е прекрасно начало за месеца на чудесата, Неф! Кураж!
 Hug  bouquet

# 17
  • на дъното
  • Мнения: 1 544
kroelahai Laughing за сега аз се дърпам не само страх а и ужас ме обзема като се сетя какви бременности прекарах,но нищо не се знае.Ще се похваля;-),че от кога и мен наместваш в тези редици Laughing  Hug

# 18
  • Мнения: 3 166
Ех,  чудесна новина за начало на нов месец и темичка! Нефче, честити ти две чертички! Hug За страховете...ами то при нас няма как да ги няма, но сама знаеш, че това после остава в миналото, а в мига, в който гушнеш мъничкото съкровище, разбираш, че всички изпитания са си стрували!

Силвенце, ами хайде де!  Heart Eyes

Рони, честита ти нова премяна. Много ми харесва!

Мацки, прекрасен месец на всички ви желая! И само обич, топлина, аромат на канела и кардамон да изпълват дома ви. Много кулинарно го докарах нещо. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 369
 Nefertiti, това беше най-хубавия подарък за рождения ми ден вчера:) Стискам палци, всичко ще бъде наред и после каква веселба те чака Hug Hug Hug

 Да ви почерпя за безкрайните празници тия дни в нашето семейство- рождени, имени дни, годишнини...
                           

# 20
  • Мнения: 410
Здравейте на всички, аз имам да се похваля  EFP обаче ме е страаааах много.
Честито и от мен,  Hug няма по-хубава новина от тази. Стискам палци всичко да мине като по вода и накрая най, ама най-здравото бебче на света   bouquet

Нека покрай чудото наречено Коледа да има повече, които да се похвалят с подобна новина!!!

# 21
  • Мнения: 1 574
Ники   bouquet Да си жива и здрава мила ,много обичана и обичаща майка и жена !
Аз също на вчерашният ден имах рожденничка ,моето голямо момиче вече е на 21 ,да ми е жива и здрава !

# 22
  • Мнения: 259
Нефертити браво супер, много се радвам за вас! Да има само такива хубави новини! Силни прегръдки от мен, мило майче!

# 23
  • Мнения: 259
Кроелка да ти е жива и здрава рожденничката и много да ви радва!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 149
KikiNiki честит рожден ден на патерички, честит имен ден и много здраве и късмет ти желая. Всичко лошо да е зад гърба ти.
Кроелка честито порастнало момиче и на теб. Много успехи да има в живота.

# 25
  • Мнения: 991
Честито на всички, които са имали поводи за празнуване тези дни!  Hug
Кроелка, КикиНики   bouquet

Аз днес съм щастлива, понеже познати, които имаха три неуспешни опита за детенце вече имат дъщеря, родена на този прекрасен ден!  Heart Eyes Да им е жива и здрава!

Честито и на всички именници!

# 26
  • Мнения: 1 056
Нефертити, Hugчестито и от нас  LaughingМного късмет и леко бременеене  Laughing
На всички именници честит празник  bouquetНека бъдат здрави и мнооого щастливи Hug
КикиНики, честит рожден ден на патерица.Щастие и късмет и все така усмихната  Grinning

Кроелка,да е жива и здрава и твоята щерка   bouquet
Нека този месец донесе само положителни емоции !По Коледа наистина  стават чудеса-моето е от изминалата Mr. Green Laughing
Куини, Hug

# 27
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
След като се записах, сега и да споделя:

Днес изписаха нашият татко от болница след операция. Heart Eyes

Втората за тази година. Стига вече! #Cussing out Нека да се спре онзи, който разпределя болката по хората!

Твърде много преживя този добър човек, твърде много изтегли. Искам да спре болката!

Искам моето Коледно чудо да е неговото избавяне от всичко това... Praynig

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Дано те чуе, Мари! Поздрави и най-добри пожелания за здраве и щастие на съпруга ти!

# 29
  • Мнения: 410
Мари, аз вярвам че на Коледа наистина стават чудеса. Вярвам и че при вас чудото ще стане, особено когато желанията и молитвите ни са от сърце  Hug

Общи условия

Активация на акаунт