Коледа 2011 - тема 3

  • 107 465
  • 753
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 440
Момичета, каква е разликата при меденки направени с олио и такива направени с масло??

# 661
  • Мнения: 118
Моля, дайте някакви рецепти за соленки, че много станаха сладките у нас и мъжо протестира, соленичко искал  #2gunfire

# 662
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Лесните колачета на Наталина  Peace Стават и сладки и солени и са много вкусни.

# 663
  • София
  • Мнения: 618
krikri този шаблон пробвах

харесала съм и къщата от първия линк, който е дала Martita, но тя ще стане двойно по-голяма  Grinning

# 664
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Моля, дайте някакви рецепти за соленки, че много станаха сладките у нас и мъжо протестира, соленичко искал  #2gunfire

Ето и моите соленки

# 665
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Моля, дайте някакви рецепти за соленки, че много станаха сладките у нас и мъжо протестира, соленичко искал  #2gunfire

Ето и моите соленки
Звучат вкусно. Ще се пробват.

# 666
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 440
Моля, дайте някакви рецепти за соленки, че много станаха сладките у нас и мъжо протестира, соленичко искал  #2gunfire

Ето и моите соленки


Мариета, брашното самонадигащо ли е или не, че гледам, че няма никакъв набухвател в рецептата?  newsm78

# 667
  • Австрия
  • Мнения: 28
Моля, дайте някакви рецепти за соленки, че много станаха сладките у нас и мъжо протестира, соленичко искал  #2gunfire

donbonbon

погледни в блога на Йоли. Тези, които ти изпращам не съм ги правила, но са ми в списъка. Като приключат Коледните кулинарии ще се заема с тях.  Wink

http://yoli-www.blogspot.com/2009/03/blog-post_07.html

http://yoli-www.blogspot.com/2008/10/blog-post_21.html

http://yoli-www.blogspot.com/2008/09/blog-post_7150.html

# 668
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И от мен предложение за Соленки с крема сирене

# 669
  • Австрия
  • Мнения: 28
Моля, дайте някакви рецепти за соленки, че много станаха сладките у нас и мъжо протестира, соленичко искал  #2gunfire

Ето и моите соленки

mari_eta, точно твоите соленки търсих да дам, но в бързината не намерих блога  Wink

# 670
  • Мнения: 305
bonni,колко брашно слагаш в меденките
Замесих ги с 2 яйца, 1/2 ч.ч. олио, 1к.ч. мед и 1/2 ч.ч. захар. Започнах с 2 1/2 ч.ч. брашно но беше много меко и после дослагвах но не знам колко точно. Още доста отиде обаче. Станаха супер. Направих ги по-дебелички и станаха мекички, може веднага да се ядат.

# 671
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ани-д, не, обикновено брашно, няма нужда от набухвател, соленките стават много мекички и направо се топят в устата.

# 672
  • Мнения: 1 878
Мерси за рецептите за шприц-сладките! Hug

Моите забравени сладки изобщо не станаха Sad. Сложих ги в нагрята на 160 градуса фурна с вентилатор в 17 часа. Сега ги отворих и изобщо не са изсъхнали, а си стоят на кашести купчинки.

Не знам дали ще успея да ги спася, но включих пак фурната да се загрее за около 30 мин, пък каквото стане! Whistling

# 673
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 440
Ани-д, не, обикновено брашно, няма нужда от набухвател, соленките стават много мекички и направо се топят в устата.
Благодаря, още утре ще ги направя! Много харесвам такива, които имат кашкавал вътре!

# 674
  • БГ
  • Мнения: 735
Мерси за рецептите за шприц-сладките! Hug

Моите забравени сладки изобщо не станаха Sad. Сложих ги в нагрята на 160 градуса фурна с вентилатор в 17 часа. Сега ги отворих и изобщо не са изсъхнали, а си стоят на кашести купчинки.

Не знам дали ще успея да ги спася, но включих пак фурната да се загрее за около 30 мин, пък каквото стане! Whistling
ще с еопекат на бавна фурна ги попечи,няма д а имат вид, ама на с хубав  вкус ще си ги хапнете . Peace

Общи условия

Активация на акаунт