Кухните - 41 тема

  • 86 329
  • 779
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 448
Ruzhito, редактирай си постовете и сложи този линк http://ruzhitsa.snimka.bg/daily/kuhnia.653887 за снимките, защото иначе се влиза в твоя профил от твое име и някак не е редно. Simple Smile

Кухнята ти е много хубава! 

# 736
  • Мнения: 13
Ruzhito, също така по-добре си смени паролата, за да не може да влизат в профила ти. Сега наистина е общодостъпен

# 737
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз след дъъъъълго чудене от около 2г за ъгловия шкаф, глух ли да бъде, с механизъм и то какъв ли да бъде, последно се спрях между този механизъм и просто рафт. Е, накрая сложих само рафт и не съжалявам, защото засега ми е доста удобно без да съм го натъпкала и да трябва да извадя всичко, за да стигна нещо навътре. НО това при положение, че кухнята ми е доста голяма и въпреки многото неща. Иначе сигурно бих избрала някакъв тип механизъм. Чекмеджетата на блум много ми харесаха, но доста място се губи с тях, а и са доста скъпи.

# 738
  • Мнения: X
И моят ъгловият е с рафт, и проблема с намирането в шкафа го реших с едни големи кутии, които се оказаха точни на размер дори и по височина и не се губи нищо, като ми трябва нещо ги издърпвам леко или ги вадя.

# 739
  • Мнения: 61
Ruzhito много хубава кухня!  smile3501

# 740
  • Мнения: 11 496
Ruzhito, чудесна е станала кухнята със кеф да си я ползваш  Peace

# 741
  • Мнения: 335
ок, механизма е супер, ама защо е необходимо да се дават толкова пари за такъв сложен механизъм, а не си измислите обикновен шкаф?
и аз мн ме е страх след известно време това да не хване ръжда, колкото и да съм доволна от росито и техните неща, колкото и да дават гаранция че няма...
незнам де, всеки си преценява
за хубаво е мн яко

# 742
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ако става въпрос за механизма, който аз съм показала на Роси, всъщност харесаха на живо един чешки мисля, че беше, за 600-700 лв някъде. Изглеждаше доста добре направен и качествен. На роси съм виждала някои неща и май не съм очарована от качеството май.

# 743
  • Мнения: 1 312
ок, механизма е супер, ама защо е необходимо да се дават толкова пари за такъв сложен механизъм, а не си измислите обикновен шкаф?
Именно.
С малко въображение може да се измисли една мобилна такава пластмасова етажерка на колелца, с 3-4-5 рафта и да се ползва успешна за недостъпната част.
Регулира се и на височина.

# 744
  • Мнения: 1
Ruzhito, редактирай си постовете и сложи този линк http://ruzhitsa.snimka.bg/daily/kuhnia.653887 за снимките, защото иначе се влиза в твоя профил от твое име и някак не е редно. Simple Smile

Кухнята ти е много хубава! 
Благодаря за съвета  bouquet

# 745
  • Мнения: 1
Ruzhito, чудесна е станала кухнята със кеф да си я ползваш  Peace
Рея благодаря ти!

# 746
  • Мнения: 681
Ruzhito, много хубава кухня  Peace Със здраве да си я ползваш. Горните шкафчета с какъв механизъм са? Цвета на плоскостите знаеш ли какъв е?
Аз се чудя в момента за гръб и плот, и това бялото при теб ми изглежда доста добре. Даде нова насока на чуденето ми  Mr. Green

# 747
  • Мнения: 1
Здравей бибиту  Радвам се,че кухнята ми ти е харесала  Laughing!Иначе цвета на горните шкафчета  е бял гланц,а долните лилав гланц.Гланца не се вижда добре,защото има фолио,което още не сме го махнали.А механизмите на шкафчетата незнам точно как се казват  newsm78,но ще се опитам да ти обясня,когато ги отворш леко,те започват да се отварят сами до горе,механизма е 60 лв.на шкаф.А гърба го исках бял,защото искам да залепя едни стикери,които стоят много ефектно! smile3521

# 748
  • Мнения: 1
Ruzhito много хубава кухня!  smile3501
Благодаря   bouquet

# 749
  • Мнения: 1 070
Имам препарата на Сано за почистване на фурни, но искам да ви питам вие как почиствате вашите, смъквате ли вратата на фурната, на леко топла ли я чистите, изобщо споделете подробно кой с какво и как чисти?

Иначе е време май за нова темичка, кой ще пусне?

Общи условия

Активация на акаунт