Октомврийчетата сладки,чакат коледните изненадки!

  • 26 707
  • 708
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 441
Дезъртче, сега прочетох поста ти  Confused. Много  Hug, много сили да се справите с проблема и дано вече ви се случват само хубави неща  Praynig Hug.

# 631
  • Мнения: 775
Desert`Rose, дано всичко скоро остане наистина в миналото!  Hug

Сами като по-малък също имаше все проблеми с ушите и само в такива случаи се е налагало да взима АБ. Сега вече отмина това, но гледам в студено време все с шапка да е.

# 632
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Здравейте и от мен!

Смуси стискаме палци да се похвалиш с добри новини Hug Praynig Hug

 Desert`Rose- много мъчно ми стана като четох през какво сте минали, можеби това че е 100% лечимо е нещото което те крепи когато гледаш детето ти как страда. Направо си поплаках. Не е честно никоя майка да преживява такава болка. Изкренно вярвам че скоро всичко ще свърши и ще успеете пълноценно да се радвате на новия член на семейството си Praynig Praynig Praynig Hug
Наистина когато имаш проблем колкото и тежък да е той и когато го споделиш ти олеква така че не се отказвай от нас Hug
Много ти благодаря!Трогна ме!

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Desert`Rose, една голяма виртуална прегръдка от мен  Hug Наистина когато нещо ти тежи и те притеснява, споделяй го с нас- ще ти олекне.

Съни, надявам се Али да е по-добре.

Сийн, браво на Благовест за доброто наддаване.

Тази сутрин Ивко имаше леки секретчета, заради които се закашля,  но и на това (както на моментите му с (не)яденето) вече свикнах. Не знам дали от въздуха или от батито, който през 3 дни е хремав, заради ходенето на градина. Явно зимата се очертава по-тежка от други години, но да изкараме до пролетта и всичко ще е в пъти по-леко.

Здрави бебчета на всички и хубаво празнично настроение.

# 634
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Сеса, не мисля, че имаш причина за безпокойство. Синът ми засега е правил най-много 5 изключения (е, вече трябва да започне да разрежда акането), питала съм детски лекарки и акушерки, всички твърдят, че при нормално ако, всичко е повече от добре и честотата е ОК Simple Smile
Ох, хубаво е да знаеш, че и други са така и това е нормално. Искам да те питам - а твоя син събужда ли се когато почне да се напъва да ака? Моят само навън и в колата не се събужда, някаква магия има извън вкъщи....

# 635
  • Мнения: 30
Desert rose Hug Незная какво да кажа, през какво ли не мина ти, но се надявам всичко да се оправи и съдбата, Господ или каквото там има да ви компенсира  Praynig
Смуси , всичко ще е наред мила Hug
Съни, дано сладката Али се оправя бързо!
Сега и аз в общия куп с проблеми- моя убавец Дани от няколко дни не качва и грам. Не стига, че за втория месец качи само 630 гр, ами сега съвсем..Иначе нищо не се е променило в храненето ни, пробвам да зачестя храненето , но диването през по малко от 2,5-3 часа отказва съвсем категорично.Пуснах в темата за кърмене проблема си, но то на какво ли да се надявам, като ми е ясно, че трябва да яде повече , а той не иска..Иначе е много ведър и спокоен, гука, хили се, вика и постоянно иска внимание- като си говорим и ми звънне телефона, само като усети, че не говоря на него и почва да мрънка..Заспива само на ръце , абе уж не можело да се разглезят малки бебета, но аз май си отглеждам малък глезльо Laughing

# 636
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Смуси, стискам палци всичко да е наред.

# 637
  • Мнения: 0
Добро утро

Desert rose, щом докторите са казали, че е 100% лечимо, значи щее така и аз вярвам, че ще се пребори малкия мъж.Изпращаме ти много положителна енергия, често ще си мислим и молим за вас Praynig

Смуси, дано и при вас всичко да е наред Praynig

Съни, дано и Али се оправя бързо и вече да е много здрава Praynig

И ние ще пътуваме по празниците.На 22.12 тръгваме за Т-ще и ще се прибираме на 26.12.Дано времето да не е много лошо.

Днес не вали и се мъчи да пекне слънчице и се чуда дали да не се шматнем за малко навън newsm78


# 638
  • Мнения: 61
Добро утро, момичета!

Desert rose-направо ми се насълзиха очите като прочетох през какви труднсоти минавате. Наистина това, че състоянието на бебчо е 100 процента лечимо трябва да ти дава сили и да те крепи. Изпращам ти цялата си положителна енергия. Хубаво правиш, че споделяш с нас, наистина така че ти олекне.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Смуси- стискам ви палци и в иизпращам цяларта си положителна енергия утре всичко да е наред. Много ясно, че ще я запишеш на платен прием и няма да чакаш другия месец, то на човек да му писне от бюрокрация. Пищи после как е минал прегледа. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Съни- на Али наистина много и се събра. Дано скоро се оправят нещата. За ушички и аз знам, че топлото помага, така че може би е по-добре сега докъто е болничка да не излизате много в студеното време. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 639
  • Мнения: 130
Добро утро!!!

Смуси, не се притеснявай и при Сара се чуваше шум, но не е нещо сериозно, пък и при недоносените често се чува шум!!! Стискам палци и за ТФЕ, всичко ще бъде наред  Hug

Desert`Rose, съжалявам мила, че изживяваш всичко това. Разбирам те чудесно  Hug Hug Hug имай сили и търпение и всичко ще остане зад гърба ви!!!

Съни, бързо оздравяване и дано повече не боледувате.
Не знам до колко наистина действа, но аз всеки ден варя чесън(без да се бели) и го разнасям по стаите - казват, че убива микробите и дезинфектира въздуха. Не мирише!!!

Хубав ден на всички!!!

# 640
  • Мнения: 61
Момичета, днес е Игнажден!

Пожелавам ви само добри хора да влизат в домовете ви!
Hug Hug Hug

# 641
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Извинявам се, че се натрисам така при вас, но ви чета още от както разбрах, че и моят термин е октомври 2011!
Смуси ме провокира всъщност да пиша. Незнам дали ще ти е полезна информацията /може вече да знаеш/, но д-р Велковски преглежда частно и в МЦ Света Петка. Аз съм ходила при него през бременноста. Направи ми страхотно добро впечатление и като професионализъм, и като отношение. Та имах предвид, че там може да има свободен час преди 17.01. Надявам се всичко да е ОК при вас.
А сега все пак да кажа, че моята принцеса Рая се роди на 16.10 - 2660гр.,47см. Терминът ми беше 18.10. Кърмихме се един месец, но кърмата спря и сега сме изцяло на АМ. Рая качва по малко - около 700гр. на месец. Но няма как да е повече след като отказва да изяде повече от 120мл. Както и да е вече се примирих, че ще е финна мацка. Не се сещам какво още да споделя, но предполагам, че с времето ще си кажа всичко /ха, ха/. Спокоен ден на всички.

# 642
  • Мнения: 270
Здравейте девойки!!!Вчера бяхме на преглед-и аз ще си отглеждам финна мадама.За един месец е качила 730 гр/изцяло на кърма/ и е 4.910кг,но пък се е издължила с цели 6 см и е 58 см вече.Ваксина не ни сложиха,утре ще трабва да се обадя,ако не ще остане за след празниците.

Съни,дано Али се оправи по-бързо.И аз като прочетох че пищи си помислих,ч е е ушенцето.Биогайя давах по 5 капки.А за имуностимуланти знам,че до 2 Години не се дават


Десърт,прегръщам те мила Hug Hug HugМного ви се насъбра на вас,но щом доктора да на 100% гаранция сигурно ще е така.Пиши когато имаш време,наистина олеква.

Смуси  Praynig Praynig Praynigза вас с Миа.
Тони,това за чесъна не го знаех,но по-принцип е много силен имуностимулатор така,че може и да е вярно.

Чакам маман да дойде и отивам на разкрасителни процедури+клюкини по женски,а довечера сме на коледно тържество в детската градина на баткото.
Лек път на всички пътуващи.Ние с баткото много пътувахме-на 2 месеца до Врна ходихме ,на 6 месеца в Гърция го водихме,много добрему се отразява пътуването,малката като гледам и тя обича в колата,все пак 9 месеца съм я возила нон стоп.

# 643
  • Мнения: 0
Desert`Rose, прегръдки и мисли позитивно - чудесно  е че е лечимо. На моя много близка детенцето беше така, но сега малката не само, че ходи, но и бяга и няма и следа от проблемът с крачетата Simple Smile
Съни, бързо оздравяване и дано повече не боледува хлапето.
Смуси, пожелавам всичко да е наред с детенцето.
Исках още някои неща да напиша, но Велин се събуди и твори революция - иска си риткането преди смяна на памперс и хранене.

Чудесен ден на всички!

# 644
  • Австрия
  • Мнения: 2 325
Сеса, не мисля, че имаш причина за безпокойство. Синът ми засега е правил най-много 5 изключения (е, вече трябва да започне да разрежда акането), питала съм детски лекарки и акушерки, всички твърдят, че при нормално ако, всичко е повече от добре и честотата е ОК Simple Smile
Ох, хубаво е да знаеш, че и други са така и това е нормално. Искам да те питам - а твоя син събужда ли се когато почне да се напъва да ака? Моят само навън и в колата не се събужда, някаква магия има извън вкъщи....

Да, точно, Сеса. А като почне да се напъва, се извива на дъга чак. Нищо - казват. Но наистина лошо е, когато при напъване за акане от стомаха нагоре започнат да се връщат остатъци храна от стомаха в консистенция на лепкава и гъста слюнка, от която се задушава, ако не започне да го тупка човек, обръща, духа в личицето и пр. .. Денонощно трябва да има някой до малкия. Правя го и с надежда очаквам да стане на 3-4 месеца.. Ще видим, живот и здраве  Peace

Desert`Rose, важното е, че е лечимо заболяването!

Общи условия

Активация на акаунт