Опасни ли са кифлите-джибарки?

  • 9 520
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз пак ще се хвана за правописа, но ми се струва по-редно да се пише джиПарки, а не джиБарки. Все пак карат джипове, а не джибове.

А не, не си схванала тънката подигравка  Wink

http://zemaria.blog.bg/politika/2010/08/05/cheren-djib-na-pytia- … predimstvo.587057

# 16
  • Мнения: 217
Не бях чела линка, въпреки че съм чувала за правото на черния джип. А определенията в коментарите ме потресоха! Жалко, че съм само една обикновена БКК.

# 17
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
А, извинявям се.

Четох наскоро един виц за един недоразбрал дядо:
Та един черен джип, който без предимство пресякъл кръстовището, се блъснал в една жигулка, карана от един дядо. Наскачали мутрите, ще бият дядото, ама той им рекъл:
 - Не се притеснявайте, момчета, сега ще се обадя на сина, той е шеф на птицеферма, ще дойде и всичко ще оправи.
Обадил се дядото на сина и след десет минути се появил хеликоптер, наскачали едни други момчета от Отряда за борба с организираната престъпност, смазали мутрите от бой и си тръгнали.
На тръгване сина казва на баща си:
- Тате, колко пъти да ти казвам, че не съм шеф на птицеферма, а ръководител на отряд "Сокол".

# 18
  • Мнения: 599
Дали е джип или форд КА, все тая като не се знаят елементарни правила за движение по пътищата, не се познава колата ( като габарити и т.н. ) и като седнеш вътре, мислиш само как изглеждаш в очите на околните и вниманието ти е заето основно с това дали те гледат и цъкат злобно с език, а не с карането.

Луда, аз го четох с други животни  Joy ( делфини/тюлени )

# 19
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
''Отивам към паркинга и не вярвам на очите си... блондинка, вдигнала капака налива масло в двигателя! Приближавам, всичко си е наред... налива го в казанчето за чистачките."

Не съм шофьор, но мъжът ми винаги разпознава когато зад волана седи кифлоч. Правят някви невъзможни маневри и глупости.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Кифлата си е кифла, ако ще да се е опаковала като френски кроасан.
Но да, според дългогодишните ми наблюдения, кифла в джиБ или в друга луксозна опаковка си е жива отрова - бавнодействаща, но агресивна и постоянна. Има и приятни изключения, разбира се, за моя радост.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Има и по-опасни от тях - пешлеметата, седнали по 20 в едно возило, независимо какво и надъхващи се и възрастните.
Голямата и мощна кола дава някакво мнимо самочувствие, че можеш да се измъкнеш от една или друга ситуация и по-лесно да поемаш рискове.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
Е,опасни са,ама те не го осъзнават.
Аз имам друга теория за кифлите-джибарки.За да си такава кифла,джиБ се дава след успешно направена   интервенция  лоботомия.
Учудващото за мен е,че това са все млади момичета,а доста агресивни,нагли и пр.Сигурно това върви с пакета към шофьорският курс "Карай джиБ,разбий носеща колона в подземен паркинг".
Минзухар,ако това поне те успокоява,иди в Сити център на паркинг ниво -1.Вчера една кифла-джиБарка се заклещи с мИерцедеса си,и разкърти малко една от подпорните колони.Девойчето се стремеше максимално близо да спре до МОЛ-ъ  Mr. Green
За протокола,ден преди термина ми ме блъсна такава кифла-джибарка и избяга,но за да не решите,че съм предубедена към тях  Mr. Green ще кажа,че няма и година,от както автобус номер 76 от "любимата ми "столична компания СКГТ реши да се спре в мен,защото видиш ли не знаел ,че има светофари на бул.България  ooooh! и не ме бил видял.

Последна редакция: нд, 04 дек 2011, 22:15 от Don Quijote de la Mancha

# 23
  • Мнения: 9 990
Не знам да са опасни.Не съм се сблъсвала с такива.Имам птп с чичка с голф, истеричен и просто неколегиален, щета по неговия таралясник  нямаше но и той ме кифлосваше, хахаха.Не карам джиБ.Но ще карам някой ден. LaughingДоста джибарки ми дават предимство в задръстванията, аз оплаквания нямам, но и не се вра по молове-там може би са друга порода.

# 24
  • Мнения: 6 618
Има и по-опасни от тях - пешлеметата, седнали по 20 в едно возило,
Ей тея са доста по -опасни наистина.
Иначе мисля ,че по статистика кифлите и въобще жените сме доста по-неопасни по пътищата.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз пък имам обратните наблюдения - никога джипове и кифлите в тях не ме дразнят. Пускат ме, държат се прилично. Повече ме дразнят от градския транспорт....Страшно са нагли....
Има ги всякакви на пътя и кифлите не са специален раздел - има много мъже, които карат по-неориентирано и несъобразително жените. А за паркирането......е там е смехът вече....И при двата пола....

# 26
  • Мнения: 1 129
Естествено, че са опасни. Изтръпвам само като я видя с цигара в едната ръка - държаща волана и с гланц за устни в другата, старателно оглеждайки се в огледалото, очертавайки устни и припявайки си. А това го виждам всеки ден и са точно от този тип, кифли-джибарки.

# 27
  • Мнения: 9 483
Леле Don Quijote de la Mancha, ти да не Одиш с магнити в джобовете Joy Какво е това привличане на возила към твоето тяло??

# 28
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Пп. това "джибарки" (каращите джипове) го научих тука у форума.    
Сега трябва да се гордея или да се срамувам ,че съм "джибарка"защото карам джипа ни? Embarassed newsm78
Вярно готино е да си с голяма и мощна кола, но съм внимателна при карането, особено ако с мен са децата.
Вълчо, това стига ли?Banghead Въпросът ми е само днес ли да си трая?travel

Последна редакция: нд, 04 дек 2011, 21:06 от mama_mima

# 29
  • Мнения: 4 585
Разбира се, че да се срамуваш. Ти и това не си разбрала още.

Общи условия

Активация на акаунт