Опасни ли са кифлите-джибарки?

  • 9 525
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 423
.............Сигурно това върви с пакета към шофьорският кур ...............



А, и това ли имало значение  Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 2 430
.............Сигурно това върви с пакета към шофьорският кур ...............



А, и това ли имало значение  Laughing
doh уф,сега видях,какви съм ги сътворила

# 32
  • Мнения: 7 947
Или, мислите ли, не мислите ли,  че за  да може да се качи и да шофира  едно същество  возило с надстандартни кубици  трябва да отговаря на определени изисквания?
Някои знаят, открай време роптая срещу  простите примати, дали на найсегодишни момета да вършеят и правят поразии с камионите им.
Пп. това "джибарки" (каращите джипове) го научих тука у фоума.   

Айде сега, завиждаш  Mr. Green
Стига се пъхахте пък вие - прости майки с деца и джипове, то е ясно, че Мин говори за онези кифли, които имат джип като заслуга на определени свои качества  Wink

# 33
  • Мнения: 2 070
Що кифлите са зад волана, а не в баничарниците, където им е мястото?

# 34
  • Мнения: 7 947
Аз лично против кифлите нямам, всеки си има ценностна система и си следва целите - с негови си средства. На мен нищо не ми накривяват, за да ги мразя, да им се подигравам или иронизирам. Всъщност е сладко нагласена мацка в джип. Друг е въпроса дали може да го кара. Аз нямам книжка, та въобще тая тема ми е куца.

# 35
  • Мнения: 21 565
   Досега не се е чуло да са особено общественоопасни по пътищата. Келеша яхнал татковия голф ги води с няколко обиколки. Преди време една се опита да прегази Руски паметник, действително... но не съм забелязала някаква закономерност.
   По скоро причиняват опасност да не му се пукне на някой сърчицето от яд, като ги зърне , извисили се в джиБа..

# 36
  • Мнения: 9 451
JoyПомислих, че става въпрос за някакви кифли с нестандартен пълнеж, или за някакви нови хлебарки.

На първо четене и аз Joy

# 37
  • Мнения: 4 586
Ами не, аз си бях на тротоара, с много нисък бордюр. Срещу ул В Левски, там, където излиза на нещо като кръгово около площад Независимост. Джибарката се качи до краката ми на бордюра, защото правеше десен завой с лявата ръка, а с дясната си държеше нокийката и говореше.
Нямам ваблюдения да са по-опасни по пътищата, но когато ги настигам и няча как да ги изпреваря, ги псувам люто. Голяма гъзария е да карат бавно, стъпили на пода - да ги видят всички от стъргалото.

# 38
  • софия
  • Мнения: 9 590
''Отивам към паркинга и не вярвам на очите си... блондинка, вдигнала капака налива масло в двигателя! Приближавам, всичко си е наред... налива го в казанчето за чистачките."


Joy Joy

# 39
# 40
  • n/a
  • Мнения: 3 341
... то е ясно, че Мин говори за онези кифли, които имат джип като заслуга на определени свои качества  Wink

Всеки джиБ или джиП е заслуга за определени качества.

В отговор на въпроса, всеки може да е опасен. Упоменатия персонаж не е по-опасен от другите. А те  не са никак малко, уви.

# 41
  • Мнения: 614
Много по-опасни за мен са разни пенсии, които са се вкопчили във волана на раздрънкана, раждясала лада, за няма 100 лв; огледала не ползват(ако въобще имат); сигнализация също; пък и да ударят ладата - голЕм праз.
В моите критерии след тия старци(които са тотално непредвидими на пътя); се нареждат мъжете с очила с диоптър; та чак след това са кифлите, но не джиБарки, а най-обикновени лелки, над 50-те.
Младите шофьори са чаааааак на 4-то място в моята класация  Flutter

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Че то според твоята класация не останаха читави шофьори.

# 43
  • Мнения: 614
Ами то по-скоро е скала на опасните шофьори Laughing

# 44
  • Мнения: 2 175
Хихи..не знаех, че съм кифла-джибарка.. Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт