Покажете си детските стаите - тема 15

  • 99 213
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Някой знае ли в Пловдив къде мога да намеря матраци на по-сносни цени? И нашата детска е готова вече остана матрака  Peace Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 341
Плат. Пореста гума - от тия големите пъзели за под.
Това с пъзела е добра идея, ще пробвам. Благодаря!   bouquet

# 62
  • Мнения: 1 298
mishenka много сладки картини.   Heart Eyes Откъде са?

# 63
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Записвам се да ви следя.

# 64
  • на североизток
  • Мнения: 460
Джиджимон, хубаво се е получило!
Мебелите са по поръчка, нали?
Колко излезе всичко и от какъв материал е? От МДФ изцяло или има и ПДЧ, или е само ПДЧ Grinning?
Много интересна идея с контакта, вграден в гардероба и въобще това, че раклата е разделена на две-много по-практично става, браво на този, който го е измислил Peace На пейката-ракла може да добавите омекотители на пантите или панти с амортесьори, за да не се тряска като се затваря Wink

# 65
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Някой знае ли в Пловдив къде мога да намеря матраци на по-сносни цени? И нашата детска е готова вече остана матрака  Peace Grinning

Влез в сайтовете на големите вериги за мебели и разглеждай промоциите, стигнал съм до извода, че от матрак не трябва да се пести.

# 66
  • София
  • Мнения: 217
Ние преди година си взехме матрак за спалнята на Магнифлекс. Е не мога да ви опиша колко по-дълбоко спя и колко по-добре се чувствам. За детето също мисля да се доверя на Магнифлекса. Приятели имат от българските Латекс http://ekon-bg.com/bg/product-details.php?id=127 и те са супер доволни, а и са доста по-евтини. Като цяло съм против пружинените. За дунапренените съм чувала, че след 2 години стават канцерогенни. Както е казал shadowman  от матрак не трябва да се пести, там прекарваме доста голяма част от денонощието. А още повече, че на дечицата сега им се развива костната система и е важно да спят на качествен матрак.

# 67
  • Мнения: 72
mishenka много сладки картини.   Heart Eyes Откъде са?

Преди 2-3 години ги купихме от Кауфланд на много символична цена:) И нас много ни радват Heart Eyes

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 23 684
Някой питаше за легло върху гардеробче. Видях такова в Юск. В каталога на третата страница долу го има.
http://katalogpromocii.com/%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8% … -14-12-2011%D0%B3
Аз питах, интересно решение.

# 69
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ето още една идея за двуетажно легло - това специално е за две девойки.  Wink

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
 ♥asq♥ много матраци в Пловдив има в бившата Полиграфия. Също и в близост до данъчното на ул."Радецки"

# 71
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз тук ,макар че скоро едва ли ще правим детска, но идеите ви са супер. Сега стъкмихме една с досегашните мебели, а като поотраснат ще им прави вече нови детски.

# 72
  • Мнения: 1 883
Ето още една идея за двуетажно легло - това специално е за две девойки.  Wink



Страхотен креват, а чаршафите от къде са?

# 73
  • София
  • Мнения: 1 715
Имате ли идея къде мога да намеря хубави бели тапети? И фототапет с принцеси - на Дисни по възможност Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 120
Имате ли идея къде мога да намеря хубави бели тапети? И фототапет с принцеси - на Дисни по възможност Simple Smile
в Домко има много богат асортимент на тапети, на Есприт със сигурност има бели, пак в Домко можеш да си поръчаш фототапета- около  месец е доставката

Общи условия

Активация на акаунт