Ябълка и коланче за зачеване - тема за вярата - 2

  • 111 828
  • 574
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 682
Честит празник на всички.Повече сбъднати мечти,вяра и надежда за успех,сила и увереност за осъществяване на желанията!На този ден се случват чудеса!
Нека св. Богородица бди над вас и ви закриля!


Споделям тези пожелания от стрце!  bouquet

# 406
  • Мнения: 71
NewSweetCandi. Аз също ходих в храма,да ми прочетат молитва за лека и безпроблемна бременност.Отчето се държа добре пускаше майтапи,прочете ми молитва и не ми поиска никакви пари.

# 407
  • Мнения: 85
Вярвайте, момичета. Силата я има. При мен чудото стана след три години носене на коланче. От година и един месец си имам малкото слънчице Светлозар, и все още търся достатъчно силен начин да благодаря на Света Богородица за неописуемото щастие. Пожелавам го и на вас.

# 408
  • Мнения: 1 339
Влизам за да дам надежда, след дълго чакане и молитви, носене на коланчето повече от 3 години сега съм щастлива мама. Вярвайте и не се отказвайте момичета. Моля се за всички и знам, че скоро и вашето чудо ще се случи!

# 409
  • Мнения: 107
И аз да се запиша..Здравейте...
И при мен се случи чудото...Наистина чудо...
Ако искате ще ви разкажа историята ....
Вярвайте

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
И аз да се запиша..Здравейте...
И при мен се случи чудото...Наистина чудо...
Ако искате ще ви разкажа историята ....
Вярвайте
Разкажи твоето чудо Wink

# 411
  • Мнения: 76
И аз да се запиша..Здравейте...
И при мен се случи чудото...Наистина чудо...
Ако искате ще ви разкажа историята ....
Вярвайте
Разкажи твоето чудо Wink
Praynig

# 412
  • Мнения: 107
Накратко....
Не зъм носила коланчето..
Ние от 3 години се надявахме на бебе,но не идваше..
Миналата година ,точно в деня в които изнасяхме 1 година на тати,,,В града докараха иконата на Св,Богородица златната ябълка...( незнам дали е съвпадение,но точно предишния месец сперматозограмата на ММ беше зле (само 6 % живи )...и мислех да ходя в Горни воден ).
Та...На сутринта отидохме с ММ и се помолихме...обещах че ако ме дари с бебе ще сложа името на майката на богородица...
следващата седмица (било е и деня на свадбата на родителите ми)...съм заченала...имах проблеми и усложнения,но се върнахме в църквата,,,дарих 3 кг ябълки които сънъвах ,че трябва да дам,с ММ благодарихме и оставих пари да ми четат молитви.....дъщеря ми се казва Аннализа и е здрава и борбена ..

# 413
  • Мнения: 89
Mammapak,  с теб сме в обща отчетна тема в Бременност и раждане Simple Smile Драго ми е, че и вие сте били благословени.

# 414
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
Момичета, здравейте  Stop Понеже ми предстои процедура септември/октомври, не мога да изчакам другия Великден за празника на храма. Дали ако отидем идните седмици, ще може да ни прочетат молитвата и всичко останало или сме изпуснали момента?

# 415
  • Мнения: 2 828
Момичета, здравейте  Stop Понеже ми предстои процедура септември/октомври, не мога да изчакам другия Великден за празника на храма. Дали ако отидем идните седмици, ще може да ни прочетат молитвата и всичко останало или сме изпуснали момента?

Звъннете на свещеника и си направете уговорка, за да знаят, че отивате. Молитва се чете по всяко време на годината, не само на празника.

# 416
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
Много благодаря   bouquet

# 417
  • София
  • Мнения: 30
NewSweetCandi. Аз също ходих в храма,да ми прочетат молитва за лека и безпроблемна бременност.Отчето се държа добре пускаше майтапи,прочете ми молитва и не ми поиска никакви пари.


Здравей, радвам се за теб, за това, че такова свято нещо е преминало наистина по свят начин , а не грозно и меркантилно. Отчето Живко Николов ли се казваше или не помниш?

Поздрави,

# 418
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
NewSweetCandi. Аз също ходих в храма,да ми прочетат молитва за лека и безпроблемна бременност.Отчето се държа добре пускаше майтапи,прочете ми молитва и не ми поиска никакви пари.


Здравей, радвам се за теб, за това, че такова свято нещо е преминало наистина по свят начин , а не грозно и меркантилно. Отчето Живко Николов ли се казваше или не помниш?

Поздрави,


Въпросът не е към мен, но като "прясно" посетила мястото отговарям...Отецът се казва Живко. Има странно чувство за хумор, но аз лично го харесах много!Чете ни молитвата общо с една друга двойка / "засякохме се" в храма/.Успя да ни предразположи да се чувстваме удобно и без капка притеснение!
За питащите по напред в темата...Питах отчето , дали ако мине година и няма бременност се ходи за ново коланче? Ухили се и каза:
- Не!Защо реши така?
-Ми така четох -промрънках аз  Grinning
- Ми чети си ти...- пак се ухили отец Живко - Носиш го докато родиш!
Изведе ни до стенописите с другото момиче да си вържем коланчетата. "Бъзна" няколко пъти мъжът ми...  Joy
Пожелахме си взаимно да кръсти в храма и децата и внуците ни.Изпроводи ни с усмивка и "Лек път"!

Преди да отидем го питах какво да носим.
Каза: "Нищо!Идвайте- добре сте дошли! "
Изпекох питка.Взехме вино, зехтин, ябълки и детски дрешки. /така усещах, че трябва да направя/

Ритуалът струва 20 лв./включва свещ, икона- голяма, две малки иконки за всеки, книжка, коланче, ябълка, молитвата за дете и ежедневни четения за една година/
Докато си бръкна в чантата за парички отец Живко ме хвана за ръка и тихичко ми каза да не се притеснявам!
И да нямаш пари рече, да не мислиш, че ще Ви върна!
Жив и здрав да е!Прави му чест, че не е комерсиален!

И те така!Нареждам се на опашката в очакване на чудото!!! Дай Боже всеки му! Praynig

п.п. За всички пътуващи в тази посока... Като влезете в "Кръговото" след табелката за Горни воден - Горни воден е на втората "пресечка".Ние 40 мин. се въртяхме из Долни воден.  Joy Табелки в кръговото няма...!
 

# 419
  • Мнения: 459
От вчера и аз съм с коланче, отец Живко ни чете молитва, взехме си ябълка, дори я изядохме днес на гладно. Дано чудото се случи и при нас Wink

Общи условия

Активация на акаунт