Ябълка и коланче за зачеване - тема за вярата - 2

  • 111 534
  • 574
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 753
Здравейте, нямах щастието да забременея... 😢
Какво да правя коланчето след като изтече годината и не забременях?

Аз първото си го носих повече от година, дори две. Забременях продължих да го нося и сега е под дюшечето на сина ми.
Сега опитваме за второ и вече го нося повече от година. Не мисля, че има проблем. Успех!

Последна редакция: ср, 08 сеп 2021, 09:42 от Рончо

# 526
  • Мнения: 2 421
Притеснява ме, че моето може би го сложих в грях...
Точно сутринта преди да тръгнем от хотела за манастира ми зацапа. Не бях сигурна дали е цикъл, беше много рано за МЦ може би седмица, сгреших явно като не казах на отеца, а мисля че е грях да се влиза в храма като жената е в цикъл.
Та затова не искам да го нося вече( мина година ), но не знам какво да правя с него.

# 527
  • Мнения: 753
Притеснява ме, че моето може би го сложих в грях...
Точно сутринта преди да тръгнем от хотела за манастира ми зацапа. Не бях сигурна дали е цикъл, беше много рано за МЦ може би седмица, сгреших явно като не казах на отеца, а мисля че е грях да се влиза в храма като жената е в цикъл.
Та затова не искам да го нося вече( мина година ), но не знам какво да правя с него.

Тогава, идете за ново. И попитайте отеца какво да правите със старото коланче.

# 528
  • Мнения: 2 421
Благодаря ви за съветите... скоро няма да мога да отида ( живеем в другият край на България).
 Дано да не е лошо, че го държа в къщи.

# 529
  • Мнения: 353
Да, носят се постоянно, сваля се само когато се къпеш.
Благодаря много 💐🌹⚘🌷☺

# 530
  • Мнения: 468
Благодаря ви за съветите... скоро няма да мога да отида ( живеем в другият край на България).
 Дано да не е лошо, че го държа в къщи.
.      Здравейте, ако много се притеснявате,предлагам да го заровите в някоя градина под плодно дръвче или цъфтящо цвете,но градинско,така няма да е в домът ви,а и ще го наречете за плодородие, свещеникът ни беше казал така да направим с остатъците от ябълките,които ни беше дал Аз,също имах такова коланче носих почти три години,и в цикъл,и на процедурите ин витро,та до раждането! Всичко добро,постъпете както ви диктува сърцето!

# 531
  • София
  • Мнения: 2 629
Момичета, енергията на иконата е толкова силна, че единственото, което е нужно е да се помолите пред нея с вяра, за да се случи чудото. Забременях няколко месеца след като бяхме в църквата, макар и с помощ, след 4 години неуспешни опити. Друга подобна икона с огромна енергия има в Троянския манастир. Скоро не бях усещала подобна сила.

Последна редакция: ср, 08 сеп 2021, 16:13 от BettyBoop

# 532
  • Мнения: 60
Здравейте.
На мен отеца ми каза.че независимо дали съм забременяла или не след една година да му го върна...

# 533
  • Мнения: 2 421
Цитат на: Да и Не link=topic=627488.msg43436275#msg43436275 dрate=1631128220
Здравейте.
На мен отеца ми каза.че независимо дали съм забременяла или не след една година да му го върна...
Лично ли трябва да бъде или може да се прати?

# 534
  • Мнения: 60
Това не го каза...предполагам че може и да го изпратите...но първо му се обадете и питаите...

# 535
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Здравейте, нямах щастието да забременея... 😢
Какво да правя коланчето след като изтече годината и не забременях?
първо не сте го сложили в грях и второ - аз забременях СЛЕД като свалих коланчето .. носих го повече от година, но не усещах за правилно да го сваля и го носих, а когато бях готова да се разделя с него, го загубих - не мога да ви го обясня, много странно беше - прибрах го и знам точно къде го сложих, но след това го нямаше и никой не го беше пипал .. намерих го миналата година на място, което никога не бих го сложила .. освен това цветето, където закопах остатъка от ябълката - умря, за една нощ - полях го преди да си легнем, а сутринта беше изсъхнало .. така, че слушайте сърцето си - ако то ви казва да го свалите или пък да го носите, правете каквото чувствате за правилно ..

# 536
  • Мнения: 2 591
Притеснява ме, че моето може би го сложих в грях...
Точно сутринта преди да тръгнем от хотела за манастира ми зацапа. Не бях сигурна дали е цикъл, беше много рано за МЦ може би седмица, сгреших явно като не казах на отеца, а мисля че е грях да се влиза в храма като жената е в цикъл.
Та затова не искам да го нося вече( мина година ), но не знам какво да правя с него.
Ако не искаш да го носиш, недей, ти си усещаш, но се успокой, нито  сложено коланчето в грях, нито е носено погрешно.
Не е грях жената да влиза в църква по време на цикъл. Напротив, може да ходи на църква, може да се моли, да целува иконите, да вземе нафора и светена вода, да пали свещи. Единствено по нейно желание може да се въздържи от причастие.
Самият Христос е изцерил жена с кръвотечение, когато се е докоснала до дрехите му. Дотогава жените в това състояние са се считали за нечисти. Обаче според Бог, нечист е греха, а не нещо, което е в природата ни и не зависи от нас. И е казал на жената: "Твоята вяра те спаси.".
Така че, недей да се чувстваш виновна, за това грях нямаш. Не се знае какъв е Божия промисъл за теб, може да не си забременяла тази година, защото Бог те е запазил от нещо по-лошо.

# 537
  • Мнения: 2 421
Оpossum, благодаря ви!

# 538
  • Мнения: 205
Здравейте, момичета и честита Нова година! Желая ви здраве и сбъднати мечти (всички знаем какви). Бих искала да ви попитам някоя от вас ходила ли е скоро в църквата?

# 539
  • Мнения: 5
Ние с моя приятел пробваме за бебче и досега сме опитвали само 3 пъти, но чакаме. И ние не бързаме да се тревожим и да търсим помощ. Попринцип аз съм с ИР и Хашимото и знам, че ще се получи по-трудно. Аз съм дъщеря на свещеник и днес отидохме, за да ни прочете молитва и да се помолим. Получих коланчето и ябълка, която да изядем двамата сутринта. Отидохме с цел да получим благословение от Господ и Св.Богородица. Мисля, че никой не трябва да се засяга, че му се чете тази молитва, която се води за бездетни. В молитвата се уточняват и доста неща с които се иска благословение. Днес в молитвата дочух, че се иска благословение, ако живеем на семейни начала, т.е. ако живеем без брак. И най-важното е църковният брак, защото по църковните канони, ако нямаме църковен брак не е редно да се прави с..кс. Просто по този начин се живее в грях по църковните канони де. И за тази цел се иска благословение. И аз не съм безгрешна, живея в 21век...така де минало е онова време в което мъжете чакат, чакат... Днес даже споделих на отчето, че се притеснявам точно заради това, че с приятеля ми нямаме църковен брак, въпреки, че съм дъщеря на свещеник и съм вярваща. А моя приятел не е много вярващ и няма как да му опра нож в гърлото и да му кажа да се венчаем. Той само каза, че това е Божа работа.

Общи условия

Активация на акаунт