Ябълка и коланче за зачеване - тема за вярата - 2

  • 111 537
  • 574
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 35
И аз мисля така като вас не можем да накараме на сила някого но можем само да се молим за него.Всеки има свободата да вярва или да не вярвя.то трябва да го усетиш от вътре а не да е на сила .

# 541
  • Мнения: 156
Здравейте! Искам да попитам някой знае ли празника утре кога започва и в колко часа се ходи! Благодаря предварително Simple Smile

# 542
  • Мнения: 2 511
Здравейте, днес бяхме на следобедната литургия и след това свещеникът ни прочете молитва за рожба, даде ми ябълка и коланче. Честно казано нямам желание да го нося и по-скоро смятах да си го държа под възглавницата, но не знам...Аз лично вътрешно си усещам, че самата вяра ми е достатъчна, а коланчето ще ми носи дискомфорт. Има ли и други като мен. 😊🍀

# 543
  • София
  • Мнения: 2 629
Има:) И ние днес бяхме в църквата. Изслушахме празничната литургия до някъде, записахме се за молитвите за рожба, взех ябълка. Жената, която ми я даде беше леко очудена, че не искам коланче, но не е за мен. Няма как да го нося нонстоп. За мен вярата е друго. Иконата е много силна. Още като влезнах в храма ми текнаха сълзите. Някак пречистващо ми подейства. Преди 8 години измолих първата си рожба от Богородица. Моля се да ни помогне да имаме още едно детенце.

# 544
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Два пъти съм ходила там и два пъти съм носила коланче.
Първият път забременях 5 месеца след молитвата, 1-во инвитро, само една яйцеклетка, стана ембрион и се хвана... до средата на 6 месец. Докато не махнах коланчето, не можех да родя. За нещастие не е с положителен край този опит.
Вторият път го носих може би година, имах много неуспешни опити, този път инсеминации. Усещах, че ми "тежи", че го нося, но не исках да го сваля, докато не ме приеха в болница С Корона миналата есен. Бях в тежко състояние и го свалих. От тогава не сме ходили. Много ми се иска да отидем отново, но не е далече И в момента сме възпрепятствани. Не знам кога ще успеем.
Пожелавам на всички молитвите ни да бъдат чути! 🙏

# 545
  • Мнения: 156
Здравейте! И ние бяхме вчера! Взехме ябълка и коланче и вярвам че чудото ще ни се случи!

# 546
  • Мнения: 22
Здравейте на всички момичета, които дълго време чакат да станат майки, но все още не се получава.
Случайно попаднах на тази тема и сега разбрах за тази църква и за коланчето и ябълката, които помагат на такива, като над да сбъднат най-голямата си мечта. Искам да попитам дали трябва да отида на място в църквата или може някой друг да отиде вместо мен и след това да ми изпрати коланчето и ябълката, като молитвата да се изпълни за мен.

# 547
  • Мнения: 5
Здравейте на всички момичета, които дълго време чакат да станат майки, но все още не се получава.
Случайно попаднах на тази тема и сега разбрах за тази църква и за коланчето и ябълката, които помагат на такива, като над да сбъднат най-голямата си мечта. Искам да попитам дали трябва да отида на място в църквата или може някой друг да отиде вместо мен и след това да ми изпрати коланчето и ябълката, като молитвата да се изпълни за мен.


Лично трябва да отидете с мъжа ти. Чете се молитва на двамата.

# 548
  • Мнения: 22
Здравейте на всички момичета, които дълго време чакат да станат майки, но все още не се получава.
Случайно попаднах на тази тема и сега разбрах за тази църква и за коланчето и ябълката, които помагат на такива, като над да сбъднат най-голямата си мечта. Искам да попитам дали трябва да отида на място в църквата или може някой друг да отиде вместо мен и след това да ми изпрати коланчето и ябълката, като молитвата да се изпълни за мен.


Лично трябва да отидете с мъжа ти. Чете се молитва на двамата.
Здравейте, аз се свързах с църквата и ми отговориха, че може да извършат ритуала и да ми изпратят коланче и ябълка. Итака ще направиим.

# 549
  • София
  • Мнения: 3 846
А след като се роди детето, какво се прави с коланчето?

# 550
  • Мнения: 2 511
А след като се роди детето, какво се прави с коланчето?
Слага се под матрачето на бебчето 💗

# 551
  • София
  • Мнения: 3 846
А след като се роди детето, какво се прави с коланчето?
Слага се под матрачето на бебчето 💗
И докога така?

# 552
  • Мнения: 22
Здравейте на всички момичета, които дълго време чакат да станат майки, но все още не се получава.
Случайно попаднах на тази тема и сега разбрах за тази църква и за коланчето и ябълката, които помагат на такива, като над да сбъднат най-голямата си мечта. Искам да попитам дали трябва да отида на място в църквата или може някой друг да отиде вместо мен и след това да ми изпрати коланчето и ябълката, като молитвата да се изпълни за мен.


Лично трябва да отидете с мъжа ти. Чете се молитва на двамата.
и
Здравейте, аз се свързах с църквата и ми отговориха, че може да извършат ритуала и да ми изпратят коланче и ябълка. Итака ще направиим.
Здравейте,
Вече имам коланче, което сложих на кръста си. Изядох и ябълката, а остатъците зарових в саксия с цвете.
Силно ще се моля, да се сбъдне мечтата ми и да стана майка.
Моля ви споделете след колко време сте сбъднали мечтата си

# 553
  • Мнения: 21
Здравейте, да си споделя и аз пътешествието до църквата.
Някак си по вода ми тръгна пътя към Асеновград. Знаех си, че не трябва да се отказвам. Въпреки проливния дъжд и грамотевиците стигнахме в църквата. По обиколихме я, но беше заключена. Звъннах на номера,който е обявен в интернет и до минутки дойдоха да отключат.
Някак си ми олекна, че не съм отишла напразно. След това си записахме имената да се четат цяла година, и за моя огромна радост-свещеника дойде и ни прочете молитвата. после ми обясни за ябълката и коланчето. Бях много спокойна и в душата ми  настана една топлота и радост. Има сила на това място, не може да не се усети.
Бог да е с всички нас,които все още нямаме рожба. По Неговата воля,ще стане!

# 554
  • Мнения: 3
Здравейте, борещи се момичета! Аз днес също отидох в църквата, взех си ябълката и коланчето, но се притеснявам да не забравям да го слагам, докато си изградя навик постоянно да е на мен. Каква е символиката на това коланче?

Общи условия

Активация на акаунт