Децата и ските - 3

  • 40 417
  • 659
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 249
Наканили сме се да го запишем тази година големия. В детската градина всяка година организират. Само дано не ме изненадат неприятно с цената Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
Цените на ски училищата на Витоша не са променяни 3-4 години. И тази година няма да бъдат променени, въпреки проблемите горе.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 249
Цените на ски училищата на Витоша не са променяни 3-4 години. И тази година няма да бъдат променени, въпреки проблемите горе.
Това е добре, защото бях чула, че щели да бъдат с едно 50% нагоре Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 3 064
Няма такова нещо. Нали ще загубят половината си клиенти. Не е възможно вдигане на цените, въпреки вдигането на всички разходи.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 041
Моля ви, препоръчайте ми изпитано ски-училище! Да са внимателни и все пак да ги понаучат да се държат на ските. За не много малки деца говоря-на 8 и 4.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
Писах на лични Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2
здравейте,ако може и на мен кординати  Simple Smile
благодаря!

# 22
  • Мнения: 76
А как стоят нещата със  сноуборда при децата,от каква възрсат най -рано?

# 23
  • София
  • Мнения: 3 064
За сноуборд е хубаво детето да е поне на 7-8 години. По-лесно се учи, но е по-специфично и не е подходящо за най-малките.

# 24
  • на терасата
  • Мнения: 661
Здравейте, интересувам се дали някой е бил на Боровец и е ползвал ски-училището на хотел Самоков? Имаме намерение да ходим там за няколко дни и се интересувам как стои въпроса със ски училищата и ски учителите на Боровец? 

# 25
  • София
  • Мнения: 2 141
Идвам да събирам информация, макар че мисля да изчакаме до другата зима, за да го качим на ски. Иначе отсега обяснява как щял да кара като порастне и само иска гледа нашите ски в гардероба. Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 7 191
Миналата година щяхме да записваме дъщеря ми на ски училище от градината. Даже платихме, обаче тя взе, че точно тогава се разболя.
Така че чакаме тази година. Предвид актуалните проблеми - плацовете на Витоша не трябва ли да се обработват някак все пак  Thinking
С други думи чудя се ще има ли ски училище изобщо.

Луда Мара, ще ти пиша на лични.

# 27
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте! И в нашата детска ще организират ски-училище, но малкият никога не е виждал ски, та искам да го кача преди това. Моля дайте предложения: Алеко ми е много далеч с кола. Нямам претенции за писта (ние ще прохождаме), но ми трябва ски гардероб. Благодаря!

# 28
  • Мнения: 2 309
Здравейте,

записвам се да следя темата. Дъщеря ми е почти на 6 г. Тази година за пръв път ще я качим на ски. Баща й искаше още миналата година, но детето го беше страх. Все още я е страх малко.
С екипировката сме ОК, що се касае дрехите, но обувки и ски смятам да наема. Живот и здраве януари месец ще прекараме в Банско, където ще наемем ски учител.

# 29
  • Мнения: 5 255
С други думи чудя се ще има ли ски училище изобщо.

На Ветровала и Офелиите съоръженията работят.
Те са собственост на Мачирски.

Общи условия

Активация на акаунт