Бареков за протестиращите зърнопроизводители

  • 6 068
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 56

хахахахаха! най-точният коментар до момента!!!

# 77
# 78
  • София
  • Мнения: 8 942

Много интересни неща се случват в момента.
Като моя позната, която твърди, че ББ й бил виновен, че била безработна, нищо, че няма висше образование...  Joy
Хаха, не се стърпях. Че само тия с висше образование ли имат право да работят.
 hahaha
Колкото до Бареков, прост селянин, избиващ комплекси и лижещ г...зове. Никога не съм го харесвала, ако не бяхте пуснали тази помия нямаше и да го видя до къде е паднал.

# 79
  • Мнения: 5 462

Много интересни неща се случват в момента.
Като моя позната, която твърди, че ББ й бил виновен, че била безработна, нищо, че няма висше образование...   Joy
Хаха, не се стърпях. Че само тия с висше образование ли имат право да работят.
 hahaha
Що за разсъждения ? Shocked
Тези които нямат ВисШу с камъни ли трябва да ги избиват ? Rolling Eyes
Кой бе моме тогава ще ти прави млякото , хляба , месото което ядеш всеки ден ? ooooh!

# 80
  • Мнения: 12 681
Много  внимание му обърнахме на този .../дама съм, не мога да го кажа/. Вярвах, че наистина се е развил, много е амбициозен.  Но не може да надскочиш себе си. Прилича ми на Слави Трифонов, но май се взима прекалено на сериозно.

# 81
  • Мнения: 1 788
Айде сега, прочетете и другата половина на изречението.
Как точно ББ е виновен на някого персонално, че няма работа?

# 82
  • Мнения: 335
...Как точно ББ е виновен на някого персонално, че няма работа?

На Бареков не му е виновен определено. Момчето е дошло чак от майната си тук "да си изкарва хляба" и ей на- изкарва го.

# 83
  • Мнения: 419
Много време и внимание му отделяте на Бареков
http://www.webcafe.bg/id_1104111048

# 84
  • Мнения: 147
Честно заради тези думи казани в ефир, заслужава повече да не работи  Wink
Определено трябва да се съобразяваш как наричаш хората. Това са си откровенни обиди.

Друг е въпросът, че почти всички от тях могат да го купят и продадат по 100 пъти. А той може и това да е искал  Sick   Но никой не е пожелал да го купи ........

# 85
  • Мнения: 4 916
Много време и внимание му отделяте на Бареков
http://www.webcafe.bg/id_1104111048

Не съм гледала Бареков, но ако цитатът в първия абзац е истина, то... този е ебати педала.  Да ме прощават педалите, имам по-високо мнение за тях.
Речникът  на българския език не побира това, което мисля да му кажа.

# 86
  • Мнения: 4 781

Точно!

Винаги ми е бил неприятен Бареков, но явно напоследък надминава себе си.

# 87
  • Мнения: 335
И аз ей сега чак го гледах -  тоя чут и гледан в ефир изглежда много по-прост, отколкото, ако му четеш думичките. Те са само част от тирадата му - всъщност разправял как от 20 години е в София, така че селяните да се разкарат и да не му се пречкат или нещо подобно.

Протестът беше съвсем законен, с нужните разрешения и в право на протестиращите.

Затова интересното е, че щом СЕМ ги е шубе да си вършат работата по понятни причини (с оглед за кой точно шлифер се хванал бареков), да вземе да се самосезира прокуратурата. Не зсамо за обиди:

"... аз ще оглавя едно гражданско общество срещу тази развилняла се пасмина от провинцията и не се знае ние какво можем да направим - можем да режем гуми, може да палим трактори. "

Полисията намери ли пироманите всъщност? А тия с кирките в автомобилите?

ПП
Из Наказателния кодекс:
Чл. 144. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г., изм. - ДВ, бр. 10 от 1993 г., изм. - ДВ, бр. 62 от 1997 г., изм. - ДВ, бр. 92 от 2002 г., изм. - ДВ, бр. 26 от 2010 г.) Който се закани на другиго с престъпление против неговата личност или имот или против личността или имота на неговите ближни и това заканване би могло да възбуди основателен страх за осъществяването му, се наказва с лишаване от свобода до три години.

Чл. 213а. (Нов - ДВ, бр. 62 от 1997 г.) (1) Който с цел да принуди другиго да се разпореди с вещ или със свое право или да поеме имуществено задължение го заплаши с насилие, разгласяване на позорящи обстоятелства, увреждане на имущество или друго противозаконно действие с тежки последици за него или негови ближни, се наказва с лишаване от свобода от една до шест години и глоба от хиляда до три хиляди лева.

Чл. 148. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г.) За обида:
1. нанесена публично;
2. разпространена чрез печатно произведение или по друг начин;
4. (изм. - ДВ, бр. 10 от 1993 г.) от длъжностно лице или от представител на обществеността при или по повод изпълнение на службата или функцията му,
(изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г.) наказанието е глоба от три хиляди до десет хиляди лева и обществено порицание.


Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 22:39 от Холограма

# 88
  • Мнения: 419
Хологорама, за перстъпления по чл.144 ал.1 от НК, наказателното поизводство се възбужда по тъжба на пострадалия, т.е. прокуратурата не може да се самосезира.
Чл.213а НК е неприложим, за щото условието е да е извършено, с цел да принуди другиго - в случая целта е недоказуема, както и евентуалният пострадал.
чл.418 също е неприложим - кой е обиденият?
В случая, според мен, няма нито приготовление, нито опит за престъпление.

СЕМ ще разгледа случая, доколкото прочетох.

# 89
  • Мнения: 335
Танцуваща с вълци, неприложими са по други причини (чл.213а НК). Послеписът с извадките е  дизайн.

И как "кой е обиден"? бареков се е обидил.

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 09:28 от Холограма

Общи условия

Активация на акаунт