Бареков за протестиращите зърнопроизводители

  • 6 065
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 54
Можел да реже гуми и да пали трактори! Във време, когато всяка нощ се палят коли.

# 121
  • Мнения: 24
По въпроса защо са чистите трактори - моят приятел се занимава с това,познавам почти всички в областта,които се занимават и да ви кажа - всички си мият машините преди протест,все пак няма да е особено прилично да бият път до столицата или където и да е с мръсни,прашливи машини.А кал между грайферите наистина няма как да се задържи.

# 122
  • Мнения: 24

Това, което виждам аз е трактори, които НИКОГА не са влизали в кал. Чисто нови!!!
Те тия трактори са си ги купили специално за протеста. Ама вие понякога хич не мислите, като пишете.  ooooh!

Не! Дадени са им специално за протеста.

Не визирам всички, но специално тези на снимката едва ли някога са газили кал.

За мен протеста е политически.
От кого са им дадени, от производителите на трактори ли? Или от производителите на гуми. Защото не виждам проблем един трактор да се измие. Глупости са това за калта. Ако бяха с кални гуми, нямаше да ги пуснат на пътя.

Нещо с теб не можем да се разберем. Написах, че протеста за мен е политически. За какви производители на гуми и трактори ми говориш?!
Дадени са им от партията изгубила изборите. А защо- сама можеш да си отговориш.
Хахаха,повярвай ми,не е така.....тези хора никой не ги подкрепя,ако беше обратното щяха ли да протестират почти всяка година за полагащите им се пари... Не е било само по времето на управление на тази или онази партия. На стачката през 2009 скъпите ни политици си бяха гласували Коледните 10 дни по-рано и докато дойдат протестиращите тях вече ги нямаше (лично присъствах).....После ходи протестирай,па дано някоя стена вземе те чуе! Евалата на Гърците,решават и стачкуват,а нашите трябва месец преди стачката да предупредят,че ще стачкуват,евентуално да им позволят и им се казва в колко часа трябва да влязат в София,къде да паркират и колко време могат да си стачкуват,после ходете се оплаквайте що били там и там,ами там им казват да са,това стачка ли е ? Жалко е,всичко е контролирано от тъпото ни правителство,нямаме думата за нищо

# 123
  • Мнения: 1 788
За протести говорите.
Забравихте, когато пребиха сума народ на протеста на 14 януари. Много мирен протест беше - няма що! Да не припомням и други подобни...
Кое правителство беше тогава? А зърнопроизводителите, БДЖ и подобни що не излязоха тогава да протестират и да подкрепят протеста? Да не би положението им да беше цветущо? Едните с продадени вагони, другите - свити като мишки...

Общи условия

Активация на акаунт