Бареков за протестиращите зърнопроизводители

  • 6 066
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 366
[
Това, което виждам аз е трактори, които НИКОГА не са влизали в кал. Чисто нови!!!

Ами нови са разбира се. Да не искаш да работят още с руските машини?
Влизали са в кал, не бой се. Имали са възпитанието хората да ги почистят преди да влязат в София.

Няма такова нещо!  Shocked Опитай да почистиш обикновени грайфери на обувки! После гуми на трактор! Количката на село всяка вечер се минава през гореща пароструйка + шкурене (изкл. сухите, горещи дни), нова е точно първите два часа! Не искам да обяснявам за отпадни остатъци, гниещи растения, екстременти и мухъл- това не ти е просто пръст + вода!
За автомивка за трактори все още не съм чувала- осветли ме ако греша!
Да не искаш да кажеш, че арендаторите си държат тракторите в хола? Rolling Eyes
Разбира се,че се работи с тях.Нима мислиш,  че някой ще  инвестира стотици хиляди в машини и ще му стоят за красота. Просто грайферите на гумите са широки повече от педя и не задържат кал. И всеки в стопанския си двор има водоструйка или маркуч за да си мие машините, не ходи на автомивка.

# 106
  • Мнения: 147
За автомивка за трактори все още не съм чувала- осветли ме ако греша!

Ами обикновенните автомивки вършат тази работа  Laughing
Отделно всички зърнопроизводители имат водоструйки и пароструйки. Необходими са им в процеса на работата.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Зърнопроизводителите са най-галените от селскостопанския бранш, каквото и да си говорим.
Неоснователни и излишни ми се струват протестите им и целия този цирк!


Вярно е.
Но протестите им не са неоснователни, просто на фона на останалите в сектора техните проблеми изглеждат бели кахъри. Grinning

# 108
  • София
  • Мнения: 8 941

Това, което виждам аз е трактори, които НИКОГА не са влизали в кал. Чисто нови!!!
Те тия трактори са си ги купили специално за протеста. Ама вие понякога хич не мислите, като пишете.  ooooh!

# 109
  • out of space
  • Мнения: 8 574

Това, което виждам аз е трактори, които НИКОГА не са влизали в кал. Чисто нови!!!
Те тия трактори са си ги купили специално за протеста. Ама вие понякога хич не мислите, като пишете.  ooooh!

Не! Дадени са им специално за протеста.


Не визирам всички, но специално тези на снимката едва ли някога са газили кал.

За мен протеста е политически.

# 110
  • София
  • Мнения: 8 941

Това, което виждам аз е трактори, които НИКОГА не са влизали в кал. Чисто нови!!!
Те тия трактори са си ги купили специално за протеста. Ама вие понякога хич не мислите, като пишете.  ooooh!

Не! Дадени са им специално за протеста.

Не визирам всички, но специално тези на снимката едва ли някога са газили кал.

За мен протеста е политически.
От кого са им дадени, от производителите на трактори ли? Или от производителите на гуми. Защото не виждам проблем един трактор да се измие. Глупости са това за калта. Ако бяха с кални гуми, нямаше да ги пуснат на пътя.

# 111
  • out of space
  • Мнения: 8 574

Това, което виждам аз е трактори, които НИКОГА не са влизали в кал. Чисто нови!!!
Те тия трактори са си ги купили специално за протеста. Ама вие понякога хич не мислите, като пишете.  ooooh!

Не! Дадени са им специално за протеста.

Не визирам всички, но специално тези на снимката едва ли някога са газили кал.

За мен протеста е политически.
От кого са им дадени, от производителите на трактори ли? Или от производителите на гуми. Защото не виждам проблем един трактор да се измие. Глупости са това за калта. Ако бяха с кални гуми, нямаше да ги пуснат на пътя.

Нещо с теб не можем да се разберем. Написах, че протеста за мен е политически. За какви производители на гуми и трактори ми говориш?!
Дадени са им от партията изгубила изборите. А защо- сама можеш да си отговориш.

# 112
  • София
  • Мнения: 8 941
Не се разбираме, защото пишеш глупости. Колко струва според теб един трактор? Каква е инвестицията според теб и как ще и се върне на партията? И как няма да разбере никой, че партия си купува 300 нови трактора? Бареков пръв щеше да изнесе "ценната" информация. Излизам от спора, честно, не ми отговаряй.  Peace

# 113
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Глупостите за един са факти за друг. Не съм си позволила да те обиждам за разлика от теб, но все пак си е въпрос на възпитание.
Имам чувството, че пиша на албански. Последен опит:


измити трактори
http://www.novini.bg/news/35353-%D0%B8%D0%B7-%D1%81%D1%82%D1%80% … %D1%81%D1%82.html

чисто нови трактори  http://www.agencia-sliven.com/index.php?id=56437

Не съм твърдяла, че партията е купувала трактори, но повече наистина и на мен не ми се обяснява- това е някакъв безумен спор  ooooh!

# 114
# 115
  • Мнения: 6 633
Определенията "разюздани селяни, които трябва да изметем незабавно", "да запалим тракторите" и "да нарежем гумите"
Боже ,наистина ли е казал това ? ooooh!

# 116
  • Мнения: 15 619
Определенията "разюздани селяни, които трябва да изметем незабавно", "да запалим тракторите" и "да нарежем гумите"
Боже ,наистина ли е казал това ? ooooh!
Толкоз си може.
А относно стачката на зърнопроизводителите. Ще ми се да има повече единни организации като тяхната. Оставям настрана безумния лаф, че искали извинение.  Crazy Ще ми се и  повече да са тези, които подкрепят, па макар и  отстрани нечий чужд протест, нечие чуждо право.
И дано намалеят тия, дето все броят парата в чуждия джоб!

# 117
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
Определенията "разюздани селяни, които трябва да изметем незабавно", "да запалим тракторите" и "да нарежем гумите"
Боже ,наистина ли е казал това ? ooooh!
Толкоз си може.
А относно стачката на зърнопроизводителите. Ще ми се да има повече единни организации като тяхната. Оставям настрана безумния лаф, че искали извинение.  Crazy Ще ми се и  повече да са тези, които подкрепят, па макар и  отстрани нечий чужд протест, нечие чуждо право.
И дано намалеят тия, дето все броят парата в чуждия джоб!
Защо да е безумно да искат извинение? Моньо Дянков преди изборите е сложил подписа си под една сума за зърнопроизводителите, след изборите я намалява с някакъв процент и когато му искат обяснение, той се цепи, че може да прави каквото си иска и ако много приказват зърнопроизводителите, ще даде парите на животновъдите. С което произважда две неща - едното е, че думата му (подписа му) не струва пукнат грош и другото, че противопоставя два селскостопански бранша (разделяй и владей). Idealno_loshata го е казала още на първа страница, но никой не й обърна внимание, а всички скачат за парите, причина за конфликта.
А мазния Бюреков, дето е пял по чалготеките РАдка пиратка, а сега се прави на голЕм софиянец  въобще не си заслужава да се коментира. Елементарно и жалко човече.

# 118
  • Мнения: 15 619

Защо да е безумно да искат извинение? 
Защото сал едното извинение пари на дава. Като ме отрежат и излъжат, ще протестирам не за едното извинение, а за договореното, че и отгоре ще искам.

# 119
  • Мнения: 5 710
Определенията "разюздани селяни, които трябва да изметем незабавно", "да запалим тракторите" и "да нарежем гумите"
Боже ,наистина ли е казал това ? ooooh!

ami da, в първия постинг има линк към ю тюб, където е изказването му
ще му се насладиш и в звук:)

Лозанов е идиот - ако такива обиди се изсипят тук например, ( това място е що годе добре работещо откъм правила, всравнение с почти всичко остнало в държавата,а е просто една вирутална платформа) - човекът ще бъде с бан до минути. Лозанов обаче се 'колебае' по казуса. Ще умра от смях.

Общи условия

Активация на акаунт