Възглавница за бебета.... За или Против?

  • 23 644
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 510
Като новороден не съм му слагала, но като поотрасна сам започна да си търси, може би около годинката някъде....

# 91
  • Мнения: 800
 Слагах  само калъфка, но отскоро  тя сама започна да търси възглавница и взима нашите  Simple Smile  Но не винаги спи на тях, много се върти и избутва възглавницата, ако е заспала с нея.

# 92
  • Мнения: 2 658
И то от доста след годинката, то се преценява..
Имало е такива теми поне няколко пъти, освен това си има статии - възглавницата не само, че не е изобщо нужна за едно бебе, ами може и да пречи.

А пък тия риторичните въпроси, като "ти без възглавница ли спиш", както и всички от сорта (немалко се срещат в различни теми и се ползват като доводи "за" и "против" различни неща) сравнения между възрастни и бебета са просто комични. В повечето случаи бебе и възрастен нямат все още нищо общо, та да се правят разни аналогии.

# 93
  • Мнения: 195
Може и да няма нужда, но аз от втория месец и сложих, и забелязах,че спи по добре, ако изобщо има връзка с нея

# 94
  • Мнения: 90
щом още в родилния дом им слага на главичката повисоко парче плат,значи има полза от нея,но и детето си показва дали иска или не

# 95
  • София
  • Мнения: 1 595
Парче плат им слагат, за да е по-лесно почистването, ако бебето повърне мляко - иначе може да се наложи да се сменят чаршафи по 5 пъти на ден, което е безумие.

Възглавницата е излишна за бебетата, та те нямат вратове, милите.

# 96
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  След като навърши годинка започнах да му слагам възглавница .

# 97
  • Мнения: 255
Ние сме без възглавница, може би след годинката. И аз не ги обичам.

# 98
  • София
  • Мнения: 174
Малкият още не спи с възглавница - просто не му  е удобно

# 99
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
До годинката,сгъвах само бархетна пелена за възглавничка.
Сега,има една съвсем тънка,но често не се ползва по предназначение.. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт