Отговори
# 540
# 541
  • София
  • Мнения: 546
Добро утро!

 Лина - и аз не мога да си представя да износя дете и да го дам на друг. Дори и за много близък роднина не бих го направила. Но може би сурогатните майки го приемат като професия, де да знам.

 АЗ пък от седмица не съм получавала картичка. ДАно тия в пощата се размърдат най - накрая и ми ги донесат.

 Бърди - лично мнение - но физиологичния разтвор не спира хремата, а само овлажнява лигавицата. АЗ пръскам доста често. Сипала съм в шишенцето от Quixx. Много ми е удобно така. С капкомера ми е голяма играчка. Георги след 10 дена гъсти зелени сополи от вчера му слагам сребърна вода в носа и малко ги поразреди и намали. АМа може и самата хрема да минава вече.
  Една дежурна педиатърка в ПОлимед ми каза, че е добре да слагам солен разтвор в носа да овлажнява, нищо че няма хрема. Ама не помня точно как го беше обяснила защо се прави. За това мисля, че няма проблем да "предозираш" с пръскане на разтвор.

 

# 542
  • Сливен
  • Мнения: 140
пак аз  Crazy
ето тук има флаш картички http://flash-present.com/card.html?lang=bg&cat=new_year&card=166

# 543
  • Русе
  • Мнения: 904
miriams28  Hug мерси

# 544
  • Мнения: 186
Илка, благодаря  Hug То не ни е на спрейче, а в ампулки и слагаме с капкомер, затова не съм наясно, но решихме по една капчица да капем. Не знам откъде тръгнаха тези сополи, те от няколко дни си вървят, ама все си мислех, че като си постоят малко на топло с баба й, ще се оправят. Дано само с носа ни се размине.
лайка , лайка , лайка, това му е майката.100 мл вода слагаш да заврът, пускаш 1 с.л. цвят от лайка , вариш докато останат 50 мл. цедиш и капиш по 2-3 капки във всяка ноздра през 1 час, ще мрънка и реве , защото е гадно обачееее супер бързо се вижда ефекта.А също и мн горещ душ в банята с мн пара наоколо.
Арменските сладки на Мириамс и аз ги правих- страхоооотни, мъжо се утрепа да яде, днес е поръчал пак да правя, ама ще оставя малко и за Коледа , че ме  мързи пак да правя в събота изчезваме при свеки , ще и нося армаган Mr. Green Mr. Green
За сурогатното майчинство съм с 2 ръце, но аз самата мисля , че бих го направила единствено заради сестра си

# 545
  • София
  • Мнения: 167
Лина, интересен въпрос повдигаш. Аз си мисля, че няма много голяма разлига между сурогатната майка и майката, която оставя детето си за осиновяване.  Thinking Т.е.  и двете се разделят с детето си. Само дето едната знае, че дава живот на чуждо дете още от зачеването. Друг е пъросът, че бебето един вид се превръща в стока.  Thinking Но като цяло съм "За"! Още повече за случаите, когато можеш да помогнеш на някой близък.  Peace

Тини, лайката е спорна билка. Често я спрягат като алерген, особено ако има влакънца в извлека.  Peace

# 546
  • Мнения: 433
за хрема аз съм шмъркала вода с морска сол  - ако живеех на морето сигурно щях да си кисна носа диркетно в морето, ама съм далеко  Tired много ми помагаше. на децата обаче не съм го прилагала  Peace

# 547
  • Мнения: 1 298
Хаха, Диданка, как успяваш да ме разсмееш така, не знам.
Само си представих да си киснеш носа в морето и се хиля тук сама.  Joy

Брей, завиждам ви за снега. При нас днес е дъжд и сивота.
Довечера Мила има коледна вечеря в училище и при хубаво време
щяха да ни пеят песни на двора преди това, да има огън, греяно вино...
Май ще отпадне тази част.

Аз днес ще правя любимите ни маслени топки, пак двойна доза
утре ще пробвам тези на Марта Стюърт и обявявам край на кукитата за тази година.  Mr. Green

Илка, големи симпатяги сте били! Браво!  Heart Eyes

Голям застой наистина с картичките. Аз като гледам май само Смехи и Бърди са получили от мен,
а съм ги пуснала преди доста време.  newsm78

Пашик, добре ли си? Нещо ми се губиш от много време...

# 548
  • Мнения: 80
  Когато сестра ми 5 години неможа да забременее и вече плачеше милата ми каза: "Како ще ми износиш ли едно бебе?"  Shocked.Шока от думите и беше много голям,много умувах и мислих тогава,но за нея бих направила ВСИЧКО!!!Дори и да износя бебе,което ще казва на нея мамо,а мойто сърце ще плаче,защото ще е тупкало с неговото сърчице цели 9 месеца!
  За никой друг обаче няма да имам сили да го направя!

# 549
  • Варна
  • Мнения: 245
Привет!
Много ми е натоварено на работа, а след това тържества, банкети подаръци купуване и не стигам до вас. Гледам не искате нова тема с колаж  Mr. Green малко пишете ха ха. Нищо аз утре следобед докъдето сме я докарали ще пусна нова тема, мисля че няма да се скарат, има максимум, минимум не. Сега ще пусна анкета за заглавие.
Хремата я моря с Allium cepa - 6 Или 9.
За Сурогатното майчинство ЗА, дали аз бих могла, не мога да отговоря.
Илка гледах ви, много сте готини  Hug

# 550
  • Русе
  • Мнения: 904
За сурогатното майчинство и аз съм За още повече след проблемите по забременяването ми ,в клиниката където правихме инвитрото имаше какви ли не случай и всички много ме натъжаваха ,погледите на жените молещи само за едно -да имат детенце ,незнам дали бих имала сили да го направя но ако някоя такава жена ме помоли като знам каква е мъката сигурно бих се съгласила

# 551
  • София
  • Мнения: 17 301
Момичета, благодаря от сърце на всички за съветите! Това с лайката го знам и аз, даже вчера обсъждахме дали да не го направим, но не посмях, защото имаме само чай лайка от магазина, а какво има в него не смея да рискувам.

# 552
  • Мнения: 53
Не съм се включвала скоро, но сме добре /да не ни е уроки  Praynig/. Все още ги няма кътниците,  мъките бяха за 1-2 дни, сега е фурия пак.
На мен не ми е особено празнично - няма майчинство, няма детски ... То не че детските правят нещо ама все пак ...  Close Няма начин де, ще се настроя до колкото мога. По празниците ще сме си в къщи. Вероятно и на Нова Година.  Tired Излизаше ми се някъде, но везните наклониха към къщи.  hahaha

За сурогатното майчинство - разбирам го. След проблемите, които ме сполетяха с детето, разбирам всички тревоги съвсем трезво - било с дечица, било с проблеми със забременяването или каквото и да е ... Но дали аз бих износила - не съм мислила по този въпрос... То вече ме е страх и да раждам - първо за раждането, второ и за бебето.. Вече имам фобия.  ooooh!

# 553
  • Мнения: 6
 Party влизам за поредните 2 сек. днес,  но не можах да дочакам малката да заспи -
Марвииииииии - страхотна картичка, изключително трогателно пожелание, а за меденката -  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Изчезвам, но после ще направя всичко възможно пиша по-подробно  Flutter

# 554
  • Мнения: 790
Получих картичка от Коко   Joy Много е готина, браво на момчето, освен бързи крака, има и сръчни ръце детето.  Hug

За сурогатното, не съм против. Всеки сам определя дали би могъл да го направи. Ако ми дойде до главата, ще го мисля дали бих могла или не. Сега каквото и да кажа, няма да е реално.

От шуслеровите соли мисля че 3-ката беше за бистри сополи.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт