Отговори
# 585
  • Мнения: 486
Добро утро!
И при нас заваля снняг  newsm44 ,още са само във въздуха снежинките,но нищо при нас и толкова рядко идва!
Хейли и Мириамс,благодарско за рецептите ,днес ще се постарая.
Марви,ето и ти ми потвърждаваш моето твърдение.Аз мислех ,че са зъбките,но не е .Джинджира бебе помогна много и здравето.Павловичната от снощи мажа,но раничките вече са позатворени ,не са сълзящи.А няма по щипещ крем от мустелата ,ужасно рева и се тресеше от болка малката  ooooh!
На авен специален за разранено нищо не стана и на бубхена.Последния е само за поддържане ежедневно. Иначе от както от 7мия месец започна Аптамил,все на него е,сега вече на тройката .
Марвинке,как ще отхапвам Naughty ,абсурд тази красота да я изям ,трябва на всички да я покажа ,а и аз да й се нарадвам.
Замислих се дали да не купя ескимосче,принципно не обичам да излизам в студа.
Подаръци купихме,тази година са малко ,ами няма какво да харесаме буквално или всичко си имаме,което ни трябва.
Голямата ми щерка три часа писа писмо на ДК и не знаеше какво да напише ,накрая написа скейтборд рипстик понеже кукла Лив има такъв (никъде го няма ,вчера го открих в един онлайн магазин и днес ще пристигне експресно) и след това  писа "или подарък изненада" Blush  От нас ще е малък бял лаптоп(но решихме един мой да й дадем,че аз изобщо не го ползвам,пък по натам с таблет ще се обзаведа) ,на бебка обаче малко мини неща ,но аз купувам постоянно каквото харесам ,затова дали ще е точно на Коледа ...

Аз обаче не успях да разбера има ли непристигнали от моите картички newsm78  мнооого
отдавана са изпратени!

Нани,да разбрах за Георгиев и мн ми стана тъжно голям професионалист,единствения добър гинеколог в града .Дочух ,че е лекарска грешка ,повреме на операция е станало,но много укриват!
Нинка,а вие излизате ли в този студ?

# 586
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622


Хайде да се включа и аз към по бързото изписване на темата...
Марв, получих и аз известие и днес ще тичам към пощата да си взема писъмцето  Hug
А що се касае до твоите кулинарии....не бих могла друго да кажа освен възхищението си!
Малкият и той се радва на снега. Онази сутрин се събужда и по навик отива на прозореца...Дърпа щорите и чувам ''А!'' 'Ахаааа!''  hahaha
Чета кой какви картички е получил и изпадам в леко напрежение,че някои от моите не са стигнали там където трябва  ooooh! Много ще ме е яд,ако някъде са се изгубили по трасето... Crossing Arms
pashic, със здраве да ползване обновената баня!Аз като човек минал през тази лудница многократно,разбирам радостта ти на 1000%  Mr. Green

Мен днес са ме пратили на разкрасителни процедури,че в събота тръгваме на празнично 15 дневно пътешествие. Ще караме празниците с едно наше приятелско семейство и сме решили дружно да си направим няколко екскурзийки с децата до гръцко и турско...,та нямам търпение.  Flutter

Хубав и снежен ден!

# 587
  • Мнения: 65
Здравейте  Hug

Аз така като гледам нямам картички само от Съни и Мила Simple Smile  Hug  bouquet Ама ми става и някак странно как някои мамита имат картички от мамита извън списъка,а други не Mr. Green На личностна основа сигурно  Mr. Green шегувам сееееееее  Heart Eyes

После да благодаря на Смехи и Марви!Прекрасни сте момичета,вчера ми донесоха и 2те картички до вратата  Hug  bouquet

Аз оставам без мъж от днес и ми е кривооооо .... а колко съм уморена напоследък...за нищо не ми стига време  ooooh! Нямам търпение празниците да минат по-бързичко  Mr. Green

Пашик,честити банички Simple Smile Да си ги ползвате безтечово и със здраве  Hug Ние имахме същия проблем с прясното мляко и втори път не съм предлагала,ще изчакам да стане на 2 и тогава ще предлагам   Peace

За сурогатното майчинство съм :ЗА!като идея,но аз самата не бих износила чуждо дете,освен това на сестра ми разбира се,както са споделили повечето от вас

Мишанка,приятно пътуване  Hug  bouquet

Имаше и още ама нали съм изветряла .....  ooooh! Хубав ден на всички!!!

# 588
  • Мнения: 6
Добро утро на спали и неспали  Simple Smile
Ей ме на, вчера така и не стигнах до компа, та да се разпиша сега, докато дребната се е заиграла.
Много се радвам, че картичките ми вече пристигат  Flutter Аз всеки ден надничам в пощенската кутия с нетърпение, а като звънне някой на вратата се надявам, да е пощаджийката  Laughing Чакам има няма още 8 картички. Намислила съм да си ги сложа след празниците на едно пано и да й ги пазя на малката Смехи. Жалко, че меденката на Марви няма как да я хербаризирам, но може още да помисля и да го измисля   Whistling
Сега да си кажа и аз за Дядо Мраз. Живеехме в къща заедно с баба, дядо, леля, чичо и 1 братовчед, който е 5 месеца по-голям от мен. Та всяка година или баща ми или чичо ми се обличаха като Дядо Мраз. Когато бях на 4 ми направи впечатление, че белобрадия старец има същите скиорски обувки, като на баща ми и му го казах в прав текст - "Ти защо си обул на тате обувките" - нали се сещате след подобна реплика колко са могли да си сдържат емоциите всички присъстващи възрастни. Та от там ме налегнаха едни съмнения. На следващата година подаръците бяха оставени пред входната врата, ама вече не минаваше номера, за съжаление...
За агресията при децата към родителите - Каквото и да се опитваме да правим, за да избегнем негативните емоции при децата, винаги ще допускане по някоя и друга грешка. Водещо при възпитанието следва да бъде не да се харесаме на малчугана, а да го възпитаме. Ако с израстването детето продължава да се опитва да угажда на мама и татко и смята, че те винаги и за всичко са прави, това сочи, че детето расте в нездравословна за него среда. Колкото по-способни са хлапетата да изразяват своята враждебност, редуваща се с нежност и ласка към родителите, толкова по-правилно го отглеждаме  Whistling
Май имаше още да пиша, но вече ме дърпат за крачола и ще ставам. Ще се опитам после пак да се включа.
Много усмивки и положително настроение на всички!

# 589
  • Мнения: 599
 newsm53 да спомогна и аз за изписване на темата  newsm10

ВЕСЕЛА И СНЕЖНА КОЛЕДА МОМИЧЕТА   love001 ние потегляме днес за три дни към Априлци Simple Smile

# 590
  • Мнения: 109
Здравейте Wink Днес ще се отдам на кулинарстване. Ще свивам сърмите и ще варя фасула, а утре ще го запичам на фурна и само да сваря сърмите. Малката днес за последно е на ясла и другата седмица ще си е гледам. Тъкмо малко да укрепне,че от както е тръгнала на ясла,постоянно е със сополи. ooooh!Относн сурогатното майчинство съм ЗА - не мога да си представя колко им е трудно на хората,които искат да имат дечица,а не могат,но аз лично нямам психиката да износя детенце и след това да го дам. Хайде оставям ви и отивам да действам,че за днес имам доста задачки. Момичета от НОИ за ноември ли са ви превели парички, аз никакви нямам Confused . Приятен ден! Hug

# 591
  • Мнения: 1
Добро утро, момичета!
И на мен вчера до вратата ми донесаха картичките на Марви, Смехи и Над. Страхотни сте момичета  Hug Прекрасни картички и пожелания, Марви мъжът ми не дава дори да я разпечатам сладката, толкова хубава била, как така съм щяла да я развалям  hahaha Моля, ако някой не е получил моя картичка да пише, за да пусна другата седмица поне за НГ.
Благодаря ви за споделеното мнение за сурогатното майчинство.  Hug Бях много учудена как хем така подкрепям с две ръце, а също така не мога да си представя аз да го направя. Мислех, че нещо съм се сбъркала...
Ох, да се оплача, вчера Митко така се преби... както буташе едно колело и какво направи, не знам, пльосна се по лице на паркета, ужас ви казвам, така се уплаших. Но веднага сложих лъжица, после с лед го поизтормозихме, та цицината не се вижда много-много, щом и свеки не я забеляза.
Аз правих меденки онзи ден, хубави и доста излязаха, но мъжът ми изаде половината преди да стигнат до украсата дори... Днес мисля да навивам сърмите, пък утре да правя коледното пънче.

# 592
  • София
  • Мнения: 17 278
За Тери Пратчет бързам да кажа, че да почвам после да работя Simple Smile
Последните две книги са ето тези:
Опаричване http://www.helikon.bg/books/61/158066_oparichvane.html
Волният народец http://www.helikon.bg/books/61/161955_volniiat-narodetc%3A-istor … eta-na-diska.html

# 593
  • Варна
  • Мнения: 245
Аз ще изчезвам затова ви пускам новата тема

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт