Отговори
# 570
  • Мнения: X
 newsm78 Вярно май съм изпуснала нещо.  Grinning

# 571
  • Мнения: 6 713
Привет момичета! Hug

Илка, и аз ви гледах, ама сте много готини! Hug Какви са тези пържени вкусотии?? newsm78 Mr. Green Я дай рецепта тука Naughty

Рени, мисля че отсега вече всички ваксини се бият само в рамото...  newsm78 Някъде го бях чела, но да не те заблудя, дано да се изкаже и друга мама Praynig

Мириамс, напълно те разбирам  и аз имам такива пиявици измежду роднините! ooooh! Twisted Evil Sick

Ауу, завижд завижд за пухкавия сняг!! Тука само дъжд и това е. Crossing Arms

За вярването в дядо Коледа - страшно много вярвах като дете, нищо лошо не виждам във това. Като дойде времето да разбера истината, ми в крайна сметка това спомага за израстването. Mr. Green

За сурогатното майчинство съм раздвоена и аз. Преди бях категорично за, после минах на мнение, че по-скоро съм против, сега пак и аз не знам... Сложно е. Confused Rolling Eyes

# 572
  • Мнения: 184
Днес от Глобул ми припомниха какво беше преди около 15 год. hahaha Дадох си сметка до каква степен само сме си обвързали живота с телекомуникационните услуги! ooooh!

pashic и на мен ми се губи нещо Thinking Дано всичко е наред и се радват на Коледа!

Хейли, за сладките - някои видове локум се разтапят вътре в тестото докато се пече, да не би затова да са ти се получили клисави Thinking А мъжа ти не обича нищо с бял цвят (буквално) или нищо без какао, че се замислих сега  hahaha

Мила, забравих да отбележа: много зряло поведение от страна на Мила (за очичките), браво!

Аз така хубаво се наприказвах с приятелки в едно Хепи, че чак гузно ми стана Blush

# 573
  • Мнения: 433
Адаш, благодаря за чудния елен  smile3536 и пожеланията си уцелила, баткото тия дни само за влакове говори!!

Марв, получих известие, дано скоро успея да отида за елхата  Hug

legeo, хвала!   Hands Thumbsup

# 574
  • У дома
  • Мнения: 59
Хелоу,

Момичета,  Не съм, имам много спешъл въпрос: КОИ СА ПОСЛЕДНИТЕ ДВЕ КНИГИ НА ТЕРИ ПРАТЧЕТ. Ако има негов фен в нашите редици, моля бързо да се назове  Mr. Green Че да тичам утре да ги търся.

Останаха подаръците на сестра ми и приятелят й - за нея ще взема дискове с БГ музика - Мария Илиева, Графа, ще видим, а книгите са за него, тези му липсвали.

# 575
  • Мнения: 65
Ехооо, привет космати и по-малко космати сладкарки, пекарки и други като мен, които само хапват наготово Hug

Откакто съм на работа едвам смогвам да прочета, понякога и само по диагонал...Ама викам- дай да драсна някой ред да помогна с изписването на темата, че да се порадваме на коледния колаж на Лейди Party

Имам си още 2 красиви картички от вчера и днес- от Съни( Съни, страшна си, много хубава и нежна се е получила картичката) и от ПоетесОле Crazy- искрено се забавлявах, докато четох посланието, благодаря за хубавите пожелания Hug Hug Hug

Сладки и меденки няма да правя аз вкъщи, че на работа по цял ден коледни и новогодишни украси правя, то елхички, то елени, то шейни и снежни човеци, ама ви се кефя на желанието и ентусиазма.

За сурогатното майчинство- подкрепям с две ръце.

Пашик, добре ли сте вкъщи, липсваш ни Hug

# 576
  • Мнения: 80
  Радвам се,че са ви харесали картичките.Ако щете ми вярвайте ги сънувах как трябва да изглеждат и що-годе съм се опитала да ги докарам прилично на външен вид.Моя мъж ме спука от бъзик къде съм се захванала с двете си леви ръце,а не съм ги купила.Ама много ми се искаше да са направени лично от мен за вас!!!
  Днес и при мен се изсипаха още 4 от кутията  Heart Eyes,жестоко е!!!Весе,мойте котараци цял ден се облизват на елхичката,но аз категорично им забраних да я ядят  hahaha!Аз днес направих меденки,ама ги ометоха преди да стигна до украсата им!Утре пак ще се бърка тестото,няма как.Смехи,Наде,Оле страхотни картички!
  Краси,младежа на сестра ми миналата седмица стана на 6  Heart Eyes!Когато бях бременна с Весето тя беше един месец преди мен,но бебето почина в корема и в 7-мия месец  Cry.После само аборти прави и много ме ядосва,ама неще и неще да ражда повече.....
  Айде лека и мека!!!

# 577
  • Мнения: 486
Привет!Затъжих ви се!  Hug Основно нямах време затова липсвах!
Направихме ремонта на баните,благодаря за пожеланията ,станаха както искахме !
Последваха няколко вечери гости с приятели и роднини да покажем баните ,всички ги харесаха (е какво друго да кажат де),но доволна съм отметнахме и тоз дерт!
Иначе една депресийка ме гони ,но то заради тоста проблеми и ядове,дано всичко се нареди!
Тази година не ми е никак коледно ,ни за подаръци ,ни за кулинарстване ...

Иначе за бебка -НЯМА зъби.Проблем обаче се оказа прясното мляко ,дадох на 1г и на 1г и 2м ,и двата пъти поакване (по-рядко ,миришещо,и 2-3пъти на ден)и зверско подсичане с ранички.Не понася изобщо прясното мляко и приключвам с опитите.Но раните на дупето много трудно минават,много кремове накупих ,най много се повлия от крем Здраве бебе,днес купих павловична маз и нея ще пробвам .Но голям проблем ни създаде!
Спи до 10сутрин  Mr. Green  Хапва си добре !



Я, мили мои да ви питам нещо. Напоследък малко се промени Косето, като нещо не става по негово желание и почва да хвърля, да се опитва да удря!!!
И моята мома бабаитка си пада.Взе да ни шамари всичките по лицето ,ама й е тежичка лапичката .Но това започна откакто кака й я потупва по дупето,та се разправяхме с каката.Иначе и ние я караме да гали и има ефект!

Златина,Мила се е справила страхотно!

Картички съм получила от: Milla,miriams,Не съм, Аник,Velichkova,Полиглот,Didanka,Fluffy,Nad,Pozitive,Nani,Oleto,marvina,Смехоранка,Silki Silk,LinaBorisova,MartakEly ,irinopolis,
Очаквам само три от sunny,tini_pini  и mishana!Уникални картички ,Поздравления на марвина-таква сладка съм виждала само на картинка,уникално усещане беше  Hug  !Поздравления за търпението на Мартa да избродира елхичка,голям майсторлък ,уникална си и ти!
С толкова желание  е направена и надписана всяка картичка !Благодаря ви момичета!

Имам да си изчета десетина страници и ще се включвам по-често!

# 578
  • Мнения: 433
Ей Пашик, бравос за баните!! А за прясното мляко не се притеснявай. аз чисто прясно мляко и на баткото още не съм давала да пие, а е на 3 години  Peace най-често го яде с грис. компенсирам с извара, сирене, кашкавал.
Мая също го е опитвала само като мляко с грис. Ще пораснат и ще пропият мляко  Heart Eyes

# 579
  • Сливен
  • Мнения: 140
здравейте
марвиииии  Hug ама не е истина,невероятна си  Crazy
страхотна картичка и пожелания и меденка   love001 smile3501
за сурогатното майчинство не мога да взема някакво отношение,опитвам се да го приема но мозъка и сърцето отказват,аз лично не бих го направила
лурдес и Дени като се ядоса тръшка всичко каквото има пред него,а ако всичко е вече на земята шамаросва себе си,стола за хранене и каквото има пред себе си  ooooh!
пека пак баклава,че онзи ден която направих я изядохме за ден  Embarassed цяла тава  ooooh! Whistling
хайде после пак

# 580
  • Мнения: 486
Диданка,първия опит беше лично приготвен крем нишесте с прясно мляко.Втория път беше морковена крем супа с прясно мляко от частната кухня.

Орхидейка ,много ви е хубаво клипчето,сладурка е голяма.А какво ви е космонафтчето,мн е сладко?

А още нещо се сетих...днес ходих на преглед ехограф на млените жлези ,казаха ми ,че от кърменето съм имала и на двете гърди уплътнявания ,което било предпоставка за доброкачествени образувания.На листа писаха мастопатия  newsm78 Да съм ходела на преглед веднъж годишно и да пия геритамин.Дайте някакви съвети.

от НОИ и аз получих още миналата седмица.

Мириамче,дай на лични рецепта с баклавата и арменските сладки ,че голямо ровене нали много съм изтървала.Също ако някой е правил капама ,иска да експериментирам ,но да е пробвана рецепта!

Искам и аз да видя Илка и дечицата ! Crossing Arms

# 581
  • Мнения: 2 286
Диданка, мъжа ми яде всичко, слава Богу, той е едно чудесно "прасенце", обаче мъжа, който ни беше на гости не яде бели храни Joy , с изключение на сирене, и то не всички сирена, а само ако много му харесват, като цяло е капризен на ядене, но пък много ми хареса бобчето и зелцето, които бях готвила и ми одобри какаовия сладкиш, който направих заради него Party . Моя мъж, разбира се, си умря от кеф и гордост Laughing , пък аз, щото днес пак съм малко нацупена, и не можах да се зарадвам Crazy .

Тия арменски сладки, дето ги сътворих ще ги пратя утре в офиса на мажа ми hahaha - там гладните сруденти ще ги ометат без много да питат, а аз свеки ще спретна новички, преснички и най-вече - изпечени Laughing .
Аз ползвах Цветен локум, дали там ми е била грешката? Освен, че бяха доста дебелички...

Пашик, за Арменските сладки - направи ги много малки и тънички, иначе вътре остават сурови.
Ето и рецептата
Арменски сладки
Продукти:
1 ч.ч. олио
1 ч.ч. вода
1 малка щипка сол
3 ч.ч. брашно
1 ч.л. сода
200 г орехови ядки
150 г локум

За овалване:
150 г пудра захар
ванилия

Водата и олиото се слагат да заврят. След това се прибавят содата и солта и сместа се отмества от котлона. Прибавя се брашното наведнъж и се бърка с дървена лъжица. Получава се топка тесто, която се оставя да се охлади. Взимат се топчета тесто и се разстилат леко на дланта. В средата се поставя парченце локум и орехче и се оформя топче. Сладките се подреждат в тава, застлана с хартия за печене и се пекат на 180 С, докато се зачервят. Изваждат се от фурната и още горещи се овалват в пудрата захар.

Честити ви бани Party със здраве да си ги ползвате! И дано в старата година останат всичките ви тревоги Praynig Hug
А ти още кърмиш ли? Наскоро четох (даже май тук се обсъждаше), че ако още кърмиш изследването може да не е реално. Мирка писа, че на нея са й казали поне година да мине след кърменето и тогава да се преглеждаш. (май Мирка беше Thinking - много забравям)

Лурдес, Симеон като не получи каквото иска - взима всичко, което успее да докопа и най-демонстративно го хвърля на земята, дори и неща, които иначе му харесват, но сега си иска нещо си. Просто го взима от ръката ти, метва го със замах на земята и издава един мрънкаш звук. Ако може да удари или ухапе - още по-добре. Но Смехи писа, че е период и ще мине Whistling

# 582
  • Бургас
  • Мнения: 181
Ехо, привет  Hug
на софиянки благородно ви завиждам за снега, при нас един дъждддд, ужас....4

Пашик, мила и аз имам доста кисти на гърдите даже смятам да си направя една ехография, но първо сега ще мина щитовидната , а после и гърдите.  По  - принцип с първото кърмене направо бяха ми се проявили кистите , особено едната направо като буца стоеше, но предполагам защото доста насилствено беше спряло първия път кърменето ми, сега нямах такива проблеми, но ще видим как е положението. Ох, да ти кажа и мен една фобия ме беше обзела, че не знам дали си чула, но Георгиев е починал и сега една дружка е в шок , щото при него искаше да ражда , въобще от към докита в Бургас положението става , ужассс.

Сега да се похваля имам три страхотни картички от Пашик, Мила и Смехи Heart Eyes Hug Момичета, страхотни сте!!! Мила , отново да ти благодаря за инициативата  HugМного целувки на Нико и Мила, такава положителна емоция , носи нарисуваното и написаното от деца....Момичета, разлепвайте си по цялата къща рисунките , нарисувани от вашите дечица, имат действието на икони - много позитивно излъчване, наистина!Смехи, много креативно , просто си супер!!!Пашик,  Heart Eyes Hug

Мис файн, ваш татко с тези две прекрасни същества няма как рано или късно да не се промени  Peaceхихи, след някоя друга година го виждам като Дядо Коледа да пее коледни песнички на Мишелка Grinning

Илка, страхотни сте, ама аз и др. път съм казвала, че децата ти са супер, ама то с такива родители няма какви др. да са. Все като те чета и си те спомням в Токуда като се засякохме и ти записваха тоновете Grinning Големи симпатяги сте с твоя мъжо, да сте живи и здрави цялото семейство, и весели и светли празници ви желая от сърце!
 smile3524

# 583
  • София
  • Мнения: 25
хелоууууууу  Hug
вън понеже е едно такова снежно и студенко, викам си дай да ги позавия тия момичета, да не им е студенко  Sunglasses Mr. Green
гледам, че вече започват да пристигат картичките ми, за това да кажа, че меденките са много корави, че нямаха време да се гушкат с парченце ябълка, за да омекнат, но пък ако успеете да си отхапете после се топят в устата  Sunglasses а иначе - веднага ви давам телефона на моя зъболекар, ако нещо стане беля  Joy (може и на процент да се уговоря с него  hahaha)
диданка, а защо известие? трябваше да ви ги носят до вратата като са препоръчани  Thinking
мириамс, и при мен има едни роднини, дето се чудя не им ли става неудобно вече отлокова години все да ме баламостват!!!
за сурогатното майчинство - честно казано изобщо не мога да си предствая коя ще е тази жена, която ще носи бебе в себе си 9 месеца и после ще го даде на друг!!!  Sad направо не мога да го проумея!!! и двете ми бременности съм изживявала всяко ритниче, всяко хълцане на децата и не бих могла да ги дам на който и да е, независимо колко близък ми е човекът... явно е доста модерно в последните години, защото все по-често чувам за това по новини и предавания... а за самите жени, които не могат да забременеят, по принцип не знам какво им пречи да си осиновят детенце, за съжаление има много изоставени деца, и то не само такива в цвят "мока"  Sunglasses така или иначе не изживяват бременността, та по-добре да спасят едно детенце от нещастие... такива са ми размислите... newsm78
Ноел, още съм си в старата фирма - вече 11 години  Crazy
пашик, УЖАСНО Е ТОВА С МЛЯКОТО!!!!!!!! #Cussing out и Мартина е така, пробвам я през период от два месеца, обаче все същото нещо - направо рани на дупето й стават!!!  #Cussing out и при нея само здравето я оправя, а изпонакупих доста различни, павловичата мас не съм пробвала още, ако има ефект, моля те сподели, че направо съм се шашнала  ooooh! така ставаше още като пиех аз мляко от крава и после я кърмех, даже миналия месец й взех Фризо3-ка, че нали е за над годинка - но ефекта беше ужасяващ отново!!! И пак й взех 2ката, която е ХА... като не я кърмя вече от около 3 седмици ми се иска поне адапте да си хапва ... В кремове и сладкиши или озобщо да е мляко от магазина и да е обработено няма такъв проблем, не съм пробвала да й давам да пие директно мляко... Много ми е криво, личната ми казва, че по принцип ако е алергия трябвало да има и по тялото "изяви", ама няма, и съм абс.убедена, че е от млякото  Cry

Моето малко диване днес е била много щастлива в снега, голяма игра паднала и после не можели да я удържат в къщи - носела си ботушките на татко и му викала "деди дънка ъ" и си сочела крачетата татко да я обуе и да я води "вънка" Joy и голяма гоненица падала с приятелката на брат ми  Grinning
и да ви се оплача - не съм спала нормално вече доста часове, снощи до 7.30 пак се занимавап с труд и творчество, заради подаръците за колегите ми, спах 2часа и малко, търчане насам натам и като се прибрах калинчо ме помоли да му направя торта за купано в уччилище утре, та поех си дълбоко въздух, пих едно кафе и сега си отпочивам мъничко с вас, докато ми стегнат кремовете... а колко подаръци имам още да купувам, но пък ако стане тортата трябва да отида с него в у-ще да "сервирам", изобщо не ми е ясно колко ще издържа, пък след купона му трябва и да пътуваме към бебелани ooooh!
стискайте ми палци да успея с тортата  Praynig

# 584
  • Сливен
  • Мнения: 140
марви ще се справиш ,нали сме луди калинки и малко сън ни оправя  Crazy
а твоето раздаване е направо за медал
браво
възхищавам ти се   smile3501 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт