Имат ли бедните интернет?

  • 7 761
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 792
И да имат, и да нямат, по богати/бедни няма да станат. Ползването на интернет няма финансова зависимост с материалното състояние.

# 106
  • Мнения: 17
Понякога имам чувство, че вилико е бот с работно време  Laughing

 Joy

В зала 1-10 минути струват около лев, лев и нещо...


Няма такова нещо!  Peace Един час за лев - да, но 10 мин. отдавна не са 1 лв.
Да не говорим, че има зали към университетите, с безплатен интернет за студентите.

Има и WI-FI  Joy Joy
Ползваш интернета на заможните, Joy Joyкоито не знаят как да си конфигурират рутера и си мислят, че с парола са достатъчно защитени.

Последна редакция: сб, 10 дек 2011, 01:04 от Ventseslav

# 107
  • София
  • Мнения: 5 884
То 10-20 лв за интернет добре, ама има един странен типаж хора, които определено се затрудняват да се събират на чергата си. Имат за интернет, за мобилен, домашен телефон, кабелна, още телефон на изплащане за тях и за мъжа/жената, още някоя и друга стока на изплащане, маркови парфюми, не знам си какви дрехи, Марлборо, доставена пица за вечеря и т.н. Няма лошо, всеки си харчи парите, както намери за добре. Обаче в същото време да трябва да ги слушаш колко били зле, как са го закъсали, едвам си плащали режийните, висят ти със заеми месеци наред, циганят се при разделяне на общата сметка в заведение примерно. Е, мерси. В общи линии съм се дистанцирала от подобни персони, повечето стари познати от по-широките компании или роднини. Някои е невъзможно да бъдат избегнати напълно за съжаление.

# 108
  • Мнения: 0
Tова ми е въпросът. Мислите ли, че бедните намират пари за нет? Как гледате на това?
Дефинирай "Беден"...

# 109
  • Мнения: 1
Извинявам се че съм извън темата,но според мен дефиниция за беден е:човек нямащ физическа възможност или психическа такава да работи.

# 110
  • Мнения: 0
Извинявам се че съм извън темата,но според мен дефиниция за беден е:човек нямащ физическа възможност или психическа такава да работи.
Абе не съм много съгласен с теб... Това не значи че е беден...може да се е подсигурил когатое могъл да работи...това е дефиниция с повишена трудност...просто ме интересува Побликувалата темата какво има предвид.

# 111
  • Мнения: 8 860
Май под беден разбира този, дето не може да си купи елементарни неща, нито да си плати належащи сметки, но вместо това настоява за "екстри" като интернет. Нещо като цървули няма, гайда иска Joy

# 112
  • София
  • Мнения: 1 508
Нещо като цървули няма, гайда иска Joy

Ами ако е гайдар по професия?

# 113
  • Мнения: 8 860
 Joy Щом има професия, все за едни цървули ще изкара Wink Laughing

# 114
  • София
  • Мнения: 1 508
Е да де, ама първо трябва да се снабди със съответните оръдия на труда  Wink

# 115
  • Мнения: 1 615
Въпросът може да има смисъл единствено за човек, който под Интернет разбира Facebook & LaRedoute Wink
Тъпо, адски тъпо...

# 116
  • Мнения: 2 241
А защо трябва да се гледа в чуждата паница?

# 117
  • Варна
  • Мнения: 1 383
А защо трябва да се гледа в чуждата паница?

А защо не - да не сме острови. Може от гледане и обсъждане да изкараме някой уместен за "бедните" извод от който да се поучи масата (или поне тези дето имат "оръдие за мислене").

# 118
  • Мнения: 2 241
А защо трябва да се гледа в чуждата паница?

А защо не - да не сме острови. Може от гледане и обсъждане да изкараме някой уместен за "бедните" извод от който да се поучи масата (или поне тези дето имат "оръдие за мислене").

Някакво невероятно удоволствие ли доставя ровенето в начина на живот на другите?
Човек се учи от живота, от нещата, с които се сблъсква, които му се случват... А не от
великите изводи, до които стигат група списващи в интернет форум...

# 119
  • Мнения: 1 615
Но пък ако *бедните* нямат Инетрнет, как ще разберат мнението на *богатите*, та да се засрамят и да си вземат поука? Wink

Общи условия

Активация на акаунт